PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיציתי (מהר) את ה-flysky max שלי

פוגלש
04-11-2012, 15:40:37
הי ,
האמת, מהר ממה שחשבתי, אבל די מיציתי ואם ניקח גם בחשבון את זמן ההחלטה/קנייה/הרכבה ואז הזמנה של עוד משהוא ששכחתי
אז הגיע בדיוק הזמן.
אני מחפש להישאר באותה שכונה, ז"א להשאיר את הרדיו (4 ערוצים) ולהחליף גוף+מנוע (אם אפשר להישאר עם אותם סוללות זה יהיה מצוין 2200 3S 11.1)
מחפש טיסן שיהיה יותר מהיר ויותר חד, פרופ מקדימה וגלגל אף - בכדי שארגיש כמו גדול :)
אשמח לשמוע רעיונות.

דא"ג אם אתם לא מכירים את flysky max אז זה זה:

http://www.rcuniverse.com/magazine/article_display.cfm?article_id=1254

תודה מראש

pomerus
04-11-2012, 16:36:23
זה גם היה הטיסן הראשון שלי
אחרי שהרגשתי ש"מיציתי" עשיתי שדרוג רציני למנוע ולפרופ, כולל בניית תושבת מנוע שמאפשרת לעלות בקוטר הפרופ ל"9 וגם שמתי פרופ תלת להבי
תראה בשרשור הזה, לקראת הסוף
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?36164-%E7%E5%E5%FA-%E3%F2%FA-%F2%EC-%E4%E8%E9%F1%EF-SkyFly-MAX

התוצאה זה משהו שונה לגמרי :)
יותר מהיר, מתמרן נחמד. הרבה יותר כייפי
זה לא טיסן ספורט כנף תחתית, אבל את האוירובטיקה הבסיסית הוא עושה יפה

וגם שמתי עליו לדים, ופתאום נכנסה לרפרטואר הטסת לילה, שזה גם משהו שונה לגמרי

וגם, זה טיסן חזק ביותר ועמיד ביותר לריסוקים מכול סוג ומין (בדוק !), אז הפכתי אותו לטריינר לימוד, שאפשר ללמד עליו אחרים בעזרת קופסת body box

וגם (אחרון), אידאלי להתאמן בנחיתה לכף היד, שזה יופי של משחק להתאמן עליו

פוגלש
04-11-2012, 19:14:20
כן ראיתי את זה בעבר ונראה לי שאני מעדיף
לעבור הלאה, אשמח לשמוע המלצה

wind556
04-11-2012, 19:17:44
אם אתה נשאר באותה שכונה, אבל רוצה לצמוח, הביקסלר יתאים לך (ביקסלר 1 ולא ביקסלר 2 שדורש יותר ערוצים)
ואם גם תבנה אותו נכון, תפיק ממנו המון הנאה לאורך זמן

adibenbasat
04-11-2012, 20:22:14
אני גם בדעה של pomerus, הטיסן הזה נמכר בכמה שמות שונים, בכול מקרה הוא בעל יכולות לא רעות בכלל עם משדרגים לו את המנוע,
הצורה שלו קצת מטעה כי הוא נראה ממש צעצועי, ולמרות זאת הוא די חזק ועמיד, עם מנוע חזק יותר תוכל להשתולל איתו בכיף..

אבל אם להחליף..דווקא ביקסלר אני חושב שזה לעשות צעד אחורה, לדעתי הוא מתאים כטיסן ראשון בלבד, אין סלחן ממנו ללמידה..
אם הכיוון דומה הייתי ממליץ לך על AXN, תקצץ לו את קצוות הכנף ותקבל טיסן ספורטיבי וכיפי לגמרי, אפילו עם הסטאפ המקורי, כלומר A-X-TREME:o

wind556
04-11-2012, 21:48:56
אני גם בדעה של pomerus, הטיסן הזה נמכר בכמה שמות שונים, בכול מקרה הוא בעל יכולות לא רעות בכלל עם משדרגים לו את המנוע,
הצורה שלו קצת מטעה כי הוא נראה ממש צעצועי, ולמרות זאת הוא די חזק ועמיד, עם מנוע חזק יותר תוכל להשתולל איתו בכיף..

אבל אם להחליף..דווקא ביקסלר אני חושב שזה לעשות צעד אחורה, לדעתי הוא מתאים כטיסן ראשון בלבד, אין סלחן ממנו ללמידה..
אם הכיוון דומה הייתי ממליץ לך על AXN, תקצץ לו את קצוות הכנף ותקבל טיסן ספורטיבי וכיפי לגמרי, אפילו עם הסטאפ המקורי, כלומר A-X-TREME:o

ידידי היקר, את מה שראיתי שעושים עם ביקסלר בנוי נכון אי אפשר לעשות עם רוב טיסני הקלקר

פוגלש
07-11-2012, 17:43:05
החלטתי לקפוץ למים,
מקסימום יהיה קצת קשה אבל נסתדר.
אני מחפש טיסן מהיר, עם יכולות אירובטיות כדוגמת הsbach 342
אשמח לשמוע המלצות נוספות לסוג זה של טיסנים
עם עדיפות ל-4 ערוצים וסוללות 11.1 2200(בכדי שאשאר עם הסט שלי - מעדיף אבל לא חובה)

shaharg
07-11-2012, 18:11:43
החלטתי לקפוץ למים,
מקסימום יהיה קצת קשה אבל נסתדר.
אני מחפש טיסן מהיר, עם יכולות אירובטיות כדוגמת הsbach 342
אשמח לשמוע המלצות נוספות לסוג זה של טיסנים
עם עדיפות ל-4 ערוצים וסוללות 11.1 2200(בכדי שאשאר עם הסט שלי - מעדיף אבל לא חובה)

כל הכבוד על התעוזה אתה לא נכנס למים בהדרגה , אתה ישר קופץ לעמוקים בלי מצופים ....
אני לא חושב ש SBACH או דומיו מתאימים כלל למי שהטיס טיסן מהסוג שלך , אני לא יכול להגיד לך מה לעשות עם כספך אבל מציע שתשקול את בחירתך שוב ...
הבחירה הראשונית שלך היתה מצויינת , סוג של טריינר גלגל אף , גם סוג של טריינר כנף תחתית הולך אם אתה חושב שכישורי ההטסה שלך טובים ( טיסני שלב 2 בפי העם ) אל תקפוץ ישר ל : SBACH , YAK , CAP ,EDGE ודומיהם מפני שעוגמת הנפש תהיה רבה ...

mironba
07-11-2012, 19:21:02
ועכשיו נביא עובדות מהשטח. אני בדיוק כמוך הייתי חכם וחשבתי לעצמי...טיסן זה טיסן ומביקסלר קניתי sbach 342. אני חייב לומר שהוא יפה....אבל בין לראות אותו על המדף ובין להטיס אותו זה עולם אחר.השבוע הוא פינה את מקומו לטובת פאן קאב.וזה אחד הטיסנים היותר מומלצים למטיסים עם פז"מ של במבה כמוני...אולי בעתיד אני אחזיר את ה sbach אבל לא עכשיו בכל אופן.אז אני מאחל לך בהצלחה בכל מה שתבחר...אבל מומלץ להקשיב לבעלי ניסיון...

Sent from my U8800 using Tapatalk 2

pomerus
07-11-2012, 20:00:10
ועכשיו נביא עובדות מהשטח. אני בדיוק כמוך הייתי חכם וחשבתי לעצמי...טיסן זה טיסן ומביקסלר קניתי sbach 342. אני חייב לומר שהוא יפה....אבל בין לראות אותו על המדף ובין להטיס אותו זה עולם אחר.השבוע הוא פינה את מקומו לטובת פאן קאב.וזה אחד הטיסנים היותר מומלצים למטיסים עם פז"מ של במבה כמוני...אולי בעתיד אני אחזיר את ה sbach אבל לא עכשיו בכל אופן.אז אני מאחל לך בהצלחה בכל מה שתבחר...אבל מומלץ להקשיב לבעלי ניסיון...

Sent from my U8800 using Tapatalk 2

מסכים ++
שלא לדבר על זה שבפוסט הראשון אמרת שאתה רוצה להשאיר את השלט, שזה שלט סבבה לסקיפליי אבל אין מיקסים ואין DR ואין אקספו... הסיכוי לעלות עם SBACH לאוויר עם שלט כזה ולחזור הביתה בשלום כשכול נסיון ההטסה מסתכם בסקייפלי - זעום ביותר.
אני מצטרף להמלצה ללכת בצורה מדורגת. קנה מוקצף ספורטיבי יותר שיסלח לך על כול ההתעללויות והפגישות בקרקע. תשקול שלט ממוחשב (החל מ$50 לסיני 9X, דרך 1000 ש"ח לספקטרום DX6I, וכלה ב1500 ומעלה לשלטים רב ערוציים ממגוון יצרנים מוכרים).
תבין גם שטיסן מושקע יותר עולה כסף מעבר למחיר הטיסן, למשל האלקטרוניקה יקרה יותר.

פוגלש
07-11-2012, 21:23:32
אוקי, שכנעתם אותי,תודה.
כנראה זה יהיה מוקצף ספורטיבי כפי שפומרוס רשם,
חוצמה פאןקאב יש עוד המלצות?
(יש לי מין תחושת דהז'וו מהפוסט הראשון, לא?)

pomerus
07-11-2012, 21:58:02
תעשה חיפוש על "טיסן שני" ותקבל עשרות פוסטים (אם לא יותר) עם המלצות ודעות לכאן ולכאן, וגם המון בחירות מאוד שונות של אנשים שונים (החל בביקסלר וכלה בטיסן 3D)
יש לך הרבה לקרוא :)

כדי לנסות להיות אפקטיבי, תכין לעצמך מראש:
- הגדרת תקציב שלך (!) , של הכול כולל הכול - טיסן, אלקטרוניקה, שלט, סוללות, מטענים, חלקי חילוף, וכו.. כמה שקלים אתה רוצה ויכול להוציא במעבר הזה
- כיוון שאליו אתה רוצה להתקדם בעולם הטיסנאות כרגע - הטסה מדוייקת, הטסת ספורט, מהירות, דאונים, 3D, סקייל, השתוללויות וקרבות. יש המון אפשרויות בכול כיוון, אבל בחירת הכיוון לפחות נותנת פוקוס

ההמלצה הטובה ביותר - תגיע לשטח הטסה פעיל בשבת, ותראה מה מושך אותך. איזה טיסנים מלהיבים אותך. דבר עם האנשים ואז גם תוכל לדעת מה צריך כדי להגיע לזה.

umbo
09-11-2012, 14:11:17
אוקי, שכנעתם אותי,תודה.
כנראה זה יהיה מוקצף ספורטיבי כפי שפומרוס רשם,
חוצמה פאןקאב יש עוד המלצות?
(יש לי מין תחושת דהז'וו מהפוסט הראשון, לא?)

טוב שאתה אומר: "חוץ מהפאןקאב" - הוא בהחלט יכול להתאים, אבל הוא דורש ערוץ חמישי (למדפים) ולך יש רק 4 .

פוגלש
11-11-2012, 21:00:25
תודה לכולם,
קניתי פאןקאב.