PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה כשאבא רוצה טיסן...

Barvze X100
25-08-2012, 17:38:19
שלום!,
מתחילת הדרך עד היום אני המטיס היחיד במשפחה ואבא מקטר שהוא גם רוצה...
אני מחפש טיסן משהו בסגנון ביקסלר,דאון, הכי חשוב שיהיה קל להטסה בעל כוח תמרון חלש והרבה עילוי,
מבחינת תקציב אין כלכך הגבלה,שלט כבר יש ורצוי שיהיה גדול ומ-קלקר (1.2 ומעלה)
כמה קלאסי זה,בן שמטיס טיסני אווירובטיקה מקצועיים ואבא שמטיס סקיילים/דאונים גדולים.....:cool:

ebay007
25-08-2012, 17:46:35
דור? (מתן מכפר גלים עם פאן-קאב וטיסן אווירובטי)
רגע, אבא שלך יודע להטיס?
אם זה טיסן להתחלה אני באופן אישי לא ממליץ על הביקסלר. אני חושב שעדיף טיסן עם גלגלים.
אם הוא סתם רוצה לחזור להטיס גם אז אני לא ממליץ על הביקלסר כי הוא משעמם. :p

umbo
25-08-2012, 19:27:14
שלום!,
מתחילת הדרך עד היום אני המטיס היחיד במשפחה ואבא מקטר שהוא גם רוצה...
אני מחפש טיסן משהו בסגנון ביקסלר,דאון, הכי חשוב שיהיה קל להטסה בעל כוח תמרון חלש והרבה עילוי,
מבחינת תקציב אין כלכך הגבלה,שלט כבר יש ורצוי שיהיה גדול ומ-קלקר (1.2 ומעלה)
כמה קלאסי זה, בן שמטיס טיסני אווירובטיקה מקצועיים ואבא שמטיס סקיילים/דאונים גדולים.....:cool:

הלו, אתה קורא מה שאתה כותב ?

אתה רוצה משהו כמו ביקסלר - אז תקנה ביקסלר !!!!!

wind556
25-08-2012, 19:35:43
הביקסלר זו הבחירה הנבונה ביותר. גם אחרי שנים של הטסה הוא לא משעמם, קל מאד ללמוד איתו, ובהרכבה ובנייה נכונה הוא יכול להיות אחלה דאון להתחלה וגם יותר.
את מה שניתן ללמוד עם ביקסלר לא ניתן ללמוד עם שום טיסן גלגלים, ואפילו ניתן ללמוד איתו נחיתות סטייל גלגלים למי שכל כך רוצה.
ועדיף (נכון לעכשיו בלבד) ביקסלר ולא ביקסלר 2

adibenbasat
25-08-2012, 21:39:32
מוסטנג אבל ניטרו, זה טיסן מעולה למתחילים:cool:
.."אני מחפש טיסן משהו בסגנון ביקסלר,דאון, הכי חשוב שיהיה קל להטסה בעל כוח תמרון חלש והרבה עילוי,
מבחינת תקציב אין כלכך הגבלה,שלט כבר יש ורצוי שיהיה גדול ומ-קלקר (1.2 ומעלה)..":rolleyes::rolleyes::rolleyes:

רגע, יש עוד אופצייה שאולי תתאים לך יותר, ביקסלר;)

Barvze X100
25-08-2012, 23:28:50
נראלי שלא הבנתם אותי נכון,
אבא שלי לא יודע להטיס :eek:
יצא לי כבר להטיס ביקסלר אבל לא התלהבתי כלכך, אני מחפש דאון טוב וקל להטסה,אולי משהו שאני לא מכיר וחברי הפורום כן
לטיסן לא צריך להיות הרבה מאד כח אלא מספיק בשביל שיסוחב אותו טוב
אז,מה אתם מצעים:confused:

adibenbasat
26-08-2012, 11:02:22
אני חושב שהביקסלר הוא האידיאלי בשבילך\בשבילו, זה פשוט מאוד.. ואם לא ביקסלר אז משהו מאוד דומה לו.
AXN, איזיסטאר.. ושאר מוטציות שונות של אותו טיסן..:cool:

yuval-the-pilot
26-08-2012, 11:11:24
אני חושב שהביקסלר הוא האידיאלי בשבילך\בשבילו, זה פשוט מאוד.. ואם לא ביקסלר אז משהו מאוד דומה לו.
AXN, איזיסטאר.. ושאר מוטציות שונות של אותו טיסן..:cool:

AXN בהחלט מוטציה! :eek::cool:;):rolleyes::p:o:):D

umbo
26-08-2012, 18:59:42
Barvze X100 יקר, אני אכתוב את זה בעדינות כי אתה לא כל כך מבין, בעיקר לא בהדרכה !!!
אתה יודע להטיס וטיסני מתחילים ו\או דאונים פשוטים לא מוצאים חן בעיניך - טוב ויפה, תמשיך להטיס מה שאתה אוהב.
אביך לעומת זאת לא יודע להטיס וצריך טיסן של מתחילים ומדריך שמבין מה החניך עושה ומה הוא צריך - אתה לא מתאים כי לפי התגובות שלך אתה לא מפנים מהם צרכים של אחרים שמטיסים ברמה אחרת.
טיסן מתחילים הוא כזה שלא בועט בחניך, לא מחמיר טעויות שהחניך עושה, אלה "סובל" אותן בשקט ועוזר לחניך לצאת מהן. לחסרי סבלנות הוא "טיסן משעמם" !! אבל בדרך כלל חסרי סבלנות הם גם לא מדריכים או מדריכים רעים.
ביקסלר הוא טיסן מצוין למתחילים !
יש גם טיסנים אחרים שהם מצוינים ואפשר לבחור גם בהם, וזה ממש לא משנה באופן עקרוני.
חוץ מזה, כמו שכבר מישהו כתב לפני, מי שאוהב תעופה יצליח להנות גם מטיסן מתחילים או מדאון בסיגנון ביקסלר, אפילו כשיש לו ניסיון רב בהטסה של טיסנים מתקדמים יותר - אבל זה כבר ענין של טעם אישי....... ואולי בגרות.......

אל תעלב - זו פשוט כניראה המציאות !

Barvze X100
26-08-2012, 19:28:12
אני חושב שהתגובה שלך מאד פוגעת ומעליבה ואפילו מתנשאת!
זה לא שאני אומר שביקסלר משעמם אותי אלא זה שלפי דעתי הוא לא טס "מי יודע מה",
וכן לפי דעתי AXN טס יותר יפה,(אומר את זה רק מלראות את הטיסן טס ולכן אי אפשר להסתמך רק מלראות)
חשבתי לשאול האם חברי הפורום מכירים טיסן מאותו סיגנון רק קצת יותר מוצלח אבל גיליתי שהאנשים פה ממש חסרי סבלנות עם האף בשמים,
כנראה שאני יחזור חזרה לפורום טיסני דלק ואצטרך לבחור טיסן בעצמי,כמה חבל.
אהה ו-עוד דבר,
אל תעלב - זו פשוט כניראה המציאות !

wind556
26-08-2012, 19:41:36
ברווז יקר, אתה מסבך לעצמך מאד את החיים
ברגע שתבין שדעתך על טיסנים בכלל עדיין לא מבוססת על כלום, תוכל להקשיב לאחרים בנחת ובלי להעלב מאמירת אמת.
אז נתחיל מההתחלה:
בראשית היה איזיסטאר, שנחשב בזמנו לטיסן המתחילים האולטימטיבי, רק שהיה גרמני, וכתוצאה מכך יקר, ובנוסף גם ללא מאזנות
ואז פתאום צץ לו הAXN, שדומה בקונספט, אבל נחות מהאיזיסטאר בסדרי גודל. הוא היה ברירת המחדל של דלי התקציב, כי לא הייתה אופציה אחרת. הטיסן היה בינוני מינוס, ורחוק מלהיקרא טוב. בקושי ענה על דרישות המתחילים.
ואז הופיע הביקסלר, שהוא שידרוג של האיזיסטאר (הוספת מאזנות ותו לא), ועולה הרבה פחות ממנו,וטס בדיוק אותו דבר עם ניהוג טוב יותר בהרבה עקב המאזנות.
כך נוצר הטיסן הכי מתאים למתחילים, שכישורי הטיסה שלו יפתיעו אותך מאד אם יהיה לך אחד כזה בנוי נכון והדרכה נכונה.
אין כיום שום אופציה טובה יותר במחיר הזה, יש אופציות אחרות אבל במחירים גבוהים פי כמה (כמו איזיסטאר 2 למשל) ואז אין לזה הצדקה עבור המתחיל הממוצע ומאותגר התקציב.
לסיכום, אתה לא באמת מכיר את הביקסלר. אין יותר טוב ממנו למטרה שלך

umbo
26-08-2012, 19:42:00
ביקסלר הוא טיסן מצוין למתחילים !
......יש גם טיסנים אחרים שהם מצוינים ואפשר לבחור גם בהם, וזה ממש לא משנה באופן עקרוני.......

.......וכן לפי דעתי AXN טס יותר יפה,(אומר את זה רק מלראות את הטיסן טס ולכן אי אפשר להסתמך רק מלראות)
!

אז תקח AXN , מה כבר ההבדל העקרוני ביניהם - כלום !!
לא זה לא אף בשמים, זה פשוט שאתה שואל שאלות, מה שנקרא "קלוץ קאשס" (מה לעשות, באידיש זה נשמע יותר טוב...... )

ואתה צודק אז אני מתנצל, החוכמה של "טיסן משעמם" נכתבה על ידי-ebay007

guy1a
26-08-2012, 19:46:50
Axn צפוף בקבינה

הביקסלר מאד מרווח

SGS2 ..

wind556
26-08-2012, 20:01:31
אז תקח AXN , מה כבר ההבדל העקרוני ביניהם - כלום !!
לא זה לא אף בשמים, זה פשוט שאתה שואל שאלות, מה שנקרא "קלוץ קאשס" (מה לעשות, באידיש זה נשמע יותר טוב...... )

ואתה צודק אז אני מתנצל, החוכמה של "טיסן משעמם" נכתבה על ידי-ebay007

יש הבדל עצום באיכות הטיסה בין הAXN לבין הביקסלר, שמיים וארץ :cool:

בוואז
26-08-2012, 20:07:21
לא סובל את הביקסלר... טיסן נוראי לדעתי

אם אתה שואל אותי, עדיף לו טיסן עם גלגלים בסגנון פאן קאב או טריינר חשמלי אחר.. הוא ילמד ממנו הכי טוב ויוכל להתקדם ממנו לטיסנים ברמה יותר גבוהה מהר

אם אתה סגור על דאון לי בזמנו היה איזי גליידר של מולטיפלקס והוא היה מדהים, מתאים מאוד למתחילים

tomtabachnik
27-08-2012, 20:14:03
דור , טיסן חיפה יש להם את הטיסן טוטור , נסה אותו רק תסב לבד , שים סטאפ משלך , יש לך ידע ;)

טום