PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! עזרה בהגדרת הסימולטור PhoneixRC

Xavy
03-11-2012, 09:36:12
סוף סוף הסימולטור 4 PhoneixRC עובד לי ומגיב ל שלט שלי esky 4 ערוצים:
77105

יחד עם זאת כאשר אני נמצא ב "set up new transmitter" אני נתקל ואין לי מושג איך להגדיר אותו מבחינת:
Engine
Collective Pitch
Rudder
Elevator
Aileron
Retract Gear
Flaps

1. אם אפשר פירוט מה התפקיד של כל אחד, והאם זה קשור אך ורק לטיסנים או לאליקופטרים / שניהם?
2. יש שם המון שלטים מסוגים שונים: Futaba, Hitec, Jr, Sanwa, Speakturn, Walkera ובתוכם יש עוד סוגים של שלטים, אפשר פירוט מה זה אומר? ומה הכי קרוב ל esky 4 channel או איך מגדירים בעצמי מה שנוח לי?

תודה רבה מראש, ושבת שלום
-עומרי

Xavy
04-11-2012, 16:25:07
מישהו יכול לעזור לי בבקשה =/

umbo
06-11-2012, 20:59:52
סוף סוף הסימולטור 4 PhoneixRC עובד לי ומגיב ל שלט שלי esky 4 ערוצים:
77105

יחד עם זאת כאשר אני נמצא ב "set up new transmitter" אני נתקל ואין לי מושג איך להגדיר אותו מבחינת:
Engine
Collective Pitch
Rudder
Elevator
Aileron
Retract Gear
Flaps

1. אם אפשר פירוט מה התפקיד של כל אחד, והאם זה קשור אך ורק לטיסנים או לאליקופטרים / שניהם?
2. יש שם המון שלטים מסוגים שונים: Futaba, Hitec, Jr, Sanwa, Speakturn, Walkera ובתוכם יש עוד סוגים של שלטים, אפשר פירוט מה זה אומר? ומה הכי קרוב ל esky 4 channel או איך מגדירים בעצמי מה שנוח לי?

תודה רבה מראש, ושבת שלום
-עומרי

ממש כדאי ללמוד מעט אנגלית כדי להבין את המינימום הנדרש לתעופה !!!

Engine - מנוע, טיסנים ומסוקים
Collective Pitch קולקטיב (ה"כפתור של המעלית" במסוקים) עובד במקביל\זהה למנוע במסוקי רדיו.
Rudder - הגה כוון טיסנים רוטור זנב במסוקים
Elevator - הגה גובה בטיסנים
Aileron - מאזנות בטיסנים
Retract Gear - כן נחיתה בטיסנים ומסוקים
Flaps - מדפים בטיסנים

rossg1
07-11-2012, 06:22:14
אתה יכול ליצור קשר איתי אשמח לעזור
052-8369680
לאחר שעה 21:00

Xavy
07-11-2012, 09:54:19
תודה אני אתקשר היום.
ו umbo זה לא קשור לאנגלית, יש לי סהכ 4 ערוצים להגדיר ו7 הגדרות שונות שהתוכנה מבקשת להגדיר.
מה מתוך 7 ההגדרות חשוב יותר לטיסן מאשר אליקופטר, מאחר ואין לי מקום להגדיר את כולם (או שצריך להגיד כמה בערוץ אחד?)

umbo
07-11-2012, 11:09:34
מכוון שיש לך את השלט של ESKY הרי שהוא מופיע ברשימת השלטים.
לחצן system -> your control -> other -> Esky 4 channel ואז לחצן EDIT .
מכוון שיש לך רק 4 ערוצים הרי שמדפים וגלגלים צריכים להפעיל מהמקלדת ואילו ערוץ Collective Pitch מסמנים בדיוק כמו המצערת עבור הליקופטרים (כותבים ב-ה )