PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה עד כמה ההבדל גדול בין פאן קאב לססנה 182 סקייל 500 של art tech

mironba
18-11-2012, 11:54:55
עד כמה ההבדל גדול בין פאן קאב לססנה 182 סקייל 500 של art tech
מעניין...

Sent from my U8800 using Tapatalk 2

Friman
18-11-2012, 12:17:53
זה ממש לא אותו הטיסן.
שניהם בגווני אדום ולבן, זה כן

mironba
18-11-2012, 12:23:24
***. אבל...מה ההבדל בדיוק !!!

mironba
18-11-2012, 12:27:39
מי יותר טוב?
מי יותר קל להטסה?
מי יותר עמיד?

Flying_student
18-11-2012, 14:32:04
אין דבר כזה יותר טוב - אני אישית מעדיף את הססנה.
הפאנקאב הרבה יותר קל להמראה ונחיתה (שניהם ממש לא סקייליות ולא דורשות דיוק כמו בססנה).
בנוסף הגלגל הקידמי של רוב הססנות לא יאהב נחיתה לא טובה של מתחיל (הגלגל הקידמי אמור לגעת אחרון בקרקע). לעומת זאת הפאן קאב הוא בכלל גלגל אחורי, תוסיף לזה את ההמראות הלא סקייליות ממטר שלו ותקבל Bad habits.

הפאןקאב יותר עמיד (לדעתי)

ובכלל, לפי השאלות ברור שהתשובה לשאלה שלך היא.... המנטור של מולטיפלקס

בהצלחה!

mironba
18-11-2012, 15:02:23
תודה על התשובה
נראה מה יפול בגורל

Friman
18-11-2012, 16:17:17
הססנה קל יותר להמראה ולהטסה למתחילים
חוץ מזה לטעמי טיסן משעמם מאד.
לא יודע להשוות ביניהם מבחינת עמידות כי לא יצא לי לתחזק ססנות אחרי פגיעות; אני כן יכול לומר שהפאן קאב עמיד מאד. עוד דבר זה שהפאן קאב יכול להמריא ולנחות כמעט מכל משטח בעוד הססנה חייבת מסלול סלול כי גלגליה קטנים מאד ואילו לפאן קאב יש גלגלי ענק. הפאן קאב אכן מסוגל להמריא מהמקום אבל אם רוצים לרוץ על המסלול הוא ירוץ ריצת המראה בלי שום בעיה וגם בנחיתה אין בעיה לנחות איתו כמו טריינר קלאסי. זה הכל עניין של רכישת הרגלים נכונים. לעומת זאת ססנה לעולם לא תמריא מכורכר גס אחרי מטר ולא תנחת נחיתת מעלית במסלול קצר אם אין ברירה, ואף פעם לא תעשה אפילו אווירובטיקה בסיסית באופן סביר. אז בגדול דעתי היא שלפאן קאב יש הרבה יותר פוטנציאל.
חוץ מזה מירון יש לך פאן קאב בבית, למה אתה שובר את הראש בכלל.

mironba
18-11-2012, 17:10:18
חבר מתעניין אבל אין לו תקציב אז כנראה שהוא יקנה את הססנה יד שניה וגם לא ראיתי פאן למכירה

SOT
19-11-2012, 07:46:17
מניסיון
שינוי SETUP ל- FUNCUB והוא הופך לטיסן EXTREME
ה-FUNCUB שלי עבר התנגשות אווירית וחצי מהגוף כולל מיצבים התפורר ולמרות שיש לי טסני ניטרו וטיסנים אחרים אני לא מוותר ומשמיש אותו מחדש
הנאה צרופה :D

wind556
19-11-2012, 10:33:55
הססנה קל יותר להמראה ולהטסה למתחילים
חוץ מזה לטעמי טיסן משעמם מאד.
לא יודע להשוות ביניהם מבחינת עמידות כי לא יצא לי לתחזק ססנות אחרי פגיעות; אני כן יכול לומר שהפאן קאב עמיד מאד. עוד דבר זה שהפאן קאב יכול להמריא ולנחות כמעט מכל משטח בעוד הססנה חייבת מסלול סלול כי גלגליה קטנים מאד ואילו לפאן קאב יש גלגלי ענק. הפאן קאב אכן מסוגל להמריא מהמקום אבל אם רוצים לרוץ על המסלול הוא ירוץ ריצת המראה בלי שום בעיה וגם בנחיתה אין בעיה לנחות איתו כמו טריינר קלאסי. זה הכל עניין של רכישת הרגלים נכונים. לעומת זאת ססנה לעולם לא תמריא מכורכר גס אחרי מטר ולא תנחת נחיתת מעלית במסלול קצר אם אין ברירה, ואף פעם לא תעשה אפילו אווירובטיקה בסיסית באופן סביר. אז בגדול דעתי היא שלפאן קאב יש הרבה יותר פוטנציאל.
חוץ מזה מירון יש לך פאן קאב בבית, למה אתה שובר את הראש בכלל.

לא ממש מדוייק: שניהם משעממים
אבל מבין שניהם עדיף הפאןקאב, ולו רק בגלל העמידות שלו והיכולת להמריא מכל מקום
בכל מקרה אף אחד מהם אינו מתאים למתחיל נבון

mironba
19-11-2012, 10:44:17
אז מה מתחיל נבון אמור לעשות?

Friman
19-11-2012, 10:47:57
אז מה מתחיל נבון אמור לעשות?

לקנות ביקסלר ולמכור אותו אחרי חודש... ניחשתי נכון עודד? ;)

mironba
19-11-2012, 10:53:32
את הביקסלר אפשר להשאיר אם בא להטיס בתוך החצר....:)

SOT
19-11-2012, 11:09:47
לא ממש מדוייק: שניהם משעממים
אבל מבין שניהם עדיף הפאןקאב, ולו רק בגלל העמידות שלו והיכולת להמריא מכל מקום
בכל מקרה אף אחד מהם אינו מתאים למתחיל נבון

לכל אחד יש ריגושים והנאות מדברים שונים,
אני מצדיק אותך שאף אחד מהם אינו מתאים למתחיל נבון,

wind556
19-11-2012, 16:42:06
לקנות ביקסלר ולמכור אותו אחרי חודש... ניחשתי נכון עודד? ;)

לקנות ביקסלר, להרכיב אותו בצורה מיטבית (דבר שמעטים בלבד עשו) ולהנות ממנו בלי סוף, גם אחרי שיש לך עוד המון טיסנים
אני למשל מטיס תקופה ארוכה, מסוקים, דאוני F5J ,הוטליינר, כנפיים מעופפות מכל הסוגים, טיסני 3D מכל חומר ובכל איכות , טיסני גלגלים בסיסיים או מתקדמים וכו'
ועדיין נהנה מכל ביקסלר שיוצא לי להטיס, בעוד שססנות למיניהם ופאנקבים, שגם את זה יוצא לי להטיס לא מעט, משעממים אותי גמרי ועבורי הם נטולי חוויית הטיסנאות.

רוב משתמשי הביקסלר לא מיצו או אפילו התקרבו ליכולות שלו עקב בניה שלא מאפשרת את זה

אולי מישהו יארגן תחרות משימות עם ביקסלרים (יש לזה חוקים ידועים)
הייתה פעם תחרות כזאת בעבר הרחוק וזאת הייתה תחרות כייפית ביותר (היו אז רק איזיסטאר ואיזיגליידר)

sharonx
20-11-2012, 12:15:33
לקנות ביקסלר, להרכיב אותו בצורה מיטבית (דבר שמעטים בלבד עשו) ולהנות ממנו בלי סוף, גם אחרי שיש לך עוד המון טיסנים
אני למשל מטיס תקופה ארוכה, מסוקים, דאוני F5J ,הוטליינר, כנפיים מעופפות מכל הסוגים, טיסני 3D מכל חומר ובכל איכות , טיסני גלגלים בסיסיים או מתקדמים וכו'
ועדיין נהנה מכל ביקסלר שיוצא לי להטיס, בעוד שססנות למיניהם ופאנקבים, שגם את זה יוצא לי להטיס לא מעט, משעממים אותי גמרי ועבורי הם נטולי חוויית הטיסנאות.

רוב משתמשי הביקסלר לא מיצו או אפילו התקרבו ליכולות שלו עקב בניה שלא מאפשרת את זה

אולי מישהו יארגן תחרות משימות עם ביקסלרים (יש לזה חוקים ידועים)
הייתה פעם תחרות כזאת בעבר הרחוק וזאת הייתה תחרות כייפית ביותר (היו אז רק איזיסטאר ואיזיגליידר)

ומי מנחית עבורך את טיסני הגלגלים המתקדמים שלך?

Sent from my Samsung Galaxy II using Tapatalk

harell
20-11-2012, 19:34:45
לדעתי הפאנקאב הוא אוטובוס ליד הססנה. לא מבין איפה ההתלבטות, אלה אם כן זה מתחיל שאין לו קורדינציה בשיט כי אני הטסתי פאנקאב והוא בכלל לא משתווה להנאה שהססנה נותנת.
לא יודע אולי בגלל שהססנה היה המטוס הראשון שלי אני כלכך אוהב אותו אבל היום אני מטיס ריוולבר ולקראת שקיעה בשעה של הססנה אני מרוקן דלק מהריוולבר ועולה עם הססנה לטיסת ״המראה נחיתה״ על המסלול.
כל-כך כיף!
לשאלתך: הפאנקאב יותר עמיד, יותר קל לנחיתה, אבל הרבה פחות כיפי ויותר יקר.