PDA

צפייה בגרסה מלאה : FPVRaptor Composite 1600mm - מישהו מכיר?

Friman
10-09-2012, 16:11:23
נתקלתי בהוביקינג בטיסן fpv שנראה לי שלא ראיתי שם קודם:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__18764__FPVRaptor_Composite_1600mm_PNF_.html
נראה על הרעיון של הביקסלר 2 אבל אפילו יותר מוכוון fpv. הוא אכן חדש בהיצע? מישהו התנסה איתו?

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
------------------------------
T-rex 500E 3GX -
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

Friman
11-09-2012, 18:48:31
ספקולציות? מישהו?
הנה המסקנות שאני הסקתי בינתיים, אשמח להערות או תוספות:
-המרחב הפנימי נראה הרבה יותר גדול משל הביקסלר.יפה וטוב, השאלה האם אכן ניתן למלא את כל המרחב הזה בסוללות או ציוד fpv... באיזה שהוא שלב מרכז הכובד ומשקל הטיסן הכולל יתחילו לשחק פה תפקיד. השאלה עד כמה המרחב הפנימי הגדול יהיה שמיש נוכח השיקולים הנוספים שהעלתי פה (ואולי גם שיקולים נוספים?). מצד שני זה נראה מאד נוח כשיש הרבה מרחב להכל והדברים מרווחים ולא בצפיפות ולחץ.
- המעבר לגוף מפלסטיק - יתרון למרחב הפנימי, אני שואל את עצמי האם זה גם יתרון מבחינה אווירודינמית ומבחינת עמידות?
- ההגאים נראים יותר פונקציונליים משל הביקסלר
- כנף יותר גדולה= כושר נשיאה טוב יותר ושמירה על יכולת גלישה (אולי אפילו דאייה?) עם משקל נוסף - השאלה אם הטיסן הזה לא הולך להיות עצלן ואיטי מדי... האם הוא ישמור על איזה פאנץ׳ של שובבות ושמחת חיים?
- מוכוון במיוחד לfpv, זה ניכר בכל המישורים כמעט.. האם משמע פחות מתאים לשימושים אחרים?
- האם טיסן בגודל כזה לא עדיף מראש שירוץ על 4 תאים? זה נראה שבחרו לו מנוע (1400kv) ובקר (30A) קצת חלשים למימדיו. האם אני טועה?

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
T-rex 500E 3GX -
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

Ice00
11-09-2012, 20:20:33
רכשתי את הטיסן לפני חודש אתה צודק לגבי הסטאפ המקורי הוא חלש ביותר ולא סוחב עם ציוד fpv אבל כאשר הוא הגיע לגובה בקוש,י בלי מנוע היה דאיה יפה ואפילו צבר מהירות בירידה, יש הרבה מקום בפנים אבל לא לסטאפ מקורי

Friman
11-09-2012, 21:56:56
מה נראה לך יתאים לו מבחינת סטאפ? בקר 60 אמפר נניח ומנוע עם סל״ד דומה אבל באיכות טובה יותר, ועדיין ב3 תאים, או קפיצה לכיוון ה4 תאים? איך התנהגות הטיסה הקלה שלו? יציב על גבול הכבד כמו טיטניק, או אווירובטי ושובב, או - איפה בערך בין לבין?
אני לא בכיוון של רכישה מיידית יש לציין רק מתרשם.

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
T-rex 500E 3GX -
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

guy1a
11-09-2012, 22:59:03
גיל ..
אתה מחפשהרפתקאות ?

ביקסלר ....

SGS2 ..

Ice00
11-09-2012, 23:10:41
גיל שלום
אני הזמנתי את המנוע הזה
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=18231
עם בקר 50 אמפ צריך להספיק כאשר הגיע אצלי לגובה הרצוי נתן ביצועים לא רעים יחסית לדאון ניתן לראות אותו ביוטיוב טס עם סט אפ משופר ממש לא רע מתאים לfpv יותר מביקסלר לדעתי

Friman
12-09-2012, 09:22:43
לא מחפש כרגע לא הרפתקאות ולא כלום, התקציב לעניין עדיין בתהליכי התגבשות - סתם מתעניין....
מה שמשך אותי זה שעולה מהדף של הדאון הזה בהוביקינג שזה לא רק דאון שהח׳ברה הסבו לfpv כמו הביקסלר ואז בא המתכנן ובלחץ היצרן הכניס שיפורים והתאמות לfpv (קרי ביקסלר 2), אלא כלי שנשמע שמלכתחילה תוכנן מ-א׳ עד ת׳ לייעוד זה. ההתלבטות היא בעיקר האם התכנון הייעודי אכן מוכיח עצמו בשטח? למשל לגבי זה: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__14465__EPP_FPV_1_8M_X_Large_EPP_Carbon_Fiber_R_C _Plane.html - זה גם דאון שתוכנן ככלי ייעודי לfpv אבל שמעתי מאנשים שמרוב התכווננות לכלי יציב עם כושר נשיאת משקל יצא להם דאון עצלן איטי ומשעמם... אז אני מנסה למקם לעצמי את האופציות כשההתלבטות כרגע היא בין ביקסלר 2, סקייווקר או החביבי הזה.
אגב אייס, המנוע שהזמנת תומך ב4 תאים ואני מאמין שגם הבקר... כלומר אם יש לך סוללה מתאימה תוכל לעשות בדיקה איך הוא על 4 תאים בסה״כ בהחלפת פרופ.. אם ייצא לך לבדוק תעדכן, באופן כללי אשמח לשמוע רשמיך לגביו משתחליף מנוע ובקר, האם זה מספיק או צריך לעלות ל4 תאים.
איך הסרבואים שבאים איתו אגב? ג׳אנק? חשבתי להעביר אותם למדפים ולכננת למצלמה אם אזמין אחד כזה בסוף, ולהגאים ולמאזנות לשים קורונה mg דיגיטליים.. ומה דעתך על גוף הפלסטיק במקום הepo הרגיל? מבחינת אווירודינמיקה ובעיקר מבחינת חוזק ועמידות?
תודה ושנה טובה לכולם

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
T-rex 500E 3GX -
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

Ice00
12-09-2012, 18:51:45
סרוו כמו שהגדרת גאנק ממדרגה ראשונה החלפתי אותם בMETAL GEAR של TURNIGY
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__9392__Turnigy_MG90S_Metal_Gear_Servo_1_8kg_13_4g _0_10sec.html

לגודל כנף של1600 לא ממליצים מדפים עקב האטה בטיסה אבל לשיקולך עם לשים או לא.

מבחינת חוזק בדוק במסגרת דומה ונמצאה עמיד מאוד בהתרסקות על האף הבעיה זה חיבור בכנפיים זאת הנקודה החלשה שלו.

ברגע של 100% מצערת הטיסן מוריד אף אבל הסוגיה נפתרת במיקס פשוט של הגה גובה ומצערת.