PDA

צפייה בגרסה מלאה : מאיזה חנות תמליצו לי להזמין טיסן ואיזה?

nirmodan
29-09-2012, 19:40:31
שלום רב

אומנם הרבה שנים לא הטסתי אבל אני חושב שלא תיהיה לי בעיה לחזור ולהטיס. אני לא רוצה טיסן למתחילים. איפה תמליצו לי לקנות או להזמין טיסן?

אני אשמח אם תגידו על איזה טיסן אתם ממליצים.

תודה

Friman
29-09-2012, 19:56:07
אני חושב שאם לא הטסת תקופה ארוכה כדאי להתחיל עם משהו ממשפחת הקאב-ים, זה גם תלוי מה היו כישורי וסגנון ההטסה שלך בעבר ובאיזו מהירות אתה חושב שתחזור לכושר... כי אם היית מטיס 3D אז חבל לקנות משהו כמו ססנה שיהיה לך קל להתחיל איתה אבל משעמם מהר מאד.. מצד שני אם מאז ומתמיד ההנאה שלך הייתה מהקפות ושמיניות איטיות בגובה רב אז ברור שטריינר זו הבחירה הנכונה. עוד שאלה זה קלקר או בלזה, מניח שאם הטסת לפני כמה שנים הטסת בעיקר בלזה, היום יש היצע מגוון מאד בשוק המוקצפים- יותר עמידים בפגיעות, קלים מאד לתיקון ויותר זולים לרוב מטיסני בלזה, אבל יודעי דבר טוענים שאיכות הטיסה של טיסני הבלזה טובה יותר. וכמובן שאלה נוספת היא שאלת התקציב שברצונך להקדיש לנושא
בסופו של דבר, ממליץ לך כפשרת ביניים על funcub של מולטיפלקס- אני התחלתי ממנו כמעט בלי נסיון כלל בטיסנים (רק במסוקים) ולמדתי את הבסיס כמעט לבד די במהירות, היום אני מטיס איתו בעיקר טיסות אקרובטיות וFPV, זה טיסן כייפי עם יכולות מגוונות שקשה למצות ולהשתעמם ממנו

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
------------------------------
T-rex 500E 3GX - למכירה (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?55967-%EC%EE%EB%E9%F8%E4-Trex-500e-3GX-%EE%E3%E5%F0%E3%F9-%F1%E5%EC%EC%E4-%E5%E4%EE%E5%EF-%E4%EE%E5%EF-%E7%EC%F4%E9%ED)
T-rex 600esp
Multiplex FunCub
Hitec Aurora 9