PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה המלצה לדבק

drorhabh1111
29-08-2012, 16:13:26
הי ערב טוה נשבר לי הטיסן ביקסלר אני צריך דבק
תודה

pomerus
29-08-2012, 16:28:30
יש כמה סוגי דבקים לתיקון, לפי הצורך
הכי נפוץ, נוח ומהיר - CA. אפשר לקנות בכול חנות טיסנים. כדאי לקנות גם "זרז" שמייבש את הדבק במספר שניות.
הדבק חזק מאוד, ויש כמה דברים להזהר איתו. תחפש ביוטיוב סרטוני הדרכה, או הכי טוב אם יש טיסנאי בסביבה שלך שיכול להראות לך.

wind556
29-08-2012, 17:44:26
יש כמה סוגי דבקים לתיקון, לפי הצורך
הכי נפוץ, נוח ומהיר - CA. אפשר לקנות בכול חנות טיסנים. כדאי לקנות גם "זרז" שמייבש את הדבק במספר שניות.
הדבק חזק מאוד, ויש כמה דברים להזהר איתו. תחפש ביוטיוב סרטוני הדרכה, או הכי טוב אם יש טיסנאי בסביבה שלך שיכול להראות לך.

מדוייק
בעיקר תיזהר שהדבק לא יגע לך בעיניים
כמו כן חשוב לדעת למה הוא נשבר ואם ניתן למנוע את זה בעתיד

tomy669
30-08-2012, 08:04:14
אמנם קשור לנושא אבל לא לביקסלר. איזה דבק מתאים להרכבת הסויפט 2. מסרטונים שראיתי ביו טיוב ההרכבה מתבצעת עם דבק חם, האם מומלץ או שאפר גם עם דבקים אחרים חזקים יותר? בנוסף, מוטות קרבון מסופקות עם הכנף או שיש צורך לרכוש בנפרד ולהרכיב?

wind556
30-08-2012, 08:41:03
אמנם קשור לנושא אבל לא לביקסלר. איזה דבק מתאים להרכבת הסויפט 2. מסרטונים שראיתי ביו טיוב ההרכבה מתבצעת עם דבק חם, האם מומלץ או שאפר גם עם דבקים אחרים חזקים יותר? בנוסף, מוטות קרבון מסופקות עם הכנף או שיש צורך לרכוש בנפרד ולהרכיב?

כעיקרון רצוי להימנע מדבק חם איפה שרק אפשר. זה דבק כבד, מסורבל, ולא נדבק היטב, למרות שיש דבקים חמים טכנולוגיים שמין הסתם לך אין אותם.
ובאשר ליו טיוב, צריך לדעת לסנן מה רואים. כל אחד יכול להעלות לשם את מה שהוא רוצה, זה לא אומר עדיין כלום
וכשאתה שואל על דבק, אתה צריך לדעת עבור איזה חומר, ולא את שם הטיסן.
אם הטיסן שלך בנוי מEPP-EPO , אז דבק CA רגיל יהיה טוב מאד עבורו.

guyst
30-08-2012, 08:46:58
כעיקרון רצוי להימנע מדבק חם איפה שרק אפשר. זה דבק כבד, מסורבל, ולא נדבק היטב, למרות שיש דבקים חמים טכנולוגיים שמין הסתם לך אין אותם.
ובאשר ליו טיוב, צריך לדעת לסנן מה רואים. כל אחד יכול להעלות לשם את מה שהוא רוצה, זה לא אומר עדיין כלום
וכשאתה שואל על דבק, אתה צריך לדעת עבור איזה חומר, ולא את שם הטיסן.
אם הטיסן שלך בנוי מEPP-EPO , אז דבק CA רגיל יהיה טוב מאד עבורו.

מחזק את עודד, אני השתמשתי ב-CA וזרז בסוויפט 2 והוא מחזיק מעולה שנים.
לגבי חיזוקי הקרבון, ניתן לרכוש סטריפים קרבון ובנוסף (או במקום) למתוך דבק סיבי זכוכית לכל רוחבו מלמעלה למטה.

כדאי שתעבור על השירשור שלי (הודעות 8 ו-9). לא רלוונטי פה.

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?20713-%E4-Swift-2-%E4%E7%E3%F9-%F9%EC%E9

tomy669
30-08-2012, 09:36:21
אם אני לא לחוץ על הייבוש של הדבק, עדיף שלא להשתמש בזרז? לגבי המוטוט קרבון כן מקבלים עם הקיט או שצריך לרכוש בנפרד או בנוסף למה שמקבלים?

guyst
30-08-2012, 10:09:04
מחזק את עודד, אני השתמשתי ב-CA וזרז בסוויפט 2 והוא מחזיק מעולה שנים.
לגבי חיזוקי הקרבון, ניתן לרכוש סטריפים קרבון ובנוסף (או במקום) למתוך דבק סיבי זכוכית לכל רוחבו מלמעלה למטה.

כדאי שתעבור על השירשור שלי (הודעות 8 ו-9). לא רלוונטי פה.

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?20713-%E4-Swift-2-%E4%E7%E3%F9-%F9%EC%E9

לרכוש בנפרד

wind556
30-08-2012, 10:59:55
אם אני לא לחוץ על הייבוש של הדבק, עדיף שלא להשתמש בזרז? לגבי המוטוט קרבון כן מקבלים עם הקיט או שצריך לרכוש בנפרד או בנוסף למה שמקבלים?

יש כלל אצבע שאומר שככל שאתה מזרז דבק, כך איכות ההדבקה יורדת
לגבי דבקי CA זה מסוייג, ואסביר:
אם אתה מרסס מזרז על דבק, הריאקציה חזקה במיוחד, ויוצרת אפילו רתיחה פנימית של החומרים, מה שמקטין את איכות ההדבקה
לעומת זאת אם אתה מרסס מעט מאד מזרז על צד אחד, מחכה שיתייבש לחלוטין , ורק אז שם דבק על הצד השני ומדביק, תקבל איכות הדבקה אופטימלית.