PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מוט קרבון לביקסלר

rotemshan
14-10-2012, 12:36:12
אתמול הטסתי לראשונה (בעזרתו של הסטודנט המעופף).

הניסיון הראשון שלי היה עם ביקסלר,
מוט הקרבון המקורי (4.5*6) שהגיע עם הטיסן לא עמד בעומס וקרס,

איזה מוט מומלץ בשביל לעמוד בעומס הטיסה ?
איפה קונים ?

wind556
14-10-2012, 15:46:48
אילו היית קורא את כל מה שנכתב על הביקסלר, היית יודע שזה חוסר אחריות לתת למטיס מתחיל להעלות את הטיסן הזה לאויר בלי חיזוקים מתאימים
ולא רק זה, צפויים לך עוד כשלים, כמו ההורנים למשל, שאחרי זה תבוא ותגיד "לא אמרו לי"
הכל כבר נכתב על זה, ואם אתה רוצה גישה קלה למידע, חפש בחתימה שלי בריכוז המידע, יש שם הכל

צריך לדעת גם ממי לקבל עצות

guy1a
14-10-2012, 15:48:17
לא טיפה ניסחפת עודד ?

מה הבעיה עם ההורנים ?
ההורנים המקוריים שלי עוד מחוברים במקומם .. ואלוהים יודע מה עוללתי למטוס הזה.

rotemshan
14-10-2012, 15:51:33
עודד,
קראתי את השרשור שלך בנושא.
הוא תרם לי המון.

אמרו לי כבר לא פעם אחת שההורנים נוטים להתנתק.
חוסר האחריות או ההתלהבות להטיס את המטוס למרות חוסר בחיזוקים הנדרשים הוא שלי.
כמובן שאני מבצע הזמנה גדולה מהסיני עם כל החלקים הנדרשים, כולל מוטות קרבון בקוטר 6 ובקוטר 3, ע"מ שיכנסו אחד בתוך השני עם אפוקסי לחיזוק מיטבי.

wind556
14-10-2012, 17:28:27
עודד,
קראתי את השרשור שלך בנושא.
הוא תרם לי המון.

אמרו לי כבר לא פעם אחת שההורנים נוטים להתנתק.
חוסר האחריות או ההתלהבות להטיס את המטוס למרות חוסר בחיזוקים הנדרשים הוא שלי.
כמובן שאני מבצע הזמנה גדולה מהסיני עם כל החלקים הנדרשים, כולל מוטות קרבון בקוטר 6 ובקוטר 3, ע"מ שיכנסו אחד בתוך השני עם אפוקסי לחיזוק מיטבי.

עדיף לקנות ישר קוטר 6 מלא , ועדיף לקנות את זה בארץ. המשלוח של מוט קרבון יקר למוט בודד או שניים

adibenbasat
14-10-2012, 17:58:32
אחי אתה ממש מסתבך בכוח..אה?
קנה מוט מלא כמו שעודד רשם לך, בכלל לדעתי לא כדי להזמין מ-HK קרבון אבל זה נושא לשרשור שלם..:rolleyes:
אם אתה רוצה לחסוך כסף (את הכמה שקלים המסכנים האלו..) קח\קנה מוט פיברגלס, אם יש לך גישה לאחד כזה, ממש זול,
לא כיף לעבודה, יותר כבד מהקרבון, אבל גם חזק מאוד.. אגב, המשקל לא כזה קריטי, בסך הכול מוט אחד, אני כבר שמתי לחבר מוט כזה בביקסלר,
טס נהדר עד שיום אחד הוא התרסק זה הדבר היחידי שנשאר שלם;)

rotemshan
14-10-2012, 20:48:41
מאיפה משיגים מוט קרבון מלא
או מוט פיבר מלא?

Sent from my Galaxy S3

wind556
14-10-2012, 21:13:47
קרבון, בכל חנות טיסנים
פיברגלס, אני לא יודע

rotemshan
14-10-2012, 22:56:52
קרבון אני יודע שיש בכל חנות,
השאלה היא אם יש בכל חנות מוט קרבון מלא?

Sent from my Galaxy S3

umbo
15-10-2012, 06:55:03
נראה לי שהבעיה היא לאו דווקא השימוש במוט קרבון או צינור קרבון של 6 מ"מ - שניהם טובים ומספיקים.
הענין הוא לא להשתמש במוט קרבון של הסיני. הקרבון שלו הוא כניראה מסוג ירוד, חלש ודק שלא עומד במאמצי הכפיפה של הכנף. שימוש במוט קרבון מאיכות טובה צריך בהחלט "לספק את הסחורה".
צריך לזכור שמדובר בסך הכל בטיסן שכל מחזק דיהדראל מדיקט היה עושה את העבודה - אם "הקרבון" הסיני מאכזב באופן קבוע, זה אומר יותר ממשהו על איכותו העלובה !

guyst
15-10-2012, 07:11:14
אני קניתי עפיפון פשוט בחנות צעצועים שמכילים מוטות פיברגלס. הכנסתי אותו לתוך ה"קרבון" הסיני עם דבק גורילה. עושה את העבודה נאמנה כבר שנה עם ביקסלר כבד (FPV) ו"כניסות קרקע" :)

wind556
15-10-2012, 09:46:30
אני קניתי עפיפון פשוט בחנות צעצועים שמכילים מוטות פיברגלס. הכנסתי אותו לתוך ה"קרבון" הסיני עם דבק גורילה. עושה את העבודה נאמנה כבר שנה עם ביקסלר כבד (FPV) ו"כניסות קרקע" :)

זו דרך מצויינת, אבל היא טובה למי שטרם שבר את המוט המקורי :cool:
אגב, מצאתי פעם עפיפונים עשויים מקרבון שנמכרו ב10 ש"ח ליחידה בחנות צעצועים (הוא כנראה לא ידע מי ומה זה), וזה סיפק לי קרבון לתקופה ארוכה

wind556
15-10-2012, 09:50:40
לא טיפה ניסחפת עודד ?

מה הבעיה עם ההורנים ?
ההורנים המקוריים שלי עוד מחוברים במקומם .. ואלוהים יודע מה עוללתי למטוס הזה.

ראיתי בערך 70 ביקסלרים שההורנים התנתקו, בחלקם עוד לפני שבכלל עלו לאויר למזלם, ובחלקם התנתקו גם אחרי שההורן המקורי עבר חיזוקים והדבקה מחדש
ראיתי בבודדים, לא יותר מ3-4 יחידות שההורנים לא התנתקו
כל כך קל ופשוט להחליף את ההורנים להורן עם ברגים, שתי דקות ואתה בראש שקט
לאבד הורן באויר זה משהו שאף אחד לא רוצה

adibenbasat
15-10-2012, 11:31:25
לגבי עפיפונים..
מוכרים את הזולים עם צינורות פיברגלאס צבועים שחור שיראה כמו קרבון, עודד, עם קנית עפיפונים עם מוט קרבון ממש- אז הרווחת..
צינורות הפיברגלס של העפיפונים יותר חזקים מהקרבון של הסיני יש לי כאלה ואני משתמש בהם, זה חוסך לי הרבה כסף..
הם חזקים מאוד, החיסרון (יתרון?) מול מוטות הקרבון, שהם יותר גמישים וכמובן קצת יותר כבדים..אבל זה זניח בטיסן\דאון כמו ביקסלר..

אגב, יותר זול לקנות עפיפון ממוט קרבון אחד בחנות טיסנים..:rolleyes:

אטקין ש
15-10-2012, 12:22:58
לגבי עפיפונים..
מוכרים את הזולים עם צינורות פיברגלאס צבועים שחור שיראה כמו קרבון, עודד, עם קנית עפיפונים עם מוט קרבון ממש- אז הרווחת..
צינורות הפיברגלס של העפיפונים יותר חזקים מהקרבון של הסיני יש לי כאלה ואני משתמש בהם, זה חוסך לי הרבה כסף..
הם חזקים מאוד, החיסרון (יתרון?) מול מוטות הקרבון, שהם יותר גמישים וכמובן קצת יותר כבדים..אבל זה זניח בטיסן\דאון כמו ביקסלר..

אגב, יותר זול לקנות עפיפון ממוט קרבון אחד בחנות טיסנים..:rolleyes:

מאיפה קנית עפיפון שיש לו מוט טוב?

יש לי sky surfer מושבת כבר חצי שנה כי לא מצאתי לו מוט מתאים ..........

תודה

guyst
15-10-2012, 12:32:56
החנויות הזולות לצעצועים - כפר השעשועים ודומיו

adibenbasat
15-10-2012, 16:33:47
עשיתי בעבר איזה פרויקט עם עפיפונים, נדמה לי שבאמת קניתי בכפר השעשועים, יש מוטות במבוק ששווים ל-***ת,
ויש מוטות, למעשה צינורות פיברגלאס שכמו שכתבתי צבועים בשחור ,יעני קרבון;)
עפיפון עם שני מוטות עלה איזה 10-11 ש"ח, כבר משתלם..:o