PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק הרכב שלי קופץ

TPcool
23-08-2012, 21:28:37
היי,
היום מצאתי קרש וקלקר, לא יכולתי שלא להתפתות אלא להכין רמפה.

http://www.youtube.com/watch?v=tWjPth2ZZqY&feature=player_embedded
אם אתם רוצים יש עכשיו גירסת HD.

רק אחרי שהלכתי חשבתי, למה לא העמדתי את הקלקר בשביל קפיצות יותר גבוהות?!?!?!
אחרי זה הלכתי והעמדתי את הקלקר, קיבלתי קפיצות מעולות והשתפרתי ולמדתי איך לשלוט על הרכב באויר.
תאורטית זה קל, גז הרכב יעשה פליפ אחורה, רוורס הרכב יעשה פליפ קדימה, אבל מעשי זה קשה.
בקיצור אחרי שהסעתי על הרמפה הגדולה היה ממש כיף אבל לא הספקתי לצלם, כל הכרטיסי זיכרון שלי בבית היו מפוצצים בחומר וצריך להוריד למחשב.
סליחה על הקקה איכות, אם הייתי מעלה בקובץ ישר מהמצלמה היה לוקח לי ימים להעלות את הסרטון.
אשמח אם תלחצו על כפתור הלייק ותעשו סאבסקרייב.
סרטון שני:

http://www.youtube.com/watch?v=EueMQTd0j44&feature=player_embedded

סרטון מהיום מהרמפה הגבוהה, יש עוד מה ללמוד.

http://www.youtube.com/watch?v=rSDCj-AZPC4&feature=player_embedded

תהנו.

haimgil
24-08-2012, 13:17:21
פשש איזה רמפה,הרכב שלי בגובה הזה היה מתפרק מזמן
כמה עולה האוטו הזה בא לי גם ליקפוץ בגובה הזה,איזה יופי.
עכשיו אני מבין למה כדאי להשקיע ברכב איכותי.:p

haimgil
24-08-2012, 13:19:10
http://www.youtube.com/watch?v=oqs-7XXHr2Y&feature=player_embedded

haimgil
24-08-2012, 13:19:42
http://www.youtube.com/watch?v=nL85UUn223Y&feature=player_embedded

TPcool
24-08-2012, 14:37:20
פשש איזה רמפה,הרכב שלי בגובה הזה היה מתפרק מזמן
כמה עולה האוטו הזה בא לי גם ליקפוץ בגובה הזה,איזה יופי.
עכשיו אני מבין למה כדאי להשקיע ברכב איכותי.:p
כן רק שאני רואה את הרכב שלי קופץ גם בטווח הרחוק, לא בטווח של עוד שנה.
כמה דברים שברת מאז שקנית את הרכב?
איזה ריסוקים הרכב של עבר?
חוץ מהסירטונים שבו הרכב עושה גילגול ואצלכם זה ריסוקים מטורפים.
רק שאני יכול להסיע את הרכב שלי בשקט בלי שנשבר לי חלק כל קפיצה ויכול לקנות בארץ חלקים ולא בסין.
ותלמד להסיע עם שלט נורמלי, לא עם שלט טיסנים, ועוד סיני.
אם אין לך מה לומר, אל תגיב.

Traxxas
24-08-2012, 14:37:21
פששששש יא סאלם על הביצועים. חביבי הרכב נותן בראש חזק:cool:
איפה הרמפה המפלצתית הזאתי ? הייתי בא גם. אבל אני חושש שיעופו לי הציריות בגבהים המטורפים האלה :confused:

http://m.youtube.com/watch?v=kwIHSmCD5YY
הייתי אומר שהיית קרוב

TPcool
24-08-2012, 21:05:19
פששששש יא סאלם על הביצועים. חביבי הרכב נותן בראש חזק:cool:
איפה הרמפה המפלצתית הזאתי ? הייתי בא גם. אבל אני חושש שיעופו לי הציריות בגבהים המטורפים האלה :confused:

http://m.youtube.com/watch?v=kwIHSmCD5YY
הייתי אומר שהיית קרוב
פעם שנייה שלי מנסה לקפוץ עם הרכב, אתה מצפה שאני אעשה בק פליפ ולקפוץ לגובה ורחוק?
הפורום מכוניות פה הוא קצת רמה אחת מתחת לתחביב המקצועי, אם יש כאלו בודדים פה שכן בתחביב המקצועי מוזמנים להגיב, כאלו שחוגגים על הסיני וקונים כל דבר ממנו וחושבים שהשאר גרוע, תגובתם אינה מקובלת פה.

yanivoz
24-08-2012, 23:50:43
אם כבר מדברים על רמפה אז הנה קפיצה של הסלאש שלי :)

72687

TPcool
25-08-2012, 00:23:44
אם כבר מדברים על רמפה אז הנה קפיצה של הסלאש שלי :)

72687
***ח טואוווווב.
הצלחת לנחות כמו שצריך?
עד שאני אגיע לכאלו קפיצות ייקח קצת זמן.
איפה זה צולם?
איזה נמל אני רואה שמה באופק?

רן ענבר
25-08-2012, 07:44:04
טל...
מעבר לכך שהסירטונים סבבה אם תגיע למסלול 1/8 ותראה את הרכבים קופצים יהיה לך יותר פשוט להבין...
אתמול הייתי ברישפון לאחר שיפוץ המסלול והקפיצות שם מטורפות
אני מדבר על 7-8 מטרים של קפיצה והרכב נוחת בקלות אחרי הירידה... זה אומר באזור ה 9 מטר קפיצה בלי להתרגש יותר מידי...

רן ענבר

Traxxas
25-08-2012, 09:34:55
יניב עוז כל הכבוד על התמונה. אני רואה שאתה נהנה מהרכב
ולגבי tpcool לא מבין מה אתה מתרגש סך הכל הסרטונים סבירים ( צריך עריכה סטייל הוליווד והכל מסתדר)
לגבי הרכבים שברשותי ( סינים) סלאש סינית( מושקעת משהו כמו חמש מכוניות כמו שלך)
אי ריבו סינית. רכב דריפט סינית. הזמנתי קיט מוסב לחשמל של לוסי( טראגי) כמובן גם סיני. ובעוד חודש הטיסן נתניה מביא vorza hpi אז גם היא כבר חצי מדף( שהיא גם חצי סינית וחצי תאילנדית)
בכל מצב יש לך מה ללמוד גם לאיך להסיע וגם לעבוד על המידות שלך( יהירות. שחצנות)
יאללה ביי

yanivoz
25-08-2012, 09:38:48
***ח טואוווווב.
הצלחת לנחות כמו שצריך?
עד שאני אגיע לכאלו קפיצות ייקח קצת זמן.
איפה זה צולם?
איזה נמל אני רואה שמה באופק?

כן נחתתי כמו שצריך...וזה לא כל כך בעייתי "להגיע" לכאלו קפיצות אתה פשוט קופץ...

אני כל פעם מחפש רמפות ובקושי מוצא מישהו מכיר אולי רמפות טובות באשדוד ?

זה צולם ליד חוף הים באשדוד :)

yanivoz
25-08-2012, 09:50:30
יניב עוז כל הכבוד על התמונה. אני רואה שאתה נהנה מהרכב
ולגבי tpcool לא מבין מה אתה מתרגש סך הכל הסרטונים סבירים ( צריך עריכה סטייל הוליווד והכל מסתדר)
לגבי הרכבים שברשותי ( סינים) סלאש סינית( מושקעת משהו כמו חמש מכוניות כמו שלך)
אי ריבו סינית. רכב דריפט סינית. הזמנתי קיט מוסב לחשמל של לוסי( טראגי) כמובן גם סיני. ובעוד חודש הטיסן נתניה מביא vorza hpi אז גם היא כבר חצי מדף( שהיא גם חצי סינית וחצי תאילנדית)
בכל מצב יש לך מה ללמוד גם לאיך להסיע וגם לעבוד על המידות שלך( יהירות. שחצנות)
יאללה ביי

*יניב אוז.

כן אני נהנה מאוד מהרכב, ועושה איתו גם דריפטים...

ואני לא חושב שהבחור שחצן הוא פשוט לא מכיר או לא ראה מה רכבים כאלה יכולים לעשות בשטח ולכן הסרטון שהוא העלה בשבילו זה וואו.

בקיצור תן לבחור להנות :)

Traxxas
25-08-2012, 17:06:02
יש משהו במה שאתה אומר. רק שהבחור צריך להבין זה שיש לו רכב שעולה כמה שקלים יותר מלאחרים. זה לא אומר שהוא צריך לצאת על אנשים פה בפורום ( רכבים סינים. רכבים מתפרקים. וכו).
אגב למי שלא ראה. אני ראיתי את הטרופר של חיים נוסעת והיא מטוס אמיתי.
לי יש סלאש עם כל מה שרק אפשר כולל מנוע ממבה ( נוסע על שש תאים) והטרופר מגיע קרוב למהירות שלי וכל זה במחיר של עשירית ממה ששילמתי אני.
כך שהרכב ביחס למחיר נותן הכול ויותר מזה.
Tpcool שיהיה לך חומר למחשבה. נקודה

ebay007
25-08-2012, 17:27:03
רן, איזה בעסה שלא הייתי בשישי! אני כבר מת להסיע במסלול המחודש.
וטוב שהוספתם רמפות.
יש תמונות?

TPcool
25-08-2012, 19:18:46
יש משהו במה שאתה אומר. רק שהבחור צריך להבין זה שיש לו רכב שעולה כמה שקלים יותר מלאחרים. זה לא אומר שהוא צריך לצאת על אנשים פה בפורום ( רכבים סינים. רכבים מתפרקים. וכו).
אגב למי שלא ראה. אני ראיתי את הטרופר של חיים נוסעת והיא מטוס אמיתי.
לי יש סלאש עם כל מה שרק אפשר כולל מנוע ממבה ( נוסע על שש תאים) והטרופר מגיע קרוב למהירות שלי וכל זה במחיר של עשירית ממה ששילמתי אני.
כך שהרכב ביחס למחיר נותן הכול ויותר מזה.
Tpcool שיהיה לך חומר למחשבה. נקודה
אני בטוח שמערכת סינית עם הרכב 35 אמפר ומערכת ממבה על סלאש קרובה לאותה המהירות.
כן מטוס אמיתי, כמה חיים שיפר אותה?

Traxxas
25-08-2012, 20:05:47
תבוא לשטח ותראה בעניים שלך( גם לי היה קשה להאמין )
ותביא את הרכב שלך גם. ואז תרשום מה שאתה יודע ולא רק חושב!!

TPcool
25-08-2012, 22:37:19
תבוא לשטח ותראה בעניים שלך( גם לי היה קשה להאמין )
ותביא את הרכב שלך גם. ואז תרשום מה שאתה יודע ולא רק חושב!!
תודה על ההצעה אבל לא תודה, חיים כנראה לא מעריך אותי, בגלל שקשה לו לקבל את הדעות שלי [וזה בסדר] לא נראה לי שאני יצא לי להסיע איתו.
אני לא יוצא נגדכם ולא נגד המכונית שלכם, אני מביע את דעותיי ויש כאלו שהם סובלנים ויש כאלו שלא.

haimgil
26-08-2012, 19:47:54
אין לי בעיה שתביע את דעתך .אבל שדעתך מזלזלת ונובעת מחוסר ידע ותחושה שלך יש את הכי טוב מעלה בי בחילה.הדרך שבע אתה מביע את דעתך מציקה לי והציניות עוד יותר.הרכב שלי נעמד על השקעה של 400 שקל .שזה 700 שח הרכב ועוד 400 שח השיפורים ועוד 150 שח חלקי חילוף בסיסיים .אז ידידי אני לא מפחד לישבור ונהפוך אני אוהב לישבור במיוחד שאני נהנה.לעומת זאת נראה שאתה מאוד מפחד שחלילה לא תצטרך ליקנות חלקים ויגידו לך שהרכב שלך זבל.

assafwei
26-08-2012, 20:56:48
ילדים, מה נהיה?

לשמחתנו החופש הגדול נגמר והכל ירגע, זו דרכם של נערים הם לא תמיד יודעים לשקול את מילותיהם ולא צריך לקחת את זה קשה.
אני מאמין שרמת החפירות תרד והכל יחזור למסלולו הרגיל :)

TPcool
26-08-2012, 21:08:30
ילדים, מה נהיה?

לשמחתנו החופש הגדול נגמר והכל ירגע, זו דרכם של נערים הם לא תמיד יודעים לשקול את מילותיהם ולא צריך לקחת את זה קשה.
אני מאמין שרמת החפירות תרד והכל יחזור למסלולו הרגיל :)

חיים הוא ילד? [לעומתו זה נראה כאילו אני מראה יותר בגרות ממנו]
חיים אני לא מפחד לשבור את המכונית, אני עושה את כל מה שרק עולה בראש שלי.
איפה ראית העלבות וזלזולים בדעות שלי? *ציטוט בבקשה*
להזכירך, אתה זה שקיללת אותי, סבבה אם אתה נהנה מהרכב אז יופי, אני כותב מה שאני יודע, וציניות? אצלי? מי התחיל עם גלגלי עגלה של סופר למכונית?
לפי מה שחינכו אותי בבית [חינוך טוב של מורה] אם מציקים לך תתעלם.
מה אתה עוד עושה באשכול הזה?
כבר נמאס לי ממך ומהפורום שקשה לו להבין שיש עוד עולם מחוץ לראש שלהם, והם צריכים להיפתח ולהקשיב לאחרים.
אשמח אם אחד המנהלים פה [אם יש כזה] יימחק את האשכול, אני לא חושב שיש צורך לעוד העלבות אבל אם ברצונכם להעליב אותי עוד, אתם מוזמנים בפרטי כמה אתם רוצים לקלל והכל.

assafwei
26-08-2012, 21:26:54
אתה לא צריך להעלב, וגם לא לקחת את זה קשה, אני מבין את הלך הרוח שלך ואני גם מבין למה אתה חושב שכולם פה נגדך.
אני אתן לך טיפ - אף אחד פה לא נגדך, אבל יש לך עוד הרבה מה ללמוד בהתנהלות מול בני אדם, וזה בסדר, זה בא עם הגיל ואין לך לאן למהר.

רק קח עוד עצה - ואני לא אומר את זה בציניות ולא מתחכם אני אומר את זה בשיא הרצינות, כשאתה מסיים לכתוב תגובה, קח לך חמש דקות לקרוא אותה שוב, ותחשוב עם עצמך איך היית מבין אותה אם היית נמצא בצד השני, זה יעזור לך למתן את התגובות שלך ולקבל יחס יותר טוב בכל רחבי האינטרנט, לא רק פה.

Traxxas
26-08-2012, 22:07:56
אתה לא צריך להעלב, וגם לא לקחת את זה קשה, אני מבין את הלך הרוח שלך ואני גם מבין למה אתה חושב שכולם פה נגדך.
אני אתן לך טיפ - אף אחד פה לא נגדך, אבל יש לך עוד הרבה מה ללמוד בהתנהלות מול בני אדם, וזה בסדר, זה בא עם הגיל ואין לך לאן למהר.

רק קח עוד עצה - ואני לא אומר את זה בציניות ולא מתחכם אני אומר את זה בשיא הרצינות, כשאתה מסיים לכתוב תגובה, קח לך חמש דקות לקרוא אותה שוב, ותחשוב עם עצמך איך היית מבין אותה אם היית נמצא בצד השני, זה יעזור לך למתן את התגובות שלך ולקבל יחס יותר טוב בכל רחבי האינטרנט, לא רק פה.

הבחור צודק ב100%
והסביר לך הכי יפה שרק אפשר
קבל את זה כטיפ לחיים

TPcool
26-08-2012, 22:35:55

נעלב? ממש לא...
לוקח קשה? ממש לא...
אני לא אומר שאף אחד נגדי, אני רק מביעה דעות שלי על רכבים אחרים [יש כאלו שמסכימים איתי ויש כאלו שלא].
התנהלות מול בני אדם...:confused: אוקיי:o [שמעתה חיים? זה בא עם הגיל, תחכה עוד קצת, בסוף זה ייקרה.]
כל תגובה שלי אני קורא, עובר על ניסוח ובודק שהיא לא פוגענית.
כן בשתי התגובות האחרונות [כולל זאת] הן אמנם פוגעניות אך בגלל העצבים, זה בסדר, תמיד בעצבים מקללים ומשתוללים אבל אחרי הכל בסדר.
כך או כך, אם אני אמתן את התגובה שלי הרמה שלה הפורום פה תישאר בריצפה, חוץ ממני וממך יש עוד מישהו שכותב ברמה גבוהה?
בשביל להרים פה את הרמה יש צורך בכתיבת מדריך יותר ארוך ממדריך של נשים.
יחס טוב באינטרנט יש לי [חוץ מפה].
לעומת זאת בוא ניקח את פורום טיסנים חשמליים, הבדל של שמיים וארץ בין הפורומים.

assafwei
26-08-2012, 22:56:23
טוב אני את שלי כתבתי, תעשה עם זה מה שאתה רוצה.

Liav
27-08-2012, 09:53:29
נעלב? ממש לא...
לוקח קשה? ממש לא...
אני לא אומר שאף אחד נגדי, אני רק מביעה דעות שלי על רכבים אחרים [יש כאלו שמסכימים איתי ויש כאלו שלא].
התנהלות מול בני אדם...:confused: אוקיי:o [שמעתה חיים? זה בא עם הגיל, תחכה עוד קצת, בסוף זה ייקרה.]
כל תגובה שלי אני קורא, עובר על ניסוח ובודק שהיא לא פוגענית.
כן בשתי התגובות האחרונות [כולל זאת] הן אמנם פוגעניות אך בגלל העצבים, זה בסדר, תמיד בעצבים מקללים ומשתוללים אבל אחרי הכל בסדר.
כך או כך, אם אני אמתן את התגובה שלי הרמה שלה הפורום פה תישאר בריצפה, חוץ ממני וממך יש עוד מישהו שכותב ברמה גבוהה?
בשביל להרים פה את הרמה יש צורך בכתיבת מדריך יותר ארוך ממדריך של נשים.
יחס טוב באינטרנט יש לי [חוץ מפה].
לעומת זאת בוא ניקח את פורום טיסנים חשמליים, הבדל של שמיים וארץ בין הפורומים.

אתה בטוח שאתה קורא, עובר על הניסוח ובודק שהיא לא פוגענית?
כמעט כל ההודעה הנ"ל מציקה ופוגענית.
קרא את מה שכתבת בכחול...

1. ממשיך לנסות לצחוק על אחרים
2. קצת מתנשא הייתי אומר
3. וגם שוביניסט על הדרך...

ואילו דברים כבר חיים אמר לך? קילל אותך? על מה אתה מדבר?

ועוד ציטוט שלך:
"הפורום מכוניות פה הוא קצת רמה אחת מתחת לתחביב המקצועי, אם יש כאלו בודדים פה שכן בתחביב המקצועי מוזמנים להגיב, כאלו שחוגגים על הסיני וקונים כל דבר ממנו וחושבים שהשאר גרוע, תגובתם אינה מקובלת פה."

שלום מנהל פורום מכוניות! ;)
סליחה... זה לא אתה? :p

לסיכום, תקשיב לעצה של אסף, לא סתם הוא כתב לך אותה.

מושיק
27-08-2012, 16:58:59
1++
שכחת את הציטוט הכי חושב שממנו התחיל הכל:
"כמה דברים שברת מאז שקנית את הרכב? איזה ריסוקים הרכב של עבר? חוץ מהסירטונים שבו הרכב עושה גילגול ואצלכם זה ריסוקים מטורפים.
רק שאני יכול להסיע את הרכב שלי בשקט בלי שנשבר לי חלק כל קפיצה ויכול לקנות בארץ חלקים ולא בסין.
ותלמד להסיע עם שלט נורמלי, לא עם שלט טיסנים, ועוד סיני. אם אין לך מה לומר, אל תגיב. "

רואים שאתה עובר על ההודעות שלך לפני השליחה :p

haimgil
27-08-2012, 19:27:07
עכשיו אתה מבין למה יש לך צורת כתיבה נגועה בשחצנות.

Killswitch
28-08-2012, 08:31:45
זה שרשור שמראה למה הפורום זקוק בדחיפות למנהל!
אני מוכן לקחת על עצמי את המשרה(אם יתנו לי).

אני ADMIN בפורום :RCJEEPS וחבר בכמה פורומים בחו"ל! ואף פעם לא ראיתי שרשורים כמו
שמתפתחים פה ....ברגע שיש שמץ של זלזול או פגיעה, ישר מוחקים את השרשור ומי שכתב את
התגובות מקבל אזהרה ,אם הוא ממשיך לאחר מכן, הוא מורחק מהאתר!.

אנשים שוכחים שזהו תחביב !!!
משהו שעושים בשביל להנות! כל אחד ומה שעושה לו טוב.אפשר להיכנס לתחום
בצורה כזה או אחרת... אבל הפורום נועד בראש ובראשונה להיות מקום שבו
אנשים מתורבתים מחליפים דעות/תמונות/וידע מהתחום! לא מהלומות ווירטואליות.

לפותח השרשור...אם אתה רוצה לשתף את העולם במשהו שחשבת שהוא מעניין ..בבקשה
אבל ... תזכור! זה לא המקום שמשחקים בו למי יש יותר גדול!!

טל