PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין בהמלצה בין E-FLITE APPRENTICE ל - flyzone Sensei

seadoo
29-07-2012, 21:01:59
שלום לכולם ,

אני מתלבט מה לקנות ,

עד עכשיו הטסתי EASY STAR ואני מעוניין להתקדם קצת

אני מתלבט מה כדאי לקנות : FLYZONE SENSEI או E-FLITE APPRENTICE

אשמח לשמוע מה דעתכם בנושא

תודה מראש
אמיר

דויד רג'ואן
29-07-2012, 22:52:03
אני לא מכיר את הסנסיי אבל על האפרנטיס שמעתי דברים טובים, חשוב שתדע שאני מתחיל בדיוק כמוך אז אל תסתמך על דבריי

אייל שפירא
30-07-2012, 15:49:45
גם אני לא מכיר את הסנסיי, אבל הטריינר הראשון שלי היה אפרנטיס ואני יכול לספר לך כמה דברים עליו.
אני קניתי רק את הטיסן, בלי המטען והשלט כי הם בינוניים למדי.

דבר ראשון היתרונות -
זה טיסן גדול ומאסיבי כך שהוא בולט באויר ופחות רגיש לרוח, מבנה הכנף המיוחד מפחית את ההזדקרות בטיפוס אנכי (אם אני זוכר נכון), תא הסוללה מאוורר, הכנף מוחזקת בגומיות (שומר על הכנף אם היא חוטפת מכה בנחיתה למשל), האלקטרוניקה מוצלחת למדי והפרופ המקורי מעולה.

החסרונות - דבר ראשון המחיר (זה טיסן איכותי מחברה רצינית ולא קקי סיני ולכן המחיר בהתאם), גלגל האף מוחזק בצורה קצת דרדלה ונוטה לפזול בקלות (לא אסון גדול אבל קצת מציק), הגה הכיוון עשוי קלקר מצופה בניילון ונשבר בקלות (אבל ניתן לתקן בקלות), ונדמה לי שזה כבר לא ככה אבל בגירסה הקודמת בסיס המנוע סביב הציר היה עשוי פלסטיק ונסדק בריסוק הראשון (אפילו לא ריסוק רציני) וזה דרש הרבה מאוד התעסקות להתאים מנוע חדש בגודל מתאים.

לי אישית הטיסן הזה היה הפתח להטסה אמיתית, עד אז התעסקתי בלזרוק את הaxn לאויר וללכת לאסוף את החלקים שלו בסוף. רק כשנמאס לי לבלות 10 דקות בהטסה ו10 שעות בהדבקות כל סופ"ש החלטתי לקנות אפרנטיס ולקחת מדריך.

אם תחליט לקנות אפרנטיס יש לי כמה טיפים שיקלו על החיים שלך איתו.

wind556
30-07-2012, 17:05:53
בכיוון שבחרת האפרנטיס יעשה את העבודה בצורה טובה
אבל יש עוד כיוונים אפשריים מלבד טיסני קלקר מהסוג הזה

דניאל דקל
30-07-2012, 20:11:17
חד משמעית - אפרנטיס.

ebay007
30-07-2012, 20:46:02
גם אני שמעתי דברים מאוד טובים על האפרנטיס.

אבל לעבור מאיזיסטאר לאפרנטיס זאת לא נראת לי התקדמות. איזה איזיסטאר זה? החדש עם המאזנות?

אייל שפירא
31-07-2012, 07:43:56
גם אני שמעתי דברים מאוד טובים על האפרנטיס.

אבל לעבור מאיזיסטאר לאפרנטיס זאת לא נראת לי התקדמות. איזה איזיסטאר זה? החדש עם המאזנות?

למה לא התקדמות?
גם אם הוא שולט לגמרי באיזי סטאר יש לו המון מה ללמוד בכל מה שקשור להמראה ונחיתה על מסלול, והמון "הרגלים רעים" מהטסת דאון כמו כיבוי המנוע לגמרי ודאיה, ואי התעסקות במצב הסוללה לאורך הרבה מאוד זמן.
לפני שהוא עובר לאיזשהו טיסן אחר שאינו דאון אחר כדאי מאוד שיתאמן עם טריינר איכותי שיוכל גם ללמד אותו את כל מה שהוא לא יודע שהוא לא יודע, וגם יספוג בכבוד את כל ההרגלים הרעים האלה.

זה בדיוק הדיון שמתנהל פה כבר כשנתיים לגבי הטיסן הנכון להתחלה בתחום.

seadoo
31-07-2012, 22:16:07
א. תודה רבה על ההמלצות .

ב. זה איזיסטאר ללא מאנזות .

ג. שוכנעתי לקנות את E-FLITE APPRENTICE עכשיו נשאר לבדוק מאיפה הכי זול לקנות אותו

תודה

pomerus
31-07-2012, 22:23:59
א. תודה רבה על ההמלצות .

ב. זה איזיסטאר ללא מאנזות .

ג. שוכנעתי לקנות את E-FLITE APPRENTICE עכשיו נשאר לבדוק מאיפה הכי זול לקנות אותו

תודה

בחירה טובה
אופציה זולה יכולה להיות קניה של הטיסן יד שניה. אם מתאים לך, אתה יכול לפרסם בפורום קונים/מוכרים הודעה ואולי הטיסן שלך כבר מחכה לך אצל מישהו בבית :)