PDA

צפייה בגרסה מלאה : ויש גם רחפן

avishorp2
06-11-2012, 12:36:23
עברתי היום במקרה בבת ים בשעות הבוקר ותפסתי את פיצוץ מלון סאן. בנוסף למסוקים ריחף מעל המקום גם רחפן. לא רואים אותו בבירור בוידאו (בגלל איכות המצלמה, תודה אפל) אבל רואים את העשן הכתום שהוא פולט. אני לא יודע אם זה היה פרטי או מסחרי, אבל אני מקווה לנוכל לראות את התמונות שהוא צילם.

https://www.youtube.com/watch?v=nJkGbeGZSKU

Friman
06-11-2012, 13:00:17
נחמד...

MDreamer
07-11-2012, 20:47:34
אני חייב להגיב על זה.

הרגע מחקתי פוסט של מישהו שפרסם סרטון של רחפן מצלם את הפיצוץ מגובה של כמה עשרות מטרים.

מכל הסרטים שעלו עד עכשיו זה הסרטון שגרם לי להצתמרר ולהתכווץ בכיסא.

לא מספיק שהתרחשה הטסה באמצע עיר, מתוך מידע אישי מבוסס שיש לי ולצערי רואים את זה בסרטון עצמו את הפיצוץ אבטחו וצילמו 2 מסוקים מאויישים שטסו בגובה של הרחפן. רואים את המסוקים בסרטון עצמו. לצורך פיצוץ כזה וטיסה של 2 מסוקים בכזה שטח קטן במקביל דבר סגרו את תא השטח (סגירת יב"א) עם אינספור תיאומים ובדיקות...

בא מישהו מטיס רחפן באמצע עיר ומסכן חיי אנשים באויר כאשר הוא רואה ומודע להכל.

זה רק עניין של זמן עד שיקרה משהו :( אחרי כזה דבר לא נוכל להטיס יותר בחופשיות שאנחנו מטיסים עכשיו.

ichen78
07-11-2012, 21:15:53
אני חייב להגיב על זה.

הרגע מחקתי פוסט של מישהו שפרסם סרטון של רחפן מצלם את הפיצוץ מגובה של כמה עשרות מטרים.

מכל הסרטים שעלו עד עכשיו זה הסרטון שגרם לי להצתמרר ולהתכווץ בכיסא.

לא מספיק שהתרחשה הטסה באמצע עיר, מתוך מידע אישי מבוסס שיש לי ולצערי רואים את זה בסרטון עצמו את הפיצוץ אבטחו וצילמו 2 מסוקים מאויישים שטסו בגובה של הרחפן. רואים את המסוקים בסרטון עצמו. לצורך פיצוץ כזה וטיסה של 2 מסוקים בכזה שטח קטן במקביל דבר סגרו את תא השטח (סגירת יב"א) עם אינספור תיאומים ובדיקות...

בא מישהו מטיס רחפן באמצע עיר ומסכן חיי אנשים באויר כאשר הוא רואה ומודע להכל.

זה רק עניין של זמן עד שיקרה משהו :( אחרי כזה דבר לא נוכל להטיס יותר בחופשיות שאנחנו מטיסים עכשיו.

דרימר, לא הבנתי על מה האזהרה בפרטי כאילו אני הטסתי אותו.
בסך הכל נתקלתי בסרטון הזה ביוטיוב והעליתי אותו פה לאור ההודעה הזו.
אני לא המטיס, אין לי מושג מי זה, ואם תציץ בהודעותי הקודמות, תראה שאני חדש בתחום ולא מתמצא יותר מידי.

ולעצם טענתך כלפי המטיס, מחיקת קישור לסרטון לא תעזור בכלום, אולי ההיפך - תשאיר אותו ותעיר על חומרת הדבר, כדבריך.
אגב, ערוץ 2 בעצמו, אם הבנתי נכון, העלה רחפן לאוויר שהפיץ עשן כתום בכל זמן הטיסה כנראה לזיהוי, אולי זה אותו רחפן.

Shahars
07-11-2012, 21:16:14
מעיין, בחדשות הראו רחפן מטעם "ההפקה" שגם צילם אבל היה תלוי עליו מעין רימון עשן כתום, על מנת לראות את כיוון הרוח.

אתה מתכוון לרחפן הזה? הוא נראה די בתיאום...

MDreamer
07-11-2012, 21:22:28
מעיין, בחדשות הראו רחפן מטעם "ההפקה" שגם צילם אבל היה תלוי עליו מעין רימון עשן כתום, על מנת לראות את כיוון הרוח.

אתה מתכוון לרחפן הזה? הוא נראה די בתיאום...

לא, לא לדיברתי עם הרחפן הזה.. זה גם שרץ אבל שעטפו אותו בקשקשים.. מילא. מה שיש בסרטון לא היה בתיאום עם כלום.

דרימר, לא הבנתי מה אתה רוצה מחיי ועל מה האזהרה בפרטי כאילו אני הטסתי אותו.
בסך הכל נתקלתי בסרטון הזה ביוטיוב והעליתי אותו פה לאור ההודעה הזו.
אני לא המטיס, אין לי מושג מי זה, ואם תציץ בהודעותי הקודמות, תראה שאני חדש בתחום ולא מתמצא יותר מידי.

ולעצם טענתך כלפי המטיס, מחיקת סרטון לא תעזור בכלום.
אגב, ערוץ 2 בעצמו, אם הבנתי נכון, העלה רחפן לאוויר שהפיץ עשן כתום בכל זמן הטיסה כנראה לזיהוי, אולי זה אותו רחפן.

אני מתנצל, חשבתי שאתה זה שצילמת והעלת לפה את הסרטון. אני מוחק את האזהרה.
הרגע גם ראיתי את הסרטונים האחרים של אותו אדם בערוץ שלו ב youtube.. ה' ישמור.

ichen78
07-11-2012, 21:23:51
נו פרובלם.
לילה טוב.