PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מה עוד חסר לי??

עידו יונתן
19-10-2012, 13:55:24
אתם יכולים להמליץ לי על מנועה לביקסלר??
ואני קונה את הסוללה הזאת-
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__7635__ZIPPY_Flightmax_2200mAh_3S1P_30C_.html

wind556
19-10-2012, 14:03:26
תקרא בריכוז המידע בחתימה שלי, יש שם בדיוק את כל מה שאתה צריך

אננס
19-10-2012, 14:51:59
אתה גם יכול לקנות את המנוע הזה
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__12919__D2826_6_2200kv_Outrunner_Motor.html

וכמובן לקנות 2 סוללות כאלה במחיר של הסולללה האחת שלך
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8932__Turnigy_2200mAh_3S_20C_Lipo_Pack.html

הביקסלר לא ירגיש הבדל ואתה תרוויח 2 סוללות...

Flying_student
19-10-2012, 15:00:04
אתה גם יכול לקנות את המנוע הזה
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__12919__D2826_6_2200kv_Outrunner_Motor.html

מנוע נ-ה-ד-ר לביקסלר! וגם קל להתקנה (מתאים לברגים ולתושבת שמגיעים עם הביקסלר)

wind556
19-10-2012, 16:09:48
מנוע נ-ה-ד-ר לביקסלר! וגם קל להתקנה (מתאים לברגים ולתושבת שמגיעים עם הביקסלר)

לגמרי לא מסכים איתכם
המנוע הזה לא מתאים לביקסלר בשום פרמטר. הוא דורש שימוש בשטות הזאת של דיסקיות העץ המטופשות, והוא לא יושב נכון במקום המיועד לו.
אני לא מבין איך ממשיכים להמליץ על המנוע הזה, שמצויין בפני עצמו, אבל לא נועד לביקסלר, ובאותו סדר גודל של תקציב רוכשים מנוע שתפור בול בלי שום מתאמים, מתיישב נכון, ומספק כוח במידה שגורמת הכי הרבה עונג עם הביקסלר, והכי פות התעסקות עם ההרכבה שלו.
אין אפילו סיבה אחת חיובית למה להשתמש בערסי לביקסלר (למעט למי שכבר יש לו בבית, אבל זו לא סיבה, זו פשרה).
שחר, כשאתה תטיס פעם אחת עם המנוע שאני ממליץ עליו, תבין מיד את ההבדל.

Flying_student
19-10-2012, 16:15:51
לגמרי לא מסכים איתכם
המנוע הזה לא מתאים לביקסלר בשום פרמטר. הוא דורש שימוש בשטות הזאת של דיסקיות העץ המטופשות, והוא לא יושב נכון במקום המיועד לו.
אני לא מבין איך ממשיכים להמליץ על המנוע הזה, שמצויין בפני עצמו, אבל לא נועד לביקסלר, ובאותו סדר גודל של תקציב רוכשים מנוע שתפור בול בלי שום מתאמים, מתיישב נכון, ומספק כוח במידה שגורמת הכי הרבה עונג עם הביקסלר, והכי פות התעסקות עם ההרכבה שלו.
אין אפילו סיבה אחת חיובית למה להשתמש בערסי לביקסלר (למעט למי שכבר יש לו בבית, אבל זו לא סיבה, זו פשרה).
שחר, כשאתה תטיס פעם אחת עם המנוע שאני ממליץ עליו, תבין מיד את ההבדל.

הטסתי ביקסלרים עם 4 מנועים שונים כולל מה שאתה ממליץ. סורי, הערסי ניצח. זה נכון שהמנוע שאתה ממליץ הוא יותר חזק, אבל הוא הרבה יותר כבד וצורך יותר חשמל (לא הבדל רציני. אגב, התנגדות פנימית של המנוע זה נתון חשוב?). לא סתם בכל העולם אנשים שמים rctimer על הביקסלר שלהם (גם כשהוא FPV עם סוללת 5000 - נכון ארמן?).

הוא יושב בדיוק באותו מקום- איפה שמרכיבים מנוע בביקסלר...

ולפותח השרשור - אל תתן לאף אחד להפחיד אותך - הביקסלר יטוס גם עם המנוע שעודד הציע, גם עם המנוע שאננס הציע ו.... תן לי להגיד לך סוד הוא גם טס עם המנוע המקורי שמגיע איתו, כן! יש אנשים שמתעללים במנוע הזה כבר שנה והוא לא נשרף! נס חנוכה

wind556
19-10-2012, 22:20:17
הטסתי ביקסלרים עם 4 מנועים שונים כולל מה שאתה ממליץ. סורי, הערסי ניצח. זה נכון שהמנוע שאתה ממליץ הוא יותר חזק, אבל הוא הרבה יותר כבד וצורך יותר חשמל (לא הבדל רציני. אגב, התנגדות פנימית של המנוע זה נתון חשוב?). לא סתם בכל העולם אנשים שמים rctimer על הביקסלר שלהם (גם כשהוא FPV עם סוללת 5000 - נכון ארמן?).

הוא יושב בדיוק באותו מקום- איפה שמרכיבים מנוע בביקסלר...

ולפותח השרשור - אל תתן לאף אחד להפחיד אותך - הביקסלר יטוס גם עם המנוע שעודד הציע, גם עם המנוע שאננס הציע ו.... תן לי להגיד לך סוד הוא גם טס עם המנוע המקורי שמגיע איתו, כן! יש אנשים שמתעללים במנוע הזה כבר שנה והוא לא נשרף! נס חנוכה

זה פשוט לא נכון
הערסי יושב מחוץ לתושבת המקורית, ואתה נעזר בתותב עץ שאין לו שום קשר לטיסן הזה כדי להצליח לחבר ביניהם
הביקסלר תוכנן על ידי הגרמנים (כן הגרמנים, לא הסינים) כדי לקלוט מנוע אינראנר בראש, ולכן יצרו לו תושבת מתאימה מובנית ביציקה, ומנוע איראנר 28 מ"מ יושב שם פיקס ללא כל התאמה, ובדיוק בזויות הנכונות, כולל מעברי אויר לקירור, כך שהמרכיב לא מתעסק בכלל עם כל נושא המנוע.
האינראנר אכן יותר כבד, אבל זה חסר משמעות, כי הטיסן תוכנן למשקל הזה
הערסי מנוע מצויין, ועל הרבה טיסנים הוא המנוע המועדף, על הביקסלר הוא פשרה, וחלש משמעותית מהאינראנר
תצרוכת החשמל של הביקסלר מותנית בלימוד הטסה נכון. ממילא רוב מטיסי הביקסלר מבזבזים בו חשמל שלא לצורך, אבל לא זה העניין. האינראנר בשימוש נכון מאפשר 20-30 דקות טיסה על סוללה אחת .

והכי לא נכון, הטעות הכי גדולה כאן זה שהמנוע "המקורי" (אין דבר כזה) שווה משהו. אני נתקלתי בפועל ולא משמועות בעשרות מנועים כאלה ששבקו חיים החל מההטסה הראשונה או שהחזיקו 5-6 הטסות. נכון שיש בודדים שאצלם זה מחזיק מעמד, אבל הם לא הרוב אלא מיעוט בר מזל

כמו כן אם באמת יצא לך להטיס עם המנוע המומלץ על ידי (2700KV ולא המאד דומה לו 2200KV), ולא הרגשת הבדל עצום בהנאה בינו לבין הערסי,זה יפליא אותי מאד. ואני לא מדבר על הבדל זניח, אלא על איכות טיסה טובה פי כמה.

ואגב FPV, כל מערכת השיקולים שם שונה. בקיסלר עם או בלי FPV זה שני טיסנים שונים ואין כל מקום להשוואת סט אפ ביניהם.

עידו יונתן
31-10-2012, 15:40:35
אני עומד לקנות את הביקסלר ואני קונה עם הסט-אפ של עודד אבל חסרים לי שם דברים אז אם מישהו יכול לעזור לי אני אשמח מאוד
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?44815-%E1%E9%F7%F1%EC%F8-%E4%E3%F8%EB%FA-%E4%F8%EB%E1%E4-%EE%EC%E0%E4 גכאן יש את הסט-אפ אבל חסרים מעריכים מכנים לסרוואים וכ"ו
תודה מראש ויום טוב

guyst
31-10-2012, 15:44:45
עידו, אני מבקש לא לפתוח שירשור לכל שאלה שעולה לך.
רכז את זה בשירשור אחד!

דרך אגב, בן כמה אתה?

עידו יונתן
31-10-2012, 15:53:15
עידו, אני מבקש לא לפתוח שירשור לכל שאלה שעולה לך.
רכז את זה בשירשור אחד!

דרך אגב, בן כמה אתה?

אני בן 14
ואשמח אם תוכל לעזור לי

guyst
31-10-2012, 16:00:06
לפי חוקי הפורום, רק מגיל 18 ניתן להשתמש בו.
קראת את החוקים?

עידו יונתן
31-10-2012, 16:00:42
ניתן להשתמש במה?

דויד רג'ואן
31-10-2012, 16:43:27
בפורום

אננס
31-10-2012, 19:04:33
לפי חוקי הפורום, רק מגיל 18 ניתן להשתמש בו.
קראת את החוקים?
למען האמת רשום 13, וגם זה רשום שאם אתה מתחת לגיל 13 המנהל ראשי לבקש את אישור ההורים...
אלא אם כן רשום בעוד מקום?

If you are under the age of 13, the administrator may require that a parent or guardian provide consent before allowing you to complete the registration process

ועוד משהו, בשלב ההרשמה אם לוחצים על Forum Rules מגיעים לחוקים של פורום מוכרים קונים :confused:

MDreamer
01-11-2012, 09:38:09
כנראה משהו השתבש בכללים.. אטפל בזה היום