PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! בעיה בחבילה שמתעקבת

moshiko_a
08-02-2009, 11:44:28
שלום יש לי חבילה שהזמנתי שבדקתי על המספר חבילה באתר הדור כתוב לי "דבר הדואר האמור הגיע לבית מיון אשר בתל אביב-יפו בתאריך 28/01/2009 ויועבר אל יחידת הדואר להמשך טיפולו."
האם זה במכס?
האם מישהו יודע איפה אפשר לברר?
לא מצאתי טלפון
תודה

mosheg
08-02-2009, 11:47:37
מושיקו
זה מתעקב במכס
בקרוב תקבל הביתה מכתב אהבה מהמכס
גם לאחר שתחזיר להם את המסמכים הדרושים לשחרור הם מעקבים את החבילה ( עצלנים החברה שם ).

סבלנות ...

moshiko_a
08-02-2009, 12:41:13
כן אבל החבילה היא ס"כ 35 דולר איזה מסמכים להביא להם? של פייפל?

מר מתוק
08-02-2009, 12:41:47
למה להטעות את הבחור סתם?
החבילה הגיעה לבית המיון המרכזי בעיר מגוריך ומשם תועבר לסניף הקרוב לביתך.
תוכל מחר, החל מהשעה 10:30 לגשת לסניף הדואר הקרוב אליך (זה שאתה מקבל בו חבילות ומכתבים רשומים בדרך כלל) יחד עם מספר החבילה ולקבל אותה תמורת חיוך.

תתחדש,

שחר

mosheg
08-02-2009, 13:03:52
מר מתוק לי יש 2 חבילות בתיאור הסטטוס הנ"ל והם מתעקבות במכס. אחרת ההודעה הייתה מנוסחת כך "דבר הדואר..... ליחידת הדואר הקרובה למקום מגורך"

מר מתוק
08-02-2009, 13:07:40
כשחבילה מתעכבת במכס רשום שהחבילה מעוכבת ע"י שלטונות המכס וכי הודעה נשלחה לנמען.

igalr
08-02-2009, 13:10:36
אם מתאריך ה 28/1 עד היום שום דבר לא התקדם עם החבילה כנראה שהיא תקועה במכס.

moshiko_a
08-02-2009, 13:58:10

זה מה שאמרו לי ביחידת דואר הקרובה לביתי

oferwain
08-02-2009, 15:23:01
הקיצר חברים , המכס עלה עלינו ומעתה החליט להתעלל בנו על כל השנתיים האחרונות...

אני מציע לארגן דף חתימות ובו בקשת סליחה קולקטיבית ואולי איזה שי קטן לטו בשבט :)

עופר

מר מתוק
08-02-2009, 15:28:20

מושיקו, לא שמתי לב לתאריך ועל כך הסליחה, אנא התעלם מהודעתי הקודמת.
אכן עושה רושם כי שלטונות המכס רוצים לראות את זיו פניך ולאחל לך ט"ו בשבט שמח...:(

vinay
08-02-2009, 19:22:02
ומה נסיונכם כאשר מופיע באתר הדואר בעברית "דבר הדואר האמור הוטס לחו"ל." ואילו בגירסתו האנגלית רשום שאין מידע על דבר הדואר הנ"ל?

(יש לי כרגע חבילה במצב זה)

המרסק
09-02-2009, 06:49:41
כנראה שיש לך חבילה עם אישיות גבולית

Marknopfler
09-02-2009, 12:52:11
ההודעה הזאת אומרת מכס לצערי

marik_911
09-02-2009, 13:13:47
מקווה שהסערה תחלוף במהירות
מושיקו תמשיך לעדכן

Marknopfler
09-02-2009, 17:17:44
היא לא תחלוף כל עוד לא יפסיקו ל"השתנקר" על הסיני ושיטותיו בפני המכס.
אני בטוח שהמון יודעים במי מדובר.

vinay
09-02-2009, 18:06:58
ההודעה הזאת אומרת מכס לצערי

דוקא לא, היום קיבלתי את החבילה :)

נראה לי שמערכת המחשוב של הדואר בעלת רמת אקראיות גבוהה מכדי לסמוך עליה. ראו את מה שכתוב כסוג של הצהרת כוונות במקרה הטוב.

בנוסף לנ"ל קיבלתי היום גם חבילה נוספת שעליה היה כתוב שכלל אין כל מידע לגביה וכעת רשום שהיא הגיעה לסניף הדואר (היא כבר אצלי).

נקודת האור היחידה בשרות הדואר מבחינתי הוא הדוורית שהבינה שאני לחוץ על החבילות ומביאה לי אותן הביתה גם כאשר הן גדולות במקום לשלוח אותי לאסוף בסניף הדואר. מהבחינה הזו אחלה שירות.

Marknopfler
09-02-2009, 18:32:05

נראה לי שמערכת המחשוב של הדואר בעלת רמת אקראיות גבוהה מכדי לסמוך עליה. ראו את מה שכתוב כסוג של הצהרת כוונות במקרה הטוב.

בנוסף לנ"ל קיבלתי היום גם חבילה נוספת שעליה היה כתוב שכלל אין כל מידע לגביה וכעת רשום שהיא הגיעה לסניף הדואר (היא כבר אצלי).

נקודת האור היחידה בשרות הדואר מבחינתי הוא הדוורית שהבינה שאני לחוץ על החבילות ומביאה לי אותן הביתה גם כאשר הן גדולות במקום לשלוח אותי לאסוף בסניף הדואר. מהבחינה הזו אחלה שירות.

לא התכוונתי להודעה שאתה קיבלת אלא להודעה שקיבל הבחור שפתח את השירשור

vinay
09-02-2009, 18:36:26
לא התכוונתי להודעה שאתה קיבלת אלא להודעה שקיבל הבחור שפתח את השירשור

טוב, גם הודעה כזו כבר הייתה לי בעבר מספר פעמים ולא הייתה קשורה למכס. נראה לי שלא ניתן להסיק שום דבר גורף משום הודעה. ניתן להסיק יותר מכמה זמן יש את ההודעה בלי שמקבלים את החבילה. אם הרבה זמן, כנראה זה במכס.

Marknopfler
09-02-2009, 21:24:44
טוב, גם הודעה כזו כבר הייתה לי בעבר מספר פעמים ולא הייתה קשורה למכס. נראה לי שלא ניתן להסיק שום דבר גורף משום הודעה. ניתן להסיק יותר מכמה זמן יש את ההודעה בלי שמקבלים את החבילה. אם הרבה זמן, כנראה זה במכס.

יש המון הודעות בדואר ישראל
אך ההודעה הזאת אומרת שהיא מטופלת בתל אביב במכס אחרת היו רושמים שהיא בדרך לסניף

הלוואי שאני טועה, אבל מהנסיון שלי לא נראה לי.

vinay
09-02-2009, 22:09:27
אולי אפשרי ששהיא הולכת למכס ויוצאת משם בלי לדרוש ממני לעשות כלום. כי לי הייתה הודעה כזו והחבילה הגיעה הביתה.

vinay
09-02-2009, 22:13:05
עדכון מהשטח, יש לי חבילה בדיוק בסטטוס הזה כרגע עם הבדל אחד:

"דבר הדואר האמור הגיע לבית מיון אשר בתל אביב-יפו בתאריך 09/02/2009 ויועבר אל יחידת הדואר קראון להמשך טיפולו."

כלומר הם כותבים את שם סניף הדואר המדוייק שלי.

אז אולי כאשר הם לא שמים את שם סניף הדואר זה אומר מכס ?

moshiko_a
09-02-2009, 23:43:25
עדכון מהשטח, יש לי חבילה בדיוק בסטטוס הזה כרגע עם הבדל אחד:

"דבר הדואר האמור הגיע לבית מיון אשר בתל אביב-יפו בתאריך 09/02/2009 ויועבר אל יחידת הדואר קראון להמשך טיפולו."

כלומר הם כותבים את שם סניף הדואר המדוייק שלי.

אז אולי כאשר הם לא שמים את שם סניף הדואר זה אומר מכס ?

כנראה.. אצלי הסטטוס לא השתנה בינתיים :(

מר מתוק
10-02-2009, 00:06:29

גם אני קיבלתי היום עד הבית חבילה מיונייטד ללא שום בעיות, עושה רושם כי השמועות על הלשנה היו מוקדמות מדי...
בנוגע לשירות "עד הבית", אני כל ראש השנה ופסח מפריש 200 ש"ח תלושים לדוורית שלי בצירוף כרטיס ברכה יפה המאחל לה ולבני ביתה חג שמח תוך כדי מילות תודה על השירות המסור.
מסורת זו מזכה אותי בשיחת טלפון בשבע וחצי בבוקר כאשר יש עבורי חבילה או דבר דואר רשום כשהיא (הדוורית) נמצאת במרכז החלוקה של הדואר באזור מגוריי ושואלת אותי היכן תוכל לפגוש אותי במקרה ולא אהיה בבית בכדי למסור לי אישית את החבילה. :)
חלילה שלא יובן לא נכון, התחלתי את מסורת ה-"שי" מתוך הכרת תודה על שירות טוב של הדוורית ללא שום כונות ניצול וזדון, זה שהעניין הפך לשירות אישי ומסור מצידה, אני לא אשם... :o;):D:):p

דורונצ'יק
10-02-2009, 00:19:47
גם אני קיבלתי היום עד הבית חבילה מיונייטד ללא שום בעיות, עושה רושם כי השמועות על הלשנה היו מוקדמות מדי...
בנוגע לשירות "עד הבית", אני כל ראש השנה ופסח מפריש 200 ש"ח תלושים לדוורית שלי בצירוף כרטיס ברכה יפה המאחל לה ולבני ביתה חג שמח תוך כדי מילות תודה על השירות המסור.
מסורת זו מזכה אותי בשיחת טלפון בשבע וחצי בבוקר כאשר יש עבורי חבילה או דבר דואר רשום כשהיא (הדוורית) נמצאת במרכז החלוקה של הדואר באזור מגוריי ושואלת אותי היכן תוכל לפגוש אותי במקרה ולא אהיה בבית בכדי למסור לי אישית את החבילה. :)
חלילה שלא יובן לא נכון, התחלתי את מסורת ה-"שי" מתוך הכרת תודה על שירות טוב של הדוורית ללא שום כונות ניצול וזדון, זה שהעניין הפך לשירות אישי ומסור מצידה, אני לא אשם... :o;):D:):p

ואין פה שום קשר לכך שאתה משחד אותה בכל מיני אמצעים לא כשירים מעבר לשעות עבודתה ברשות הדואר? :D

Marknopfler
10-02-2009, 09:43:30
:o;):D:):p

שחר הבעיות עם HC התחילו כבר לפני כמה שבועות "ההלשנה" היתה גם כן לא מהיום, לכן שינה הסיני את שיטותיו ומי שקונה שם יודע על מה אני מדבר.

יש חתול שחור שתמיד עוקב ומתלונן לצערי, וזה לא שמועות זה בדוק.

לא משנה בכל מקרה נקווה שהכל יעבור סבבה ושום חבילה לא תעצר - הכסף והקנס לא מפריעים לי כמו הנסיעה והבזבוז זמן שם , נקווה שלא נגיע לשם יותר.

moshiko_a
10-02-2009, 09:46:18
שחר הבעיות עם HC התחילו כבר לפני כמה שבועות "ההלשנה" היתה גם כן לא מהיום, לכן שינה הסיני את שיטותיו ומי שקונה שם יודע על מה אני מדבר.

יש חתול שחור שתמיד עוקב ומתלונן לצערי, וזה לא שמועות זה בדוק.

לא משנה בכל מקרה נקווה שהכל יעבור סבבה ושום חבילה לא תעצר - הכסף והקנס לא מפריעים לי כמו הנסיעה והבזבוז זמן שם , נקווה שלא נגיע לשם יותר.

מה זאת אומרת קנס?? על מה .??

מושיק
11-02-2009, 20:25:59
הקנס הוא על הצהרה של סכום לא נכון שרשום על החיבלה.