PDA

צפייה בגרסה מלאה : Sbach 342 (Black) EPO 1400mm למתחילים

oren-dab
11-09-2012, 20:29:22
חברים מה אתם אומרים אני מטיס מסוקים מתחיל כבר כ 4 חודשים מטיס בסדר גמור לפני 10 שנים הייתי מטיס טיסני בלזה טריינרים ככה שאני זוכר בפחות או יותר איך להטיס מטוסים .
בנוסף אני מצוייד ברייפלייט 6

מה אתם אומרים כדאי להתחיל עם Sbach 342 (Black) EPO 1400mm או מוליפלקס מנטור (הוא טריינר די גדול )

תודה לעוזרים

Magneto
11-09-2012, 21:34:44
אלו שני טיסנים שונים בתכלית, אחד טיסן ספורט והשני לא.
אם אתה לא סגור עד כמה אתה זוכר איך מטיסים הייתי הולך על בטוח ומזמין את המנטור, הוא יותר ידידותי למשתמש.
או לחילופין לוקח שיעור רענון ואז מגבש החלטה.
יש לי את הsbach הוא טיסן סבבה, הוא קל להטסה אבל לא מתאים למתחילים.

Friman
11-09-2012, 21:59:32
אם אני זוכר נכון ממה שקראתי על הסבאח יש לו נטייה להזדקרויות במהירויות נמוכות, לא?
לי יש פאן קאב אני חוש שיתאים לך בין לבין - מאד דומה למנטור בגודל וביציבות ובקלות ההטסה, אבל פחות ״כבד״ ומעט יותר קטן (1400 ס״מ מוטת כנף) ויותר שובב, זה לא טיסן 3d אולטימטיי אבל אפשר לעשות איתו המון דברים. למתחיל ובמיוחד למתחיל פלוס אני חושב שזו בחירה אידאלית

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
------------------------------
T-rex 500E 3GX -
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

oren-dab
11-09-2012, 22:09:19
כמובן שהם שונים אבל אני לא רוצה להצטער ולקנות טיסן שישעמם אותי אחרי כמה טיסות . שתי הטיסנים עשויים מחומר שניתן לתקן .
בנוסף אני מטיס את הסבח בg6 והוא טס בקלות כמובן שהמציאות שונה מאוד . לכן אני מתיעץ איתכם מה אתם אומרים אני לא ישתעמם מהמנטור אחרי כמה טיסות או שאני יהנה יותר מהסבח ?

Friman
11-09-2012, 22:14:15
לא הטסתי מנטור (ראיתי טס בשטח) ולא סבאח (מאד התעניינתי לגביו שיצא והתלבטתי אם לקנות).
אבל אם תבחר בפאן קאב קשה לי להאמין שתתאכזב. תנסה לברר למי באזורך יש כזה וגש לראות אחד כזה טס. בינתיים כמעט כל פעם שבא מישהו חדש לשטח ורואה את הפאן קאב שלי טס אני נתקל בשאלה ״מאיפה קונים כזה״ ;)
אגב יש סבאח למכירה בפורום יד 2 לדעתי...

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
T-rex 500E 3GX -
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

oren-dab
11-09-2012, 22:18:54
נראה לך שהסימולטור מדמה אותו אותו הדבר ?<

Magneto
12-09-2012, 00:36:13
הסימולטור דומה, זה אף פעם לא דבר.
לפי דעתי אם אתה מטיס מסוקים והטסת בעבר יש מצב שתסתדר עם הsbach . אבל ללכת על בטוח זה טריינר.

tomtabachnik
12-09-2012, 08:00:53
קנה טיסן קרש ,תתנסה עם משהו באמצע אם אתה לא רוצה "להשתעמם" :rolleyes:

טום

pomerus
12-09-2012, 08:47:48

ההבדל הגדול ביותר בין הסימולטור למציאות זה שבסימולטור יש לך כמה "פסילות" שאתה רוצה, ובמציאות המחשבה על "פסילה" (ריסוק) מלחיצה, ומשנה לגמרי את התגובות שלנו.

ממה שאני קורא כאן, אני דווקא הייתי ממליץ לך ללכת על טריינר, להוריד את החלודה, להזכר בכול העקרונות, לוודא שאתה מטיס בלי לחשוב ובלי לבדוק כול הזמן מה הידיים עושות על הסטיקים. לראות שאתה עובד עם כול ההגאים בצורה אינטואיטיבית, ונשאר באוריינטציה של הטיסן בכול המצבים: tail in, nose in, level flight, inverted flight, וטיסת צד בשני הצדדים

אתה יכול לקנות יד שניה, וכשישעמם (זאת אומרת, כשיסתיים הלימוד) אתה מוכר, ועובר לטיסן הבא.

אפשר לעשות אותו דבר עם טיסן אווירובטי, פשוט הוא הרבה פחות סלחן לטעויות.
נכון, שניהם זה קלקר, ו-CA מדביק הכול. זה עדיין לא אומר שכיף להטיס גוש דבק מעופף ...

pomerus
12-09-2012, 08:48:59

ההבדל הגדול ביותר בין הסימולטור למציאות זה שבסימולטור יש לך כמה "פסילות" שאתה רוצה, ובמציאות המחשבה על "פסילה" (ריסוק) מלחיצה, ומשנה לגמרי את התגובות שלנו.

ממה שאני קורא כאן, אני דווקא הייתי ממליץ לך ללכת על טריינר, להוריד את החלודה, להזכר בכול העקרונות, לוודא שאתה מטיס בלי לחשוב ובלי לבדוק כול הזמן מה הידיים עושות על הסטיקים. לראות שאתה עובד עם כול ההגאים בצורה אינטואיטיבית, ונשאר באוריינטציה של הטיסן בכול המצבים: tail in, nose in, level flight, inverted flight, וטיסת צד בשני הצדדים

אתה יכול לקנות יד שניה, וכשישעמם (זאת אומרת, כשיסתיים הלימוד) אתה מוכר, ועובר לטיסן הבא.

אפשר לעשות אותו דבר עם טיסן אווירובטי, פשוט הוא הרבה פחות סלחן לטעויות.
נכון, שניהם זה קלקר, ו-CA מדביק הכול. זה עדיין לא אומר שכיף להטיס גוש דבק מעופף ...

דניאל דקל
12-09-2012, 09:13:14
ממליץ לך על המנטור.
משוכנע שתשתעמם איתו לאחר כמה הטסות?
תתחיל לגרור איתו טיסנים קטנים / דאונים (לזה הוא מיועד, יש לו וו ניתוק יעודי)
גם זה התחיל לשעמם? תצייד אותו באורות ותטיס בלילה...

יש לי צי שלם של טיסנים מכל הסוגים והמינים (F3A, סקייל,3D) ולמרות זאת, אני מאוד נהנה מידי פעם
מטיסה רגועה ושלווה עם האפרנטיס שלי. אפשר להביא כיסא נוח, בירה קרה, ופשוט להנות מהשלווה...

Friman
12-09-2012, 09:28:44

בפורום של real flight יש דגם של הפאן קאב שמדמה את חווית ההטסה שלו בצורה הכי מציאותית שחוויתי הדמיה של כלי בסימולטור. אפילו יש סכמת צבעים זהה למקור ;). אם יש לך ריל פלייט כתוב לי בפרטי את המייל ואשלח לך את הקובץ. לגבי הסבאח אני לא יודע לומר

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
T-rex 500E 3GX -
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

oren-dab
12-09-2012, 09:53:34
נראה לי המנטור בהחלט יסיר לי חלודה הסבח מעניין מאוד וטס יפה בסימולטור אבל כמו שאתם אומרים הפחד עושה את שלו . מכיר את זה מהמסוקים .:o

edgarfov
12-09-2012, 10:37:19
אין על המנטור.
טס בכל התנאים. ברוחות חזקות ששימשיות עפות בהן והעצים מרעישים..
נראה מטוס בשמיים.
לעלות לסגור מצערת ולגלוש. לישלוק מהבירה. הוא עדיין יהיה שם