PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה המלצה לטריינר

itay365
09-10-2012, 18:27:17
אחרי שעות רבות על הסימולטור, החלטתי לקנות את הטריינר הראשון שלי.
על מה אתם ממליצים? אני צריך משהו שיהיה קל להרכיב ולהטיס.

mixerfix
09-10-2012, 18:31:19
דומינו - ניתן להחליף בו חלקים שבורים בקלות....

מרק

itay365
09-10-2012, 20:16:27
דומינו - ניתן להחליף בו חלקים שבורים בקלות....

מרק

דומינו נראה מצויין. יש משהו דומה חשמלי? אני מעדיף חשמלי.

mixerfix
09-10-2012, 20:20:11
מאוד קל לחשמל אותו.

אם אתה חייב משהו חשמלי מראש - מנטור של מולטיפלקס.

מרק

pomerus
09-10-2012, 20:24:23
תחפש בפורום על הטיסנים הבאים, ותמצא המון מידע רלוונטי:
פאן קאב (טיסן גרמני, קונים בארץ, אלקטרוניקה מקורית או מסין)
ביקסלר (טיסן סיני. הרבה יותר זול)
מנטור, אפרנטיס (טריינרים גדולים, יחסית יקרים כמו הפאן קאב)

תקרא, תתלבט, תחפש עוד מידע ברשת, ואז תחזור עם שאלות קונקרטיות ותקבל תשובות על כול מה שתרצה לדעת

ooren
09-10-2012, 20:52:43
לי יש גם ביקסלר וגם פאן-קאב,
מאוד מרוצה משניהם ותואמים את הדרישות שלך,
אם התקציב מאפשר, לך על הפאן-קאב.
בכל מקרה על תסתפק בסימולטור בלבד ותמצא מישהו שידריך אותך.
בהצלחה !!!
אורן

itay365
09-10-2012, 21:07:22
האמת שהמנטור והפאן קאב נראים מתאימים מאוד.
לקנות בארץ או בחו"ל?

יש שטח הטסה קרוב לבית שמש?

mixerfix
09-10-2012, 21:13:14
צרעה - היה שטח הטסה.
מנטור - קנה בארץ.
קאב? לא יודע...

pomerus
09-10-2012, 21:21:34
פאן קאב זה בערך אותו מחיר לקנות בארץ
ויש גם לפעמים בפורום למכירה יד שניה

itay365
09-10-2012, 21:30:15
פאן קאב זה בערך אותו מחיר לקנות בארץ
ויש גם לפעמים בפורום למכירה יד שניה

באיזו חנות בארץ כדאי לקנות פאן קאב?

mixerfix
09-10-2012, 21:32:41
לא בפורום

pomerus
09-10-2012, 21:41:33
שלחתי לך בפרטי

itay365
09-10-2012, 21:54:10
תודה רבה על התשובות המפורטות והמהירות.
שמח מאוד שהתייעצתי אתכם.

דניאל דקל
11-10-2012, 09:26:36
עדיין לא יצא משהו מוצלח יותר מהאפרנטיס ללימוד הטסה. מחירו גם ירד לאחרונה כך שהפך לעוד יותר משתלם (פחות מ 2000 ש"ח בארץ כולל הכל)

ביקסלר- לא מתאים ללימוד הטסה. לא ניתן ללמוד איתו המראות ונחיתות. זה כמו לקחת שיעורי נהיגה בלי לבצע חניות...
מנטור - גדול ויקר מידי. צפוי לשעמם בהמשך. אני הפכתי אותו לטיסן לילה.

כאשר מחלפים את המנוע המקורי של האפרנטיס ל EFLITE15 ושמים הגאים חריפים (HIGH RATE), ניתן לבצע איתו אווירובטיקה בסיסית.

Flying_student
11-10-2012, 10:31:42
עדיין לא יצא משהו מוצלח יותר מהאפרנטיס ללימוד הטסה. מחירו גם ירד לאחרונה כך שהפך לעוד יותר משתלם (פחות מ 2000 ש"ח בארץ כולל הכל)

ביקסלר- לא מתאים ללימוד הטסה. לא ניתן ללמוד איתו המראות ונחיתות. זה כמו לקחת שיעורי נהיגה בלי לבצע חניות...
מנטור - גדול ויקר מידי. צפוי לשעמם בהמשך. אני הפכתי אותו לטיסן לילה.

כאשר מחלפים את המנוע המקורי של האפרנטיס ל EFLITE15 ושמים הגאים חריפים (HIGH RATE), ניתן לבצע איתו אווירובטיקה בסיסית.

+1
האפרנטיס נ-ה-ד-ר למתחילים.

אבל אני לא מסכים עם הדעה על המנטור. הוא הרבה יותר מתאים להמשך ודווקא פחות מתאים למתחילים מהאפרנטיס - אבל כל אחד ודעתו.

Friman
11-10-2012, 11:40:40
יש לי פאן קאב - הטיסן הראשון והיחיד שלי, עליו למדתי להטיס טיסנים. הטסתי גם כמה פעמים בודדות ביקסלר של חבר. על יתר הטיסנים שהוזכרו אין לי מה להתייחס... אם אין לך שום נסיון קודם בהטסה (מעבר לסימולטור), יהיה לך הרבה יותר קל להתחיל עם הביקסלר. זה לאו דווקא נכון להתחיל איתו כי הביקסלר באופיו הוא קודם כל דאון ולא טיסן, הוא ילמד אותך על דאונים הרבה דברים שעם הפאן קאב אף פעם לא תלמד, אבל לא ילמד אותך להטיס טיסן במידה שתוכל ללמוד עם הפאן קאב, כי הביקסלר הוא פשוט לא טיסן, הוא דאון ממונע. עם שניהם תהנה... אני חושב ששווה לך לחשוב קדימה, אפילו שאתה עדיין לא בהתחלה, לאן אתה חושב שתרצה להתפתח בעתיד בתחום? מה מוצא חן בעיניך ממה שאתה קורא ורואה בשטח? Fpv? דאייה ושהייה ארוכת טווח באוויר? לך על ביקסלר. הפאן קאב לא בנוי לדברים כאלו. אולי דווקא מעניין אותך 3D ואווירובטיקה? כייף ושובבות? תתחיל עם הפאן קאב, הוא אמנם לא טיסן 3D במהותו אבל בהחלט מסוגל לכמה טריקים, ואם הכיוון הזה מעניין אותך אזי מהביקסלר תשתעמם די מהר.

itay365
11-10-2012, 20:55:07
יש לי פאן קאב - הטיסן הראשון והיחיד שלי, עליו למדתי להטיס טיסנים. הטסתי גם כמה פעמים בודדות ביקסלר של חבר. על יתר הטיסנים שהוזכרו אין לי מה להתייחס... אם אין לך שום נסיון קודם בהטסה (מעבר לסימולטור), יהיה לך הרבה יותר קל להתחיל עם הביקסלר. זה לאו דווקא נכון להתחיל איתו כי הביקסלר באופיו הוא קודם כל דאון ולא טיסן, הוא ילמד אותך על דאונים הרבה דברים שעם הפאן קאב אף פעם לא תלמד, אבל לא ילמד אותך להטיס טיסן במידה שתוכל ללמוד עם הפאן קאב, כי הביקסלר הוא פשוט לא טיסן, הוא דאון ממונע. עם שניהם תהנה... אני חושב ששווה לך לחשוב קדימה, אפילו שאתה עדיין לא בהתחלה, לאן אתה חושב שתרצה להתפתח בעתיד בתחום? מה מוצא חן בעיניך ממה שאתה קורא ורואה בשטח? Fpv? דאייה ושהייה ארוכת טווח באוויר? לך על ביקסלר. הפאן קאב לא בנוי לדברים כאלו. אולי דווקא מעניין אותך 3D ואווירובטיקה? כייף ושובבות? תתחיל עם הפאן קאב, הוא אמנם לא טיסן 3D במהותו אבל בהחלט מסוגל לכמה טריקים, ואם הכיוון הזה מעניין אותך אזי מהביקסלר תשתעמם די מהר.

מאוד הייתי רוצה FPV. זה מה שהכי מדבר אלי, אבל אני מפחד מאוד מפגיעה בבני אדם ורכוש.

mixerfix
11-10-2012, 21:36:15

גיל - אני רק ראיתי פאן-קאב, לא הטסתי אחד - אבל ממה שראיתי, לא בטוח שהוא מתאים כטיסן ראשון.

אני ממליץ מאוד על אפרנטיס או מנטור (אישית, מעדיף את המנטור) או על דומינו.

על ביקסלר לא ממליץ לכלום חוץ מ- FPV ו/או ילדים/ילדות של חברים (ועם שלט חניך) להתנסות. זהו. יש לי (לבת שלי) אחד והוא אחול מניוקי משעמם כל כך שאני מרגיש את הכורכר מתייבש. איכס.

מה שכן - העצה שלך (של בחירת כיוון) היא נכונה מאוד. לא בטוח שהבחור יודע/מרגיש מספיק כדי לתת תשובה אמיתית (ראיתי שאתה רוצה FPV, איתי). יתרון של טריינר (על ה- Fun Cub) זה שהוא תמיד שמיש, גם למתקדמים - אם שמים עליו מנוע מוגזם בפרעות (ומהבחינה הזו, הדומינו עדיף) - למשל, לגרירה או הצנחה או FPV או השד יודע. לשהיה אחושילינג ארוכה, עדיף, ד"א, או דאון אמיתי או כנף...

איתי - בחר אחד משלושת הטרינרים (מנטור/אפרנטיס/דומינו).

מרק

noamlevi
11-10-2012, 22:03:34
"אני מפחד מאוד מפגיעה בבני אדם ורכוש. "

תטיס במקומות שבהם אין בני אדם ורכוש ...

itay365
11-10-2012, 22:25:44
"אני מפחד מאוד מפגיעה בבני אדם ורכוש. "

תטיס במקומות שבהם אין בני אדם ורכוש ...

:) צודק. צריך למצוא כמה מקומות שהסיכוי לפגוע במישהוא נמוך.

Friman
12-10-2012, 00:59:52
כולכם מוזמנים לנגב.. הבעיה שבfpv כל הגבעות פה נראות אותו דבר, די קשה להתמצא ;)

mixerfix
12-10-2012, 05:25:15
כולכם מוזמנים לנגב.. הבעיה שבfpv כל הגבעות פה נראות אותו דבר, די קשה להתמצא ;)

נגב זה בארץ?

Friman
12-10-2012, 06:19:42
נגב זה בארץ?

במעבר גדרה צריך להחתים דרכון אבל בגדול יש גבול משותף

mixerfix
12-10-2012, 06:22:31
במעבר גדרה צריך להחתים דרכון אבל בגדול יש גבול משותף

יפה. אם כך - אפשר. עוד אפשרות, איתי, זה לקנות אחד מהדראעקס היותר זולים של הסיני. שתי האפשרויות הזמינות הם הכמו-סניוריטה והאיכס הירוק כמו הסטיק.

מרק

itay365
12-10-2012, 09:21:38
אני גר בבית שמש והאמת שהיום נסעתי קצת בסביבה כאן ונראה לי שאפשר להטיס כאן FPV בלי לדאוג בכלל.

Friman
12-10-2012, 11:56:28
אם בא לך לקפוץ דרומה באחד מימי שישי אתה מוזמן אלינו, לי יש פאן קאב ולמשה יש ביקסלר, תוכל לראות את שניהם טסים.

rotemshan
14-10-2012, 12:31:55
על ביקסלר לא ממליץ לכלום חוץ מ- FPV ו/או ילדים/ילדות של חברים (ועם שלט חניך) להתנסות. זהו. יש לי (לבת שלי) אחד והוא אחול מניוקי משעמם כל כך שאני מרגיש את הכורכר מתייבש. איכס.

היית צריך לבוא לראות בשבת ביקסלר עם שני מנועי סילון ... זה לא משעמם ... זה עדיין ביקסלר

mixerfix
14-10-2012, 14:48:43
היית צריך לבוא לראות בשבת ביקסלר עם שני מנועי סילון ... זה לא משעמם ... זה עדיין ביקסלר

על ביקסלר עם מנוע סילון (טורבינה או מניפה חשמלית?) אומרים "כשאתה רואה כלב הולך על שניים, אתה לא מתפלא מהליכתו הקלוקלת, כאם מעצם עובדת ההליכה"....