PDA

צפייה בגרסה מלאה : צילומים ראשונים עם הרחפן DJI F550 עם מצלמת GoPro מיוצבת בשני צירים

יניב רשף
29-07-2012, 20:19:43
למשפחת הטיסנים והמסוקים שלי הצטרף רחפן חדש שבניגוד לאחרים שההוצאות עליהם בלתי פוסקות
זה האחרון אמור להכניס כסף מצילומי וידאו מהאויר.
הנה קטע של 1.5 דקות של וידאו Full HD לאחר עיבוד תמונה וייצוב בעזרת AE (חוץ מהצילומים של
השייטים בירקון שצולמו במז"א מושלם ללא רוח ולא דרשו עיבוד תמונה נוסף)

http://www.youtube.com/watch?v=gNxZ07D3Qhg

Guyazulay@
29-07-2012, 21:25:45
הרעיון בגדול יפה מאד.
צילומי אוויר וכאלה אין בעיה הכל לפי שיקולים אישיים שלך בהנחה שאתה מודע לכל הכללים במדינת ישראל .
מה שכן אני יכול להעיר לך בקטע אמיתי וממש לא פלצני אתה מסכן אנשים ברמה חמורה שהרבה זמן לא ראיתי ככה מישהו מעלה סרטונים דומים!!
אתה ראית איזה מרחק אתה מהילדים?? DJI זו מערכת שאתה מסתמך עליה?? או על המנועים שלך? פרופים? שום איכות ייצור שתביא לא שווה להסתמך..
לא חבל שהרעיון היפה שאתה משקיע בו את מיטב כספך ומיטב זמנך שעות בבניה/פתרון תקלות עריכה וכו הלכו על נזק שגרמת למישהו?
אני מניח (בלי שאני מכיר אותך) שאתה מספיק חכם כדי לחשוב על כל הדברים.
וכדי שבאמת תבין מה אני מדבר ולא סתם רושם לך הודעה ואתה תגיד מי זה האידיוט הזה שחושב את עצמו אני למדתי על בשרי.
למזלי היום כמעט ולא רואים את הצלקת היות והעור בשפתיים מחלים לגמרי , כן נשארה לי צלקת מעל השפה העליונה.
לצומת ליבך!

7149071491

Trex450
29-07-2012, 21:57:09
תרגיש חופשי לשתף בתצורה של הרחפן והגימבל :)

ZvikaF
29-07-2012, 22:01:30
יניב, צילום יפה, נראה שתחום הצילום האוירי מתפתח פה, אנחנו באיחור של חמש שנים אחרי ארה"ב.
מעניין ללמוד מההתפתחויות שם, שהעלימו רבים מאלו שהתחילו וחלמו לעשות ביזנס מההובי :D.
גיא צודק בהכנסת שיקולי בטיחות כדבר ראשון, ויש לו תמונות לחיזוק :eek: דיר באלאק !

s.mario
29-07-2012, 23:48:57
מחזק את גיא.
הרעיון יפה,
אבל התחום כולו יכול ליפול על טעות קטנה של מטיס חסר אחריות.
לא סתם האתר אוסר על פרסום סרטונים של הטסות חסרות אחריות.(מנהלים?!)

קח את הדברים למקום טוב, תמשיך להטיס - ועשה זאת בצורה בטוחה.
איתי.

רוני שלוש
16-08-2012, 10:37:10
איפה נמצא המנחת בסרטון נראה מקום מסודר

lool tv
30-08-2012, 08:59:08
המנחת של אשרד

אחד המנחתים היותר מסודרים ומטופחים בארץ.

מי יתן וירבו כאלה.

לול טי וי

MDreamer
30-08-2012, 13:35:41
היי,

התכוונתי למחוק את השרשור הזה. לא נראה לי נכון להטיס כלי כזה במרחק של מטרים בודדים (במקרה הטוב) מראשים של זאטוטים בגילאי 3-6 במקרה הטוב.
הסיבה היחידה שאני משאיר את השרשור הזה היא למען יראו ויראו. כולם מוזמנים להסתכל בפוסט שגיא אזולאי שם מיד אחרי הפוסט המקורי, זה מה שקרה לו והיה עלול לקרות לילדים ולאנשים האחרים שהכלי הוטס כמה מטרים מהם בסרטון.

צריך הרבה אומץ, כנות ובגרות להודות בטעות וגיא אפילו הגדיל ועשה והעלה תמונות של מה שקרה לו ולמזלו הטוב זה נגמר בכמה תפרים (לבחור אחר בחול זה נגמר בצורה חמורה הרבה יותר)

אין מקום לסרטונים כאלו פה.

מעיין