PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בהגדרת מקלט קורונה

tomy669
04-10-2012, 23:22:12
שלום,
רכשתי את המקלט והכל עובד מצויין! http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7527
אבל כשאני מנסה לנעול אותו על מצב 3- הכוונה למצב שבו אם אני מאבד קשר עם הטיסן הוא ישאר במצב שאני מגדיר אותו אני לא מצליח לעשות זאת.
מישהו שבבעלותו מקלט כזה יכול בבקשה להסביר איך אני נועל אותו על מצב "בטוח" (מצב 3)?
תודה.

tomy669
06-10-2012, 20:18:48
למישהו יש ניסיון עם המקלט הנ"ל?
זכור לי שבעבר מישהו המליץ בחום על המקלט והיו כאלה שהתנגדו, אשמח אם מישהו שהתנסה יוכל להאיר קצת אור על הנושא.

Observer
06-10-2012, 20:33:11
מניסיון עם מקלטים אלו - ליבי איתך.
תעקוב באדיקות אחר ההוראות - בסוף תצליח ולא תבין מה עשית שונה מכל הפעמים הקודמות שניסית..

Mode III : enabling the failsafe
1. Turn on the transmitter with the antenna extended.
2. Turn on the receiver. The LED will blink 2 times. If the LED remains lit then the receiver is receiving correct commands from a transmitter.
3. Adjust the sticks and switches on the transmitter to the position that you feel will best protect your aircraft in the event of a loss of signal. Typically the throttle is decreased and a slight elevator input is required to maintain a controlled glide slope. You should notice as you set the sticks and switches that the receiver is responding indicating the transmitter and receiver are synchronized.
4. To set it up, press the scan button for 2 seconds, then release it. The LED blinks 3 times now (should it blink 2 times, then press the button again for 2 seconds). While in mode III, press the button shortly to start the failsafe enabling process.
5. The LED will flash 2 times and then remain lit. The transmitter now does not control the receiver and the failsafe has been enabled. You must now restart the receiver.

During this setting step do not turn off the transmitter. Otherwise the receiver will not record the position of sticks and switches and it will not retain a failsafe setting. Should this occur you will notice the LED flashing twice and then going dark indicating that you will have to start the process over.

Caution:
1. Restart the receiver when the set up process of disabling or enabling the failsafe is completed.
2. While in Mode I, Mode II or Model III you can cut power to cancel the setting process. Do not cut power in the process of locking receiver, disabling failsafe or enabling failsafe. Otherwise your receiver may be damaged.
3. After enabling failsafe, please readjust the transmitter settings of sticks and switches for the correct flight conditions.

umbo
06-10-2012, 20:33:35
אני המלצתי לך על המקלט ולקח לך המון זמן לקנות אותו - אני שמח שהוא עובד מצוין.
עכשיו המלצה נוספת - עזוב את הענין הזה של הגדרות בזמן איבוד תקשורת, זה לא רציני וממש לא כל כך מהר מאבדים תקשורת.
הגיע הזמן שבמקום להסתובב סביב הזנב של עצמך ........... תתחיל להטיס סוף סוף.

tomy669
06-10-2012, 20:38:07
חח...
תודה לשניכם :)
האמת שאני דיי חושש מלא לבצע את ההגדרה של איבוד קשר עם הטיסן.
כאשר אני מכבה את המשדר, המנוע מתחיל לפעול בפול טורים כך שאני חושש אם אני אאבד קשר הוא יתחיל להשתולל ולסכן את הסובבים.
בנוסף אני חושש שכאשר הסוללה נחלשת הטיסן מתחיל לעשות מה שהוא רוצה שזה דיי מפחיד, אני לא יודע בדיוק מה זמן הטיסה שהסוללה מסוגלת להחזיק.

דויד רג'ואן
06-10-2012, 21:24:28
פשוט תנחת כל 5 דקות ותבדוק על איזה מתח אתה ותראה כמה זמן יש לך.. זה מה שאני עושה, לאט לאט אתה תלמד כמה זמן יש לך בערך, דרך אגב גם לי יש כבר 2 מקלטים כאלה ואני מאד מרוצה...
תמורה טובה במחיר זול.:cool:

tomy669
06-10-2012, 21:40:37
ולא נתקלת בבעיות קליטה כלשהן?
לגבי הנעילה, הצלחת לנעול?
איך ניתן לבדוק מתח בסוללה ועל כמה המתח צריך להיות.

Observer
06-10-2012, 22:00:15
ולא נתקלת בבעיות קליטה כלשהן?
לגבי הנעילה, הצלחת לנעול?
איך ניתן לבדוק מתח בסוללה ועל כמה המתח צריך להיות.

אני מבין שאתה חושש. באיזשהו שלב תצטרך לסמוך על מערכת הרדיו גם בלי "מצב בטוח".
תבצע בדיקת טווח כמו שצריך ועלה לאויר. משאלותיך אני מרשה לעצמי להציע לך שחבר מדריך יעזור לך להגדיר את מערכת הרדיו ושיהיה איתך בטיסות הבאות.

tomy669
07-10-2012, 09:03:20
זה לא העניין שאני צריך חבר או מדריך, פשוט המערכת של ואופן הגדרת המקלט אינו ברור בעליל וכמו שכתבו מעלי אין הסבר מפורט ושלבים ברורים להגדיר את המערכת למצב "בטוח" לכן אני דיי חושש שיהיו בעיות קשר שהמנוע לא יפעל בפול טורים ופשוט יעלם מטווח עין וכו..

umbo
07-10-2012, 10:16:20
זה לא העניין שאני צריך חבר או מדריך, פשוט המערכת של ואופן הגדרת המקלט אינו ברור בעליל וכמו שכתבו מעלי אין הסבר מפורט ושלבים ברורים להגדיר את המערכת למצב "בטוח" לכן אני דיי חושש שיהיו בעיות קשר שהמנוע לא יפעל בפול טורים ופשוט יעלם מטווח עין וכו..

לדעתי זה בדיוק המצב שאתה צריך חבר או טיסנאי ותיק או מדריך. אתה מעסיק את עצמך כל הזמן ב"מה יקרה אם" בדברים שהם כמעט לא רלוונטיים ושכל בעל נסיון פותר אותם באופן מידי. יש לך משדר סביר מחברה טובה (אירטרוניקס), קנית מקלט שאפילו אתה מרוצה ממנו. תפסיק לחשוש מכל דבר - לך להטיס ושוב רצוי עם עוזר !!! (אולי אפילו אני יכול לעזור לך :) )