PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק ההטסה הראשונה שלי בלי מדריך

מור כהן
14-09-2012, 15:56:01
הטסה ראשונה שלי! בלי מדריך אף פעם לא היה לי מדריך היה מישהו שעזר לי הרבה הוא עשה לי טסט + נתן לי טיפה להטיס היה לי ממש כיף + הייתה בעיה בבקר אז הוא הביא לי חדש בסה"כ היה ממש אבל ממש כיף (זה היה לפני כמה שבועות).
ההטסה היייתה ממש כיפית אני נחתתי יפה הטסתי כמה פעמים ונחתתי כמה פעמים זה היה ממש כיף, יש רק בעיה שנכנסתי עם הראש לאדמה (אחרי מלא טיסות יפות וטובות ומלא נחיתות) והליפו נמעך והראש של הביקסלר נמעך קצת אבל ממש קצת + איפה ששמים את החופה צד אחד זז החוצה איך אני מסדר את זה? זה אפשרי בכלל לסדר את זה? אם תרצו אני יעלה סרטון שהטסתי :)

7378973790

ויזל ישי
14-09-2012, 16:31:28
המלצה שלי שכנראה כולם כאן יתנו לך ,תיקח מדריך!.
זה יחסוך לך כסף בעתיד חוץ מזה שככל הנראה זה ילמד אותך להטיס כמו שצריך שלא להזכיר את ענין הבטיחות .

ebay007
14-09-2012, 16:32:51
זה יחסוך לך כסף בעתיד חוץ מזה שככל הנראה זה ילמד אותך להטיס כמו שצריך שלא להזכיר את ענין הבטיחות .

1+

מור כהן
14-09-2012, 16:38:41

אני יקח אבל מחר אני רוצה ללכת למנחת מה אני עושה איך אני מסדר את זה? אני רוצה שמחר זה כבר יהיה מסודר ואני יוכל להטיס , זה אפשרי? (דרך אגב יש במנחת אנשים שיעזרו לי להטיס אז אני כבר יסתדר :))

דרך אגב ראיתי שמישהו הכניס את הראש לסיר מלא במים רותחים וזה הסתדר לו... ואיך אני יסדר את הצד של איפה שהחופה יושבת? שם הנזק יותר גדול

אננס
14-09-2012, 18:03:07
אני פשוט הרתחתי מים בקומקום חשמלי ושפכתי על הביקסלר מעל הכיור.

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?44084-Red-Nose-Bixler

אבל אל תדאג, אתה יכול להטיס גם ככה זה לא באמת משפיע..
והכי חשוב זה בטיחות, אם בכל זאת אתה מטיס לבד בלי מדריך אז תמצא מקום שרחוק 500 מטר מכל כביש או יצור חי כלשהו.
רוב שטחי ההטסה קרובים לכבישים ולא מתאימים למשחקים כאלה.

ומזל טוב

Friman
14-09-2012, 19:29:27
מומלץ לתקן epo עם מים חמים מהברז ולא רותחים כי מים רותחים הם חמים מדי - גורמים לפני השטח להפוך למחוספסים כמו קשקשים. פשוט לשים לכמה דקות מתחת לברז על חמים וכשהחומר מתחיל להרגיש טיפה רך הוא מעצמו יחזור לצורה המקורית, ואם לא מספיק אז לעזור לו קצת עם לחץ קל עם הידיים. כמובן לפרק את האלקטרוניקה לפני שטובלים במים.
אגב הכיפוף שלך נראה ממש קל לא תהיה לך בעיה לתקן את זה

nadavz
14-09-2012, 19:55:47
הכיפוף שלך באמת לא נראה רציני תנסה לסדר את זה באמת עם מיים חמים עם יש לך שבר שלא רואים תתדביק עם דבק CA (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7173) מומלץ עם מזרז.

אחרי כל הסידורים תתדביק על כל אזור באף של הטיסן דבק סיבים או דבק חבלה.http://www.efly.co.il/forums/album.php?albumid=374&attachmentid=72027

שיהיה בהצלחה.

מור כהן
14-09-2012, 20:38:17
תודה לכולם,מה עם הליפו? הוא קצת נמחץ שזה קרה הוא לא היה חם ושבדקתי את המספרים עם המכשיר היו מספרים נורמלים אני יוכל להשתמש בו עוד? אני גם לא ישתמש בו הרבה אני יקנה חדש כדי שיהיה לי כמה

Friman
14-09-2012, 20:53:15
המעיכה היא רק של הספוג שמגן על איזור הכבלים וההלחמות או מעיכה של התאים עצמם? הכי טוב שתעלה תמונה
בגדול, סוללות 3 תאים 2200mAh זה לא דבר יקר במיוחד... אם הסוללה נראית רע עדיף לא להמר ולזרוק לפח. מעבר לזה שסוללת ליפו לא תקינה עלולה לגרום לכשל בזמן הטיסה ולהביא לריסוק, היא יכולה גם להתלקח הן בזמן הטיסה והן בזמן הטעינה ולסכן את הטיסן ו/או הבית שלך. כמובן לא כל סוללה שחטפה זבנג קטן צריכה אוטומטית ללכת לפח, צריך להפעיל קצת שיקול דעת בעניין

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
------------------------------
T-rex 500E 3GX -
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

מור כהן
15-09-2012, 10:11:19
קודם כל סידרתי את המקום שהחופה יושבת, שמתי דבר חבלה כל הלילה (על לחץ על המקום) וזה התיישר 90 אחוז כמו שזה היה, אני החזרתי את הדבק אני ישאיר כמה שעות נראה אם זה יסתדר.
ניסיתי לשפוך על האף מים חמים אבל זה לא התיישר מה לעשות?

בקשר לליפו, הנה תמונות :

738517385273853

אני יוכל להשתמש בסוללה?

דרך אגב אני רוצה לקנות עוד סוללה כזאת יש מקום בארץ לקנות? הבעיה היא שאני לא רוצה לחכות כל כך הרבה זמן עד שזה יגיע מהסיני...

pomerus
15-09-2012, 10:34:27
לגבי הסוללה - נראה שהמעיכה הגיעה לתאים עצמם. אני אישית לא הייתי לוקח צ'אנס עם הסוללה הזו.

אפשר לקנות סוללות בחנויות טיסנאות, זה רק הרבה יותר יקר, ולא בהכרח מקבלים סוללות טובות יותר.
אם יש חברים שמטיסים איתך בטוח תוכל להשאיל סוללה אחת לזמן שאתה ממתין לסוללה, ואתה יכול גם לפרסם בלוח מכירות שאתה מחפש סוללה לקניה.

Friman
15-09-2012, 11:33:49
מסכים עם הנ״ל, הסוללה לא נראית טוב. לא שווה לקחת סיכון איתה. מישהו מוכר בפורום יד 2 שתי סוללות כאלו אם אני לא טועה במחיר לא רע, תסתכל.
יש סוללות זיפי ברוב חנויות הטיסנאות שביקרתי בהן (כמו גם סוללות אחרות) אבל עולות פי 2 ויותר מאצל הסיני.

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
------------------------------
T-rex 500E 3GX -
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9

דוד פלד
18-09-2012, 13:20:56
נוווו הרגתה אותי אם אתה מאשדוד אשאיל סוללה ואל תטיס לבד להבא..:mad: 0525946976