PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון סוללת למקלט??

Nlackrif
08-02-2009, 17:29:05
אהלן,

רציתי לדעת, האם אתם משתמשים בסוללה נוספת למקלט או מסתפקים באחת שתפעיל את כל המע'??

תודה.

guylihi
08-02-2009, 17:51:33
במקום סוללה נוספת למקלט ולחסוך משקל ועדיין להיות בטוח שגם אם הבקר קורה לו משהו שים BEC חיצוני ופתרת את הבעיה,
לגבי FPV לדעתי עדיף בסוללה קטנה בנוסף.

Nlackrif
08-02-2009, 17:56:32
בכל מקרה אני משתמש ב-BEC חיצוני...

והשימוש הוא כמובן ל-FPV

MDreamer
08-02-2009, 18:28:20
אני ממליץ על סוללת מקלט. חוץ מהייתירות(אין תמונה או מנוע אבל יש הגאים) שהיא נותנת מבחינת הגאים וכ'ו זה יוצר לך 2 "אדמות" בטיסן ותורם לסינון רעשים. זה טוב לפלפטפורמות גדולות שאפשר לקת איתן עוד משקל. אם זה לאיזי שלך הייתי מוותר ומשתמש בפתרונות אחרים.

איציק רונן
08-02-2009, 20:45:22
אני מאמין שזו השאלה העתיקה ביותר אחרי למי יש את הסטאפ הכי חזק לפן ג'ט (חוץ מלליאור).
חבר טוב לימד אותי משהו: מה עדיף מהיבט של ביצוע המשימה F16 או 15, מנוע אחד או שניים? מה הסיכוי לתקלה במטוס עם שני מנועים...? פי שתיים ממטוס עם מנוע אחד!!! במידה ובדרך למשימה הלך לך מנוע, המשימה מבוטלת והסיכוי לתרחיש הנ"ל הוא כפול ממטוס חד מנועי. אולם במידה והלך לך מנוע בדרך חזרה הסיכוי לחזור הבייתה הוא כפול במטוס דו מנועי....:cool:
מה הנמשל: הסיכוי ששכחת לטעון סוללה אחת או שיש לך כשל באחת הסוללות הוא כפול בסטאפ של שתי סוללות. אני מעדיף לעבוד עם סוללה יחידה וגדולה כשלמעשה המנוע (היום יש לי הרבה אינדיקטורים נוספים) מהווה את המחוון לאיכות טעינת הסוללה. אני מחבר את המנוע לחיבור הראשי של הסוללה וליציאת הבלנסר את הBEC למקלט ובמקביל את הוידאו. תמיד BEC חיצוני. במצב של שיוט כמו בFPV, הבקר מתחמם מאוד ולא כדאי לסמוך על הBEC שלו. במצב של "קט מנוע" יש לך בערך 10דקות נוספות לוידאו ו20 דקות למקלט, מספיק?;). חשוב להשתמש בBEC שמוציא את המכסימום גם כשהמתח בסוללה נפל מתחת לחמישה וולט.
מעולם לא כשלה לי סוללה בטיסן באוויר, המון פעמים לא עליתי לאוויר מחשש למצב סוללה לא תקין לחלוטין.
זו כמובן רק דעתי,
סולליציק

MDreamer
09-02-2009, 11:16:26
מוזר, אני זוכר איזו תקרית קולריס שאמרה אחרת.. זוכר איציק? בגישה לנחיתה חצי מטר מעל הקרקע ממש לפי הטאצ' פתאום לאא הייתה תמונה או הגאים. סוללות מקלט הייתה פותרת את זה. הסיבה שאני מצדד בה מכיוון שכאשר יש CUT לליפו אז ה CUT מתוכנן לתמוך בכמה סרוויום ובמקלט. כאשר מוספים משדר וידאו, מצלמה, OSD עוד צידודים אז הזמן שיש הגאים קטן משמעותית.. אולי שווה להעלות את ה VOLT ב CUT. זאת גם אופציה.

Nlackrif
09-02-2009, 23:37:14
תודה רבה חברים...

מר מתוק
10-02-2009, 00:18:53
תודה רבה חברים...
יצאת יותר מבולבל מאשר בתחילת השרשור הא? :D

MDreamer
10-02-2009, 00:23:09
אלו 2 גישות. אני לא חושב שיש תשובה אחת נוכנה זה משתנה בהתאם לפלטפורמה ולציוד ולדעה של הבן אדם.

מר מתוק
10-02-2009, 00:25:55
אלו 2 גישות. אני לא חושב שיש תשובה אחת נוכנה זה משתנה בהתאם לפלטפורמה ולציוד ולדעה של הבן אדם.

אתה צודק לחלוטין מעין! (אלא אם כן לאיציק יש הרשאות יותר בכירות ממך באתר אז הוא כמובן זה שצודק ואין על כך עוררין!).
:D:):p;)

MickeyM
10-02-2009, 00:38:24
היי ניר.. קצת באיחור, אני ממליץ על סוללת מקלט, אפילו בפאןגט הצפוף אני עובד עם סוללת מקלט וזה שווה את המחיר, וידיאו חלק ובטיחות ברדיו... לך תדע מתי הסוללה תחליט לגמור ... בההה אז זה כבר לא משנה:eek:

איציק רונן
10-02-2009, 01:22:56
אתה צודק לחלוטין מעין! (אלא אם כן לאיציק יש הרשאות יותר בכירות ממך באתר אז הוא כמובן זה שצודק ואין על כך עוררין!).
:D:):p;)
סוף סוף האנשים הרציניים היגיעו.... אגב, תתקשר בקשר לצ'ק :D