PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה איפה לשים את הסוללה בביקסלר? מרכז הכובד?

XxS-BoY
13-08-2012, 22:35:07
סוף סוף סיימתי להרכיב את הביקסלר שהזמנתי מזמן (KIT) עם עזרה של עודד בבחירת חלקים וכל זה, הבעיה שלי היא שאני לא יודע איפה לשים את הסוללה בתוך הטיסן? איפה למקם את זה? איפה מרכז הכובד?!
שאלה נוספת לא צריך לחבר איזה משהוא בין שני הכנפיים? שלא יתפרקו בזמן ההטסה?!
תודה לכל מי שעוזר :)

AmitB
13-08-2012, 23:18:30
מרכז כובד כמו באיזיסטאר:

72266

לגבי חיבור כנפיים (אחת לשניה), א-מומלץ וחשוב, ב- יש מספר שיטות, חוטים, סקוטצ'ים, מגנטים, גומיות ... תבחר את זו שנראית לך.
חפש עוד קצת בפורום, יש עוד איזה שדרוג אחד או שניים שכדאי לעשות לטיסן הזה לפני שמטיסים, והכי טוב שתמצא מישהו שידריך אותך, אפילו רק עד הטיסה הראשונה, רצוי קצת יותר, יש דברים שאי אפשר להעביר בהתכתבות.

XxS-BoY
14-08-2012, 10:11:39
מרכז כובד כמו באיזיסטאר:

72266

לגבי חיבור כנפיים (אחת לשניה), א-מומלץ וחשוב, ב- יש מספר שיטות, חוטים, סקוטצ'ים, מגנטים, גומיות ... תבחר את זו שנראית לך.
חפש עוד קצת בפורום, יש עוד איזה שדרוג אחד או שניים שכדאי לעשות לטיסן הזה לפני שמטיסים, והכי טוב שתמצא מישהו שידריך אותך, אפילו רק עד הטיסה הראשונה, רצוי קצת יותר, יש דברים שאי אפשר להעביר בהתכתבות.

תודה רבה לך, ממש עזרת לי, בקשר למי שידריך אותי, יש לי חבר שהגיע אליי אתמול ועזר לי בבניה, הוא גם כן יעזור לי בהטסה ראשונה וזה, אבל הוא גר קצת רחוק, אז יש שהוא לא יכול ללוות אותי בכל הדרך.....
תודה עוד פעם על העזרה, הדרך הכי יפה שמצאתי זה הגומיות :)
בקרוב אני יעלה סרטון של הטסה ראשונה.