PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון בושה וחרפה.

AdieLL
21-11-2012, 20:57:21
ביבי חירבן אותה.
אין הכרעה, אין הרתעה, ואין הפסקת אש, יש דיבורים כמו חול ו 50 אלף חיילי מילואים מגוייסים.
בושה, חרפה, בוז, זה מה שמגיע לו.
הפסקת אש בתחת של ג'עברי.

Friman
21-11-2012, 21:02:44
הפסקת אש או לא הפסקת אש, נפלה רקטה 50 מטר מהגן של הבן שלי 5 דקות אחרי שיצאה ההודעה על הרגיעה.
לא נראה לי שזה באמת ייגמר כל כך מהר.

sharonx
21-11-2012, 21:21:14
נכנענו...אין מילה אחרת לזה.

adibenbasat
21-11-2012, 21:23:26
זה לא יגמר עם או בלי פעולה קרקעית, רק בפעולה קרקעית היו הרבה אבדות, נכים ומשפחות שכולות.
כרגע הוא מנסה להיות אחראי ולנסות להימנע מהתסבוכת הזו בכול דרך אפשרית.
יתכן שלא תהיה ברירה להיכנס קרקעי, אבל מי שחושב שזה "יפתור" את הבעיה, אז לדעתי הוא טועה.
עם כול החוסר חיבה שלי לביבי, אני חושב שהוא פועל בצורה שקולה ולא ממהר לזרוק את החיילים שלנו לבוץ העזתי.
זה לא כול כך פשוט לעצור את הירי במיידי גם לחמס, הרי ישנם קבוצות התנגדות בתוך החמס שלא מסכימות עם "הפסקת האש" שההנהגה סיכמה,
כך שגם אם חלק עצרו, מספיק ירי של כמה טילים כדי שנקפוץ ונגיד שביבי חרבן ובושה וחרפה.
השאלה איך מצמצמים הרג ופצועים במיידי ולאורך טווח.
במיידי, אולי תגובה חריפה תצמצם ואף תעצור ירי לתקופה מסוימת, אבל לטווח ארוך היא לא תיפתר את הבעיה ועוד 4 שנים נצא לסיבוב נוסף ואז הטילים כבר יגיע להרצליה.
מצד שני גם הפסקת אש חד כיוונית לא באה בחשבון, אבל אם נלמד מההיסטוריה הרי שהחרפה רק תביא החרפה.
אני לא מוכן לספוג טילים, אבל גם לא רוצה עוד שכול ואנשים עם משפחות פגועים ונכים.

נדב השובב
21-11-2012, 22:45:36
עברנו אונס! ביבי אנס אותנו שוב!!!
אני לא מאמין שיוני נתניהו ז"ל והוא מאותו הדם, אחד גיבור ואחד שפן!!!

wonderd
22-11-2012, 09:06:07
אני מקווה שבזה סוף סוף הוא איבד את רוב הקולות שהצביעו לו.

יצאנו ל'מבצע' כדי לייצר הרתעה - בהחלט ייצרנו הרתעה - מהחמאס!
הפגזנו את כל עזה - 1,000,000 מטרות הושמדו, ובסוף מה יצא? פתחנו להם את המעברים לתוך המדינה שלנו והם אפילו לא הפסיקו עדיין לירות..
"זה היה צפוי" אומרים ביבי וברק.."..תמיד היו זנבות" - אז למה אין זנבות של מטוסי קרב מפרקים להם עוד כמה יעדים או ראשים?

לצערי אני נאלץ להסכים עם מוטי מהשירשור השני - בושה וחרפה לנו, בחמאס צודקים - הם ניצחו ובגדול.
כל הכבוד למנהיגים שלנו.