PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מה ההבדל בין הslashים ?

avichai
10-08-2012, 20:11:30
אני רוצה לקנות את הslash 4*4 וראיתי שתי גרסאות את זאת: http://www.ebay.com/itm/NEW-Traxxas-Slash-4X4-VXL-TQi-2-4GHz-RTR-Black-Red-47-6808-NIB-/390404890958?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item5ae5f1e14e ואת זאת : http://www.ebay.com/itm/NEW-Traxxas-Slash-4X4-Ultimate-VXL-TQi-RTR-47-Black-Red-6807-NIB-/290707685050?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item43af873eba
מה ההבדל בניהם ומה שווה יותר לקנות ואם בכלל שווה לקנות אם אפשר חוות דעת של כאלה שיש להם אחת מהן. תודה.

yanivoz
11-08-2012, 00:23:10
ההבדל הוא שהדגם Ultimate מגיע משופר עם צמיגים משופרים, חלקי אלומיניום, סוללה חזקה יותר, בולמים משופרים...

יש לי את הדגם Ultimate , אני מאוד מרוצה מהרכב..אני מסיע עם 3 תאים והוא חיה, וגם עמיד מאוד.

איפה אתה מתכוון להסיע ?

Traxxas
11-08-2012, 01:12:02
מה מה מה. ההבדל היחיד שיש הוא אלומיניום בבית לאגרים של הגלגלים. ואולי גם המוטות מיצבים. או שזה בגדם אולטמייד.
הסוללות שמגיעות בחבילה הכוללת של כל הדגמים הם nima 3000 ואין מה לעשות איתם( יש לי שלוש יח חדשות ואני מוסר אותם)
אני לא רואה צורך לקנות את הדגם היקר כל עוד אתה לא משפר את הרכב. רכב מגניב ואתה תהנה באותה מידה גם בדגם הזול
בהצלחה. ותבוא לגזגז

yanivoz
11-08-2012, 10:50:24
לא נכון

אני קיבלתי סוללה 4200 , בולמים BIG BORE , דיפרנציאל מרכזי בנוסף לדיפ הקיים, צמיגים יותר יפים , וכמובן אלומיניום בבית לאגרים.

כמובן שגם הדגם הרגיל עמיד וטוב, אם בא לך להשקיע עוד 500 ש"ח זה שווה לדעתי.

assafwei
11-08-2012, 20:21:58
יש לי את הרכב, בגדול הוא לא רע בכלל אבל יש שם כשל תכנוני אחד שבגללו הייתי שוקל אם לרכוש או לא.
ה half shafts שמחברים בין הדיפרנציאלים לגלגלים, אלו זרועות טלסקופיות עשויות פלסטיק שאמורות להיפתח ולהיסגר עם התנועה של המתלים. הבעיה היא שכל עוד הכל נקי ואין אבק הכל עובד מצויין, אבל ברגע שהתחלת להסיע על חול או במקום שיש בו אבק, זה חודר לתוך העסק, ומכיוון שמי שתכנן את זה כנראה לא סיים כיתה ח', הזרועות כבר לא טלסקופיות אלא פשוט תקועות. זה אומר שצריך אחרי כל הסעה לפרק את כל ארבעת הצירים האלה, לנקות ולשטוף, אפשר גם להתחיל לשייף אותם ולנסות להוריד קצת חומר בשביל לקבל פעולה יותר חלקה, או שאפשר לקנות שדרוג עשוי מתכת שעובד יותר טוב.
בנוסף, הצירם האלה עשויים פלסטיק שבתוכם יושב כדור מתכת, אחרי כמה הסעות, החורים בפלסטיק מתחילים להיפתח ולקבל צורה אליפטית, מה שמכניס הרבה חופש למערכת ובסופו של דבר גם גורם לכשל של הצירים הללו, הקיצור, החלק הזה הוא החיסרון הכי גדול של הרכב ואותי אישית זה דיי עצבן, כי כל הרכב מתוכנן מצויין, וזה נראה כאילו המתכנן של הרכב נתן לילד שלו לתכנן את החלק הזה.
אני רק בגלל זה הייתי שוקל לרכוש רכב אחר.

Traxxas
11-08-2012, 20:24:33
שווה חמש מאות שח. זה בטוח.
אבל זה לא משנה כלום עם הבחור לא משדרג את הרכב לקצה. ונכון לגבי הדיפ המרכזי ממש ברח לי. אגב לסלאש זה דבר מיותר ביותר.....!
זה יוריד לו מהכוח. ובשטח בטוח. ( כך שאני ממליץ גם לך לחזור לספור גיר הרגיל) אתה לא עושה מסלולים. נכון?
לגביי הסוללה אני לא מכיר. למרות שקנית גם אי ריבו שהיא יקרה יותר מהסלאש והיא באה גם עם 3000( אבל זה לא משנה כלום כי גם ככה הסוללה הולכת לפח. אין על ליפו!!!)
כך שבסופו של עניין שווה לבחור לשמור את החמש מאות שח בצד ולהזמין בזה שני סוללות ליפו. :) שיהיה בהצלחה

avichai
12-08-2012, 22:25:31
אוקיי תודה רבה על התגובות, אני יקנה את הרגילה וכשישבר איזה חלק אני ישדרג אותו אבל אני רוצה להסיע אותה בשטח קשה והיא ניראת לי נמוכה מידי והיא תקבל הרבה מכות.
מה נישבר הכי הרבה באוטו הזה?

assafwei
13-08-2012, 00:40:57
אם גם ככה כבר התכוונת לשלם יותר, שדרג כבר מעכשיו את ה CVD למשהו סביר (יש סט של mip יקר אבל נראה טוב) אחרת תצטרך להשקיע הרבה זמן ועצבים בתחזוקה של הדרעק מפלסטיק שטרקסס מספקים עם האוטו הזה.

yanivoz
15-08-2012, 22:16:33
traxxas
אני לא מסיע במסלולים, כי אני גר באשדוד ואין בקירבת מקום מסלול מסודר....

ואני גם ככה מסיע עם הספור גיר הרגיל :)

assafwei

מה זה CVD ?

assafwei
15-08-2012, 22:31:18
Constant velocity drive - זה הציר המפרקי שמחבר בין הדיפרנציאל לגלגל (לעיתים מחובר עם dogbone, אבל במקרה של הסלאש זה מחובר עם CVD)
האמת היא שזה לא באמת CVD אלא universal joint אבל זה דיי קרוב...