PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! עזרה בהתקנת BIXLER

seadoo
11-08-2012, 20:52:42
ערב טוב,

אני מרכיב את הביקסלר הראשון שלי מדגם ביקלר 1 ויש לי כמה שאלות :

1. בביקסלר הרכבת הסרוויים היא מבפנים של הטיסן , מה שאומר שאם יש צורך להחליף את הסרוו חייבים לפתוח את הטיסן . אז מה הפתרון לבעיה הזו ?

2. זו פעם ראשונה שאני מתקין טיסן עם מאזנות ויש לי שאלות בקשר לזה :

א. את המאזנות חיברתי עם חיבור Y השאלה איך מגדירים זאת בשלט ? אני יוגע שצריך ערוץ MIXER אבל איך אני יודע איזה ערוץ זה במקלט ?

ב. לטיסן יש גם מאזנות וגם הגה כיוון , האם צריך לחבר גם את הגה הכיוון ? אם כן האם זה על ערוץ אחר ???

השלט שאני עובד איתו הוא ספקטרום 6 ערוצים יש לי 2 מקלטים אחד אורגינלי של ספקטרום 6 ערוצים והשני הכתום של הוביקינג .

תודה מראש לכל העוזרים

אמיר

yuval-the-pilot
11-08-2012, 21:07:29
ערב טוב,

אני מרכיב את הביקסלר הראשון שלי מדגם ביקלר 1 ויש לי כמה שאלות :

1. בביקסלר הרכבת הסרוויים היא מבפנים של הטיסן , מה שאומר שאם יש צורך להחליף את הסרוו חייבים לפתוח את הטיסן . אז מה הפתרון לבעיה הזו ? סרוואים עם סיכויים נמוכים לתקלות....

2. זו פעם ראשונה שאני מתקין טיסן עם מאזנות ויש לי שאלות בקשר לזה :

א. את המאזנות חיברתי עם חיבור Y השאלה איך מגדירים זאת בשלט ? אני יוגע שצריך ערוץ MIXER אבל איך אני יודע איזה ערוץ זה במקלט ? אם יש לך Y אתה לא צריך שום מיקס...

ב. לטיסן יש גם מאזנות וגם הגה כיוון , האם צריך לחבר גם את הגה הכיוון ? אם כן האם זה על ערוץ אחר ??? ברור שצריך לחבר הגה כיוון!! איזה ערוץ זה תלוי איזה שלט יש לך...

השלט שאני עובד איתו הוא ספקטרום 6 ערוצים יש לי 2 מקלטים אחד אורגינלי של ספקטרום 6 ערוצים והשני הכתום של הוביקינג .

תודה מראש לכל העוזרים

אמיר

תשובות בפנים :)

Friman
11-08-2012, 21:15:56
ראשית תמיד עדיף להשתמש בסרבואים טובים על פני גרועים. אופציה נוספת שיש אנשים שבוחרים בה היא לא להדביק את שני חצאי הגוף אלא להצמיד אותם עם דבק סיבים כך שניתן לפתוח במידת הצורך. אני פחות ממליץ לך על האופציה השנייה, אין לך צורך ממשי בכך.
אם יש לך 6 ערוצים במקלט אולי דווקא כן עדיף לך לחבר כל מאזנת לערוץ נפרד עם מיקס ביניהם (איזה מיקס בדיוק ייצטרך להסביר לך מישהו שיש לו dx6 או מכיר אותו, אני לא מכיר את השלט הזה)- זה ייתן לך אפשרות להגדיר דיפרנציאל במאזנות שזה מאד עוזר, ולא ניתן להגדיר דיגיטלית כשעובדים עם חיבור Y. איך מגדירים דיפרנציאל - שוב שמישהו שמכיר את הdx6 יסביר לך. למה להגדיר דיפרנציאל? חפש בפורום את הביטוי ״דיפרנציאל״ ותשכיל בנושא, יש כמה מאמרים מעניינים בעניין כאן בפורום.
כדאי באופן כללי שתקבל קצת עזרה והדרכה ממישהו שמכיר את הביקסלר ואת הdx6. לא שזה כזה מסובך להדביק כמה קלקרים אבל יש הבדל באיכות הטיסה וההנאה שלך מההטסה בין קלקרים שהודבקו נכון לקלקלרים שהודבקו לא נכון. יצא לי למשל להטיס טיסן כלשהו שהפרופ שלו פשוט חובר הפוך, עניין קטן ושולי שבקושי שמים לב אליו - הטיסן בקושי סחב ובעליו שקל כבר להחליף מנוע. הפיכת הפרופ לכיוון הנכון הייתה שינוי של שמיים וארץ בהתנהגות הטיסן ובכח שהמנוע הפיק. דברים קטנים כאלו יכולים להיות ההבדל בין טיסן מבאס לאחלה טיסן. אז כדאי לקבל קצת ייעוץ 1 על 1 ממישהו מנוסה, בשביל ההנאה העתידית שלך ולא פחות חשוב מכך - מטעמי בטיחות.

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
------------------------------
T-rex 500E 3GX -
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

wind556
11-08-2012, 21:53:42
קודם כל תקרא כאן בתומת לב רבה ביותר ואל תוותר על אף פרט, ואל תשנה אף פרט ממה שכתוב כאן:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?44815-ביקסלר-הדרכת-הרכבה-מלאה
אחרי זה אם יהיו לך שאלות, ,תקבל תשובות

ובשלט שלך זו טעות לשים כבל Y , זה כמו לקנות אוטו ולא להשתמש בכל המושבים שלו
קל מאד להגדיר מצב מאזנות בשלט הזה. אחרי שהטיסן יהיה בנוי סופית זה שתי דקות לעשות את זה, ומלבד זה, כל ההסברים כתובים במנואל של השלט בצורה פשוטה וברורה

guy1a
11-08-2012, 22:25:20
קודם כל תקרא כאן בתומת לב רבה ביותר ואל תוותר על אף פרט, ואל תשנה אף פרט ממה שכתוב כאן:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?44815-ביקסלר-הדרכת-הרכבה-מלאה
אחרי זה אם יהיו לך שאלות, אתה מוזמן להתקשר אלי ותקבל תשובות

ובשלט שלך זו טעות לשים כבל Y , זה כמו לקנות אוטו ולא להשתמש בכל המושבים שלו
קל מאד להגדיר מצב מאזנות בשלט הזה. אחרי שהטיסן יהיה בנוי סופית זה שתי דקות לעשות את זה, ומלבד זה, כל ההסברים כתובים במנואל של השלט בצורה פשוטה וברורה

אם תשנה איזה פרט בזמן ההרכבה ממה שכתוב. אז בסוף יצא לך הואיקאן 425 ! ראה הוזהרת חח :)

SGS2 ..