PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתקדמים לטיסת מבחן

mini_guy
07-08-2008, 23:09:27
שלום לכולם
אז רכיבי המערכת הגיעו ,הטיסן ניקנה ואפילו האלקטרוניקה שלו נמצאת בדרך מיוניטד.
ועכשיו נולדו לי כמה שאלות....
1. איך מלחימים את רכיבי המערכת(כדי להמנע מרעשים והפרעות בטיסה)?
2. אשמח לתמונה או שרטוט סכמתי של המערכת ברמה של מינוסים ופלוסים ומה מלחימים למה.
3. בתמונות בפורומים מחו"ל רואים שהם מגביהים את המקלט על חצובות של מצלמה , מה זה נותן?

תודה מראש
בציפיה להטסה בקרוב :)
גיא

junkqwe
08-08-2008, 23:24:11
1. על מה מדובר ? חיבורים של מה ? אמורים להיות כבלים יעודיים לחיבור המצלמה, בטריה ומשדר
3. זה יכול לשפר את הקליטה ולכן גם משפר את הטווח.

mini_guy
09-08-2008, 13:51:03
ברור שלכל אחד יש חיבור יעודי אבל אתה לא שם סוללה למצלמה וסוללה נפרדת למשדר וכמובן סוללה נפרדת לטיסן עצמו.
כל הצרכנים מחוברים לסוללה אחת ומה שביקשתי זה שרטוט סכמתי של החיבורים(מה אני יעשה שאת כל הידע שלי בחשמל ואלקטרוניקה למדתי מטיסנים ).

junkqwe
10-08-2008, 23:59:07
אני מטיס עם שתי סוללות אחת לטיסן ואחת למצלמה + משדר
אני מטיס עם טיסן גדול

איציק רונן
11-08-2008, 00:54:39
ברור שלכל אחד יש חיבור יעודי אבל אתה לא שם סוללה למצלמה וסוללה נפרדת למשדר וכמובן סוללה נפרדת לטיסן עצמו.
כל הצרכנים מחוברים לסוללה אחת ומה שביקשתי זה שרטוט סכמתי של החיבורים(מה אני יעשה שאת כל הידע שלי בחשמל ואלקטרוניקה למדתי מטיסנים ).
הי גיא,
סליחה שהשארתי אותך לבד..... ללא תשובה:confused:, אבל אני בחו"ל ורק היום אחרי 4 ימים אני מצליח להתחבר לכמה דקות בלבד. באופן קצר ביותר: במידה ויש שתי מערכות נפרדות לחלוטין, מערכת צילום (מצלמה משדר) עם סוללה משלהם וכל שאר מערכות הטיסן עם סוללה משלהם אתה צפוי להתקל ברעשים. בדרך כלל זה לא מפיל טיסן זה רק "מלכלך" את הוידאו.... במקרה כזה אני מושך חוט מהמינוס של מערכת אחת ומחבר למינוס של המערכת האחרת.
אני חוזר בחמישי בלילה, אתה מוזמן לדבר איתי בטלפון. בכל אופן גם אפרסם כאן סכמה וגם כמה כללי יסוד לחיבור המערכות בטיסן.
חו"ליציק

tomer_inbar
13-08-2008, 13:53:10
זה זמן טוב להחזיר את השרטוט וההסברים המצויינים של FPVציק לגבי, איך לא, FPV:
http://i35.photobucket.com/albums/d155/tomer_inbar/3-3.jpg
http://i35.photobucket.com/albums/d155/tomer_inbar/1-4.jpg
http://i35.photobucket.com/albums/d155/tomer_inbar/2-4.jpg

תודה איציק, מקווה שזה עוזר לך גיא.

mini_guy
19-08-2008, 09:17:44
חזרתי עם שאלות
תודה תומר על השרטוט אבל אתה הבאת שרטוט של היחידות ומי מתחבר למי
את השלב הזה עברתי...
שרטטי שרטוט של המערכת ברמת החוטים + ו -

האם השרטוט נכון?

הבנתי ממוטי ומאיציק שיש קשר בין המעגל של הטיסן למעגל של הוידאו אשמח אם מישהו ישרטט על הציור שלי איפה מתבצע הקשר הזה

האם יש נגיעה לחוט שהולך למקלט?

תודה מראש
גיא

איציק רונן
19-08-2008, 10:52:48
גיא, השרטוט למעלה הוא של המערכת שיש לי על ה *ez והיא גם מגדירה +/-. אבל אני אסביר שוב:
ראשית אני מבין שמערכת הוידאו עובדת על 12 וולט?! אין בשרטוט רגולטור.
1. אני מאוד ממליץ לעבוד עם סוללה אחת ולא שתיים וזאת מהרבה סיבות.
2. במידה ואתה רוצה להשאר עם שתי סוללות, אני ממליץ לחבר בין המינוסים של המערכות ולשים טבעות פריט במקומות הנכונים.
איציק

mini_guy
19-08-2008, 12:33:00
זכרתי שאמרת לעבוד עם אחד
אבל מאז השיחה שלנו בכל שרשור שנפתח בנושא כולל זה קצת יותר למעלה חברים אחרים רשמו לעבוד עם שתי סוללות.
בכל מקרה תודה , זה סידר לי קצת את העיניינים לפני הניתוח לשפצור המערכת.

איציק רונן
19-08-2008, 13:34:09
זכרתי שאמרת לעבוד עם אחד
אבל מאז השיחה שלנו בכל שרשור שנפתח בנושא כולל זה קצת יותר למעלה חברים אחרים רשמו לעבוד עם שתי סוללות.
בכל מקרה תודה , זה סידר לי קצת את העיניינים לפני הניתוח לשפצור המערכת.

זה נכון, רק שהם לא מטיסים עם שתי סוללות.