PDA

צפייה בגרסה מלאה : ביקסלר 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yuval-the-pilot
01-08-2012, 16:39:59
גדול יותר ועם מדפים!!!
נו? מי נשבר ראשון!??!?

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__24474__Hobbyking_Bixler_2_EPO_1500mm_w_Brushless _Motor_Servos_and_Optional_Flaps_ARF_.html

guy1a
01-08-2012, 17:05:40
וחופה שקופה !!
הכי שווה :)

יאללה יובל !
אתה יכול :)

adibenbasat
01-08-2012, 17:07:15
הוזמן.

Friman
01-08-2012, 17:10:57
יש שם כמה תוספות נחמדות... אהבתי את פתח האיוורור למנוע. וגם את השינוי בתושבת המנוע, אפשר יהיה לשים פרופ גדול יותר ולקבל הרבה יותר כח.
מעניין אם קורת הקרבון מגיעה כבר מלאה או שעדיין צריך לשבור עליה את הראש עם אפוקסי. ואם הסרבואים מאיכות סבירה המחיר לקומבו הזה נחמד מאד

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
-------------------------------
T-rex 500E 3GX
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

s.mario
01-08-2012, 17:47:18
נחכה לגרסת הקיט...

complex
01-08-2012, 19:06:23
לא יודע אם שמתם לב, נראה כי הכנפיים מגיעות עם סוג של חיבור הפעם... נראה כמו מגנט.. יכול להיות???

דויד רג'ואן
01-08-2012, 19:36:03
לא יודע אם שמתם לב, נראה כי הכנפיים מגיעות עם סוג של חיבור הפעם... נראה כמו מגנט.. יכול להיות???

גם אני שמתי לב לזה... נקווה שאנחנו צודקים

paylot
01-08-2012, 20:44:05
אפשר תמונה או לינק של הביקסלר

pomerus
01-08-2012, 20:59:13

כתוב בתאור הטיסן שהכנפיים פריקות, וזה אכן נראה מגנטים.

"... ואם הסרבואים מאיכות סבירה המחיר לקומבו הזה נחמד מאד..."
לגבי איכות הסרוואים - הייתי מצפה לאכות הרגילה של no-brand chinese 9g servo
שזה אומר שיש מצב שכולם יעבדו, ויש מצב שלא, והייתי קונה סרוו אחד או שניים ספייר (בנוסך לשניים למדפים), ומקווה שהם יתקלקלו על הקרקע ולא ינעלו באוויר :)
המזל הוא שאי אפשר באמת להשוות איכות בין הסרוואים הסינים - אין שום אפשרות לדעת מי היצרן, איזה בקרת איכות עברו, טיב החומרים וכו וכו. לי זה עושה שקט לדעת שכול הסרוואים האלו בשני דולר הם בערך אותו דבר.

מצד שני, לקנות סרוואים ב$10 או $15 לחתיכה עבור טיסן כזה נראה לי הסחפות רצינית ביותר.

ebay007
01-08-2012, 21:24:04
באמת לא הבנתי למה אף אחד עוד לא פתח שירשור!

באמת נראה לא רע, אבל עדיין ביקסלר. :p

yuval-the-pilot
01-08-2012, 21:41:42
וחופה שקופה !!
הכי שווה :)

יאללה יובל !
אתה יכול :)
****** אולי יוציאו למכירה רק את החופה השקופה!!! וואי אני בטוח שהביקסלר יטוס טוב יותר עם חופה שקופה!!!!! :cool::):D:p;)
ולא!!! אני לא יכול!!! אני חייב להילחם בזה!!!!! אוף הוא עושה לי עייניים!!! זה כמו מה שקרה לי בשוויץ עם האיזיסטאר2!!!!!

נו טוב נוסיף אותו לרשימת ההתלבטויות שלי- הוא נוסף לרשימה יחד עם קוואד, דאון DLG, מסוק ועוד הרבה שטויות!!!!!!!!

yuval-the-pilot
01-08-2012, 21:46:33
באמת לא הבנתי למה אף אחד עוד לא פתח שירשור!

באמת נראה לא רע, אבל עדיין ביקסלר. :p

רק ביקסלר?? זה כי אתה לא מנסה לסחוט ממנו את המיץ כמה שאני עושה לביקסלר!!!!
אז יאללה הטסה הבאה מישהו קופץ מעליו!?!??!?! :p:D;):):rolleyes:

wind556
01-08-2012, 21:53:22
אכן שיפור בטיסן, אבל לקנות אותו בגירסת RTF זה לא חכם במיוחד
הם השאירו את המנוע הדפוק שלהם.
תוספת של עוד 10 ס"מ לכנפיים אמורה לשנות אותו משמעותית מבחינת כישורי הטיסה (לטובה כמובן)
המדפים גם הם מוסיפים את תרומתם לתמונה.
הייתי מחליף כמובן את המנוע, אבל שם פרופ מתקפל כדי לקבל את המקסימום.
ישנה גם סבירות מסויימת שחוזק הכנפיים נפגע בדגם הזה. אם לא עשו שיפור דרמטי בחוזק הכנפיים תהיה חובה לחזק אותם יותר מאשר בביקסלר הראשון

בקיצור: אך ורק גירסת הקיט יכולה להיות מפתה , ואז לבנות אותו כמו שצריך, וצפוי שיתקבל טיסן חביב ומענג אפילו יותר מהקודם

yuval-the-pilot
01-08-2012, 23:23:54
אכן שיפור בטיסן, אבל לקנות אותו בגירסת RTF זה לא חכם במיוחד
הם השאירו את המנוע הדפוק שלהם.
תוספת של עוד 10 ס"מ לכנפיים אמורה לשנות אותו משמעותית מבחינת כישורי הטיסה (לטובה כמובן)
המדפים גם הם מוסיפים את תרומתם לתמונה.
הייתי מחליף כמובן את המנוע, אבל שם פרופ מתקפל כדי לקבל את המקסימום.
ישנה גם סבירות מסויימת שחוזק הכנפיים נפגע בדגם הזה. אם לא עשדו שיפור דרמטי בחוזק הכנפיים תהיה חובה לחזק אותם יותר מאשר בביקסלר הראשון

בקיצור: אך ורק גירסת הקיט יכולה להיות מפתה , ואז לבנות אותו כמו שצריך, וצפוי שיתקבל טיסן חביב ומענג אפילו יותר מהקודם

עוד משהו שראיתי ששינו זה את הצירים...

wind556
02-08-2012, 08:01:11
יש חידוש נוסף, והרבה יותר נדיר:
ביקסלר 2 עם יד....

(למתקשים: ביקסלר יד 2)

;)

Friman
05-08-2012, 08:55:17
נו? מישהו הזמין?
מה הייתם ממליצים למי ששוקל היום לקנות ביקסלר- ללכת על המוכר והטוב או על המשודרג והבלתי-ידוע-עדיין? לא שאני מתכנן על ביקסלר כרגע, סתם לדיון

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
T-rex 500E 3GX - למכירה (http://www.eFly.co.il/forums/showthread.php?t=54301)
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

AmitB
05-08-2012, 10:13:32
נו? מישהו הזמין?
מה הייתם ממליצים למי ששוקל היום לקנות ביקסלר- ללכת על המוכר והטוב או על המשודרג והבלתי-ידוע-עדיין?
תלוי במצב העו"ש וכמות הזמן הפנוי ;)

guyst
05-08-2012, 10:25:53
חכה חודש לחברה מעבר לים שיתנסו...
מצד שני, זה כולה ביקסלר מקלקר.... מה כבר החדשות הגדולות...?

adibenbasat
05-08-2012, 12:17:53
חכה חודש לחברה מעבר לים שיתנסו...
מצד שני, זה כולה ביקסלר מקלקר.... מה כבר החדשות הגדולות...?

מה יש לנסות??? איזה הפתעות בדיוק יכולות להיות??? כול'ה דאון EPO לא יותר מזה, כמו שכתבת..מה החדשות הגדולות..?

guyst
05-08-2012, 12:35:33
מה יש לנסות??? איזה הפתעות בדיוק יכולות להיות??? כול'ה דאון EPO לא יותר מזה, כמו שכתבת..מה החדשות הגדולות..?

:)

איציק רונן
08-08-2012, 01:05:44
מעניין אם קורת הקרבון מגיעה כבר מלאה או שעדיין צריך לשבור עליה את הראש עם אפוקסי.

Gil Friman

לא הבנתי את ההערה לגבי האפוקסי.

מי שטרח לראות את הסרטון שצמוד למודעה, הבחור מציין כמה דברים:
1. הוא כל הזמן מזכיר את eFly (לפחות בשליש הראשון של הסרט)
2. המנוע הוחלף מהדגם הקודם במנוע עם KV נמוך יותר.
3. הכנפים ננעלות עם ברגים מלמטה.
4. הגוף ארוך יותר. הם האריכו את האף שזה ממש גרוע, גם ככה עם כל הציוד הוא קדמי מידי.

טיסן מעולה למתחילים.

ביקסלריציק

guyst
08-08-2012, 11:12:08
לא הבנתי את ההערה לגבי האפוקסי.

מי שטרח לראות את הסרטון שצמוד למודעה, הבחור מציין כמה דברים:
1. הוא כל הזמן מזכיר את eFly (לפחות בשליש הראשון של הסרט)
2. המנוע הוחלף מהדגם הקודם במנוע עם KV נמוך יותר.
3. הכנפים ננעלות עם ברגים מלמטה.
4. הגוף ארוך יותר. הם האריכו את האף שזה ממש גרוע, גם ככה עם כל הציוד הוא קדמי מידי.

טיסן מעולה למתחילים.

ביקסלריציק

ביקסלראיציק, אני שמתי את משדר הוידאו קרוב לזנב וממש צריך להעמיס את האף כדי לקבל מרכז כובד תקין

Friman
08-08-2012, 11:32:57
ההערה על האפוקסי מתייחסת להמלצה הגורפת לחזק את צינור הקרבון בכנפיים בקורת קרבון מלא, ולהצמיד ביניהן עם אפוקסי.
אכן נראה שיפור מוצלח בגדול

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
T-rex 500E 3GX - למכירה (http://www.eFly.co.il/forums/showthread.php?t=54301)
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

איציק רונן
08-08-2012, 12:02:53
ההערה על האפוקסי מתייחסת להמלצה הגורפת לחזק את צינור הקרבון בכנפיים בקורת קרבון מלא, ולהצמיד ביניהן עם אפוקסי.
אכן נראה שיפור מוצלח בגדול

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
'T-rex 500E 3GX - למכירה (http://www.eFly.co.il/forums/showthread.php?t=54301)
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

אנרציה של גוף עגול תלויה מושפעת בחזקה שלישית של הקוטר.
המשמעות בעיברית היא שהחוזק של צינור ומוט מלא באותו הקוטר הם מאוד דומים. כמובן שצינור קל יותר ממוט.

לא ראיתי שיש בעיה של חוזק לג'ויינר ככה שלא נראה לי הסיפור. אבל אם זה מרגיש טוב אז סבבה.

s.mario
08-08-2012, 13:23:20
המשמעות בעיברית היא שהחוזק של צינור ומוט מלא באותו הקוטר הם מאוד דומים. כמובן שצינור קל יותר ממוט.

חידוד קטן,
המשפט נכון כאשר מדובר על מומנטי כפיפה.
אם מדברים על פיתול המוט זה כבר סיפור אחד...:p

איציק רונן
08-08-2012, 15:45:32
חידוד קטן,
המשפט נכון כאשר מדובר על מומנטי כפיפה.
אם מדברים על פיתול המוט זה כבר סיפור אחד...:p

הכנף משוחררת מהצינור ככה שהיא לא יכולה להעביר פיתול (אני מניח שגם לגזירה ועוד..זה לא מדוייק).
בנושא הנדון יש רק כפיפה.

מומנטיציק

umbo
08-08-2012, 16:49:47
הכנף משוחררת מהצינור ככה שהיא לא יכולה להעביר פיתול (אני מניח שגם לגזירה ועוד..זה לא מדוייק).
בנושא הנדון יש רק כפיפה.

מומנטיציק

למספר אנשים שקנו את הטיסן היתה בעיה שצינור הקרבון שמסופק עם הטיסן (שהוא דק מידי או עשוי מחומר ירוד) התכופף ונשבר. השיטה שהציעו פה היא למלא את מרכז הצינור וכך למנוע את הקריסה\כפיפה\שבירה שלו . באיזה חומר ממלאים את הצינור זה הרבה פחות חשוב.

איציק רונן
08-08-2012, 17:08:05
למספר אנשים שקנו את הטיסן היתה בעיה שצינור הקרבון שמסופק עם הטיסן (שהוא דק מידי או עשוי מחומר ירוד) התכופף ונשבר. השיטה שהציעו פה היא למלא את מרכז הצינור וכך למנוע את הקריסה\כפיפה\שבירה שלו . באיזה חומר ממלאים את הצינור זה הרבה פחות חשוב.

לא הייתי ער לעניין. אני העמסתי את הביקסל ללא חשש, כאילו אין מחר. :rolleyes:

T_A
08-08-2012, 17:22:37
כפיפה , פיתול, צינור , מוט מה זה חשוב
הצינור המקורי לא שוווה את הצבע השחור שצבעו אותו , נשבר שעושים עליו פווו

guyst
08-08-2012, 17:31:20
אני הכנסתי מוט פיברגלס של עפיפונים עם דבק גורילה לתוך המוט "קרבון" המקורי, מאז העמסתי ציוד FPV וה-OSD ריסק לי אותו שלוש פעמים והמוט לא נשבר... כמו גורילה :)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bc/Male_silverback_Gorilla.JPG/250px-Male_silverback_Gorilla.JPG

wind556
08-08-2012, 19:45:09
אנרציה של גוף עגול תלויה מושפעת בחזקה שלישית של הקוטר.

לא ראיתי שיש בעיה של חוזק לג'ויינר ככה שלא נראה לי הסיפור. אבל אם זה מרגיש טוב אז סבבה.

המשפט הזה לא נכון בעליל כשמדובר בקורה של הביקסלר. הקורה המקורית קורסת בקלות בגלל שהיא עם סיבי אורך בלבד, ורק מילוי צמוד מונע את הקריסה
המילוי יכול להיות גם מבטון, שאין לו שום חוזק לכפיפה, אבל הוא לא יימעך ולכן ימנע קריסת הקורה החלולה.
ומצד שני, קח את הקורה החלולה, וקח קורה מלאה באותו קוטר ותכופף אותן, ההבדל בחוזק הוא עצום.
יש הבדל בחוזק בין קורה חלולה למלאה (לטובת החלולה)כאשר שתיהם מאותו חומר ובאותו משקל, משמע, קוטר שונה, אבל במירקם ומבנה שלא מאפשר קריסה , אחרת לנוסחה אין ערך

s.mario
08-08-2012, 21:42:12
המשפט הזה לא נכון בעליל כשמדובר בקורה של הביקסלר. הקורה המקורית קורסת בקלות בגלל שהיא עם סיבי אורך בלבד, ורק מילוי צמוד מונע את הקריסה
המילוי יכול להיות גם מבטון, שאין לו שום חוזק לכפיפה, אבל הוא לא יימעך ולכן ימנע קריסת הקורה החלולה.
ומצד שני, קח את הקורה החלולה, וקח קורה מלאה באותו קוטר ותכופף אותן, ההבדל בחוזק הוא עצום.
יש הבדל בחוזק בין קורה חלולה למלאה (לטובת החלולה)כאשר שתיהם מאותו חומר ובאותו משקל, משמע, קוטר שונה, אבל במירקם ומבנה שלא מאפשר קריסה , אחרת לנוסחה אין ערך

עודד חבל שאתה מטעה את הקוראים.
אשמח לסימוכין ש"לבטון אין ערך לכפיפה" , אין למשפט שרשמת משמעות(לראיה את קורות ועמודי הבניין אנו עדיין בונים מבטון עד היום:o - למרות שהם מוטרחים בכפיפה.)
לבטון יש יכולות מתיחה נמוכות מאשר לחיצה(ביחס לחומרים אחרים).
ואני מחדד שוב,
קורה העמוסה במומנט כפיפה , ההבדל יהיה זניח (בין קורה עם חתך חלול או מלא) - כאשר קוטרן זהה!

wind556
08-08-2012, 22:19:23
אשמח לסימוכין ש"לבטון אין ערך לכפיפה" , אין למשפט שרשמת משמעות(לראיה את קורות ועמודי הבניין אנו עדיין בונים מבטון עד היום:o - למרות שהם מוטרחים בכפיפה.)
ואני מחדד שוב,
קורה העמוסה במומנט כפיפה , ההבדל יהיה זניח (בין קורה עם חתך חלול או מלא) - כאשר קוטרן זהה!

אני לא מטעה, לעומת זאת אתה כן מטעה
בטון חסר כל יכולת לעמוד בכפיפה , תשאל כל מהנדס בניין, לעומת זאת הוא עומד היטב בלחיצה
זאת הסיבה שעושים בטון מזויין, כי הפלדה שבתוכו היא זאת שעומדת בכפיפה.

לעומת זאת אתה מתעלם לגמרי מקריסת הקורה הנכפפת שזאת הבעייה שבה אנחנו דנים
כמו כן כל קורה חלולה עלולה לקרוס פנימה בכפיפה, בעוד שקורה מלאה לעולם לא קורסת פנימה
זה גם לא נכון ששתי קורות, אחת מלאה ואחת חלולה ושתיהן מאותו קוטר ואותו חומר בדיוק עומדות באותו עומס כפיפה, לא קיים אף מבחן מציאותי שתומך בכך, ואתה רשאי לבדוק את זה בבדיקה מעשית (אני בדקתי מליון פעם), אתה מחסיר במישוואה עוד נתונים כמו עובי הדופן של הקורה החלולה, נטית החומר לקריסה פנימה , התייחסות לחוזק מול משקל וכו'.
אלו שני מיקרים שונים וניבדלים אחד מהשני לחלוטין

דבר נוסף שאתה מתעלם ממנו זה איכות החומר של קורת הביקסלר (שהיא נושא הדיון). קורת הביקסלר ללא מילוי או החלפה בקורה מלאה נשברת בקלות ברגע שתעמיס עליה כפיפה וזה כי הסיבים נפרדים

neo 2
08-08-2012, 22:32:51
המאמץ שונה לגמרי בין קורה עם חתך חלול או מלא...
ההבדל ממש לא זניח כאשר הקוטר החיצוני זהה אבל יש גם קוטר פנימי(מוט חלול)
הרי הכשל קורה ברגע שעברנו את המאמץ המותר.
המאמץ המותר מחושב על ידי מומנט כפול הרדיוס חלקי מומנט האינרציה.
מומנט האינרציה מחושב על ידי pi*D^4 חלקי 64
במידה ויש מוט חלול החישוב של המומנט אינרציה שונה, אתה צריך לחשב פאי כפול D^4-d^4 חלקי 64
D קוטר חיצוני
d קוטר פנימי
ובגלל שגם הקוטר הפנימי נכנס לחישוב וגם הוא בחזקת 4 , ההשפעה שלו על מומנט האינרציה גדולה.
מומנט אינרציה שונה->מאמץ שונה->כשל שונה.

s.mario
08-08-2012, 22:39:34
אני לא מטעה, לעומת זאת אתה כן מטעה
בטון חסר כל יכולת לעמוד בכפיפה , תשאל כל מהנדס בניין, לעומת זאת הוא עומד היטב בלחיצה
זאת הסיבה שעושים בטון מזויין, כי הפלדה שבתוכו היא זאת שעומדת בכפיפה.

סלח לי אבל - רשמת פה משהו בסגנון: "כדור הוא לא עגול - אלא צהוב":p

כאשר קורה מוטרחת לכפיפה , על הקורה פועלים מאמצי מתיחה ומאמצי לחיצה.
הבטון- בשונה מפלדה, עמיד מאד ללחיצה , ואילו למתחיה הוא חלש ביותר.
זו הסיבה שאנו מזיינים את קורות הבטון!

כאשר אנו רוצים לזיין את קורת הבטון שמים את מוטות הזיון בסיב המתוח של הקורה(כדי שמוטות הזיון יקבלו את כוחות המתיחה) , ואילו בסיב הלחוץ -הבטון נשאר להתמודד עם הלחיצה.

כנראה שנים מלמדים נוסחאות סתם בהקשר של "כפיפה" באוניברסיטאות בארץ ובעולם , אתה פתרת את העניין בעזרת ניסויים שעשית בבית(בעזרת מה?? - כנפיים של ביקסלר??)
אני מציע לך לשלוח ל newton@gamil.com

ובנימה רצינית יותר , אתה מתווכח סתם. החכמה היא לא תמיד לצאת צודק , אלא לדעת מתי אתה טועה...

assafwei
08-08-2012, 23:39:07
ואני מחדד שוב,

ההבדל ממש לא זניח, מדובר על הבדל של עשרות אחוזים (תלוי כמובן בעובי בדופן), אתה מוזמן לבדוק במחשבון הבא:

http://civilengineer.webinfolist.com/str/micalc.htm

רק זכור שמומנט האינרציה הולך למכנה, מומנט אינרציה גדול משמעו משמעו הזזה/עומסים גדולים יותר. אם תרצה אשמח להראות לך הבדלים בהזזות/עומסים בתוכנת אלמנטים סופיים.

nlior
10-08-2012, 11:13:33
ייאלה אני הזמנתי :)

yuval-the-pilot
10-08-2012, 11:16:35

תתחדש :p

Boogle
10-08-2012, 17:53:09
זיונים זה מעולה! חבל רק שכרגע זה זיוני שכל.
קורת הביקסלר קורסת כי לא מתחתם חוטים בין קצות הכנפים עם כפתורי שדה! כמו שעודד דרש!
מי שמתעצל למתוח חוטים, יכול למלא בכל חומר כולל קמח מהול בקצת מים וביצה, או פלדת זיון.
תתחדשו, אני בטוח שברגע שמישהו בארץ ישים תמונה של ביקסלר 2 עודד כבר יסיק מה הליקויים בתכנון ויכתוב מדריך שיפורים.
השאלה היא מה תהיה התשובה כעת לשאלה הסטנדרטית "מהו הטיסן האולטימטיבי למתחיל? " האם הביקסלר גוניור יתחרה באביו???

sent from my mobile, please excuse the keyboard, it's dumb!

nlior
14-08-2012, 16:59:42
אווף איזה בעסה
הסיני שלח לי EMS
למהה אבל לא ביקשתי .
כמה כסף אני צריך להוסיף עכשיו ?:mad::mad:

yuval-the-pilot
14-08-2012, 19:23:36
אווף איזה בעסה
הסיני שלח לי EMS
למהה אבל לא ביקשתי .
כמה כסף אני צריך להוסיף עכשיו ?:mad::mad:

לפי מה שהבנתי בזמן האחרון משלמים רק איזה 34 קשל ומקבלים עד הבית...

seadoo
14-08-2012, 21:11:30
נו ??? מישהו הטיס אותו כבר ?

איך הוא בהשוואה לביקלסר 1 ?

alexk
15-08-2012, 05:39:55
ווואי כמה חפירות התעייפתי לקרוא את זה על הבוקר, תכלס הקרבון חלש יש להחליפו או לחזק אותו וזהו, אני ראיתי אצל 2 חברים איך הכנף מחייכת ואף קורסת שמושכים למעלה חזק.

AmitB
07-09-2012, 13:09:43
קליפ נחמד שמצאתי, מתאר התקנת מנוע גדול יותר:

http://www.youtube.com/watch?v=ATOFLZ4TVLI&hd=1

tomtabachnik
10-09-2012, 15:24:43
עדכון מלפני 4 שעות , יש גרסאת קיט :p

http://www.youtube.com/watch?v=a3qDNz1ZDgQ&feature=plcp

טום

דויד רג'ואן
10-09-2012, 16:25:55
עדיין אין אותו באתר

yuval-the-pilot
11-09-2012, 17:17:44
וגרסאת קיט יצאה- http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__27169__Hobbyking_Bixler_2_EPO_1500mm_w_Optional_ Flaps_KIT_.html

tomtabachnik
19-09-2012, 15:10:04
סרטון עם טיסה , לדעתי נראה לא רע ולא מחדש שום דבר מהביקסלר הישן

http://www.youtube.com/watch?v=VecIXvf5qv8&feature=plcp