PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזדמנות מצויינת למתחילים, ולא רק

wind556
22-11-2012, 10:33:11
http://www.r2hobbies.com/rc-aircrafts/rc-sailplane-glider/4-channel-rc-ep-2m-tw-742-iv-skyrider-arf-epo-foamy-glider.html

http://www.r2hobbies.com/rc-aircrafts/rc-sailplane-glider/4-channel-rc-2000mm-tw-742-iii-phoenix-aerobatic-arf-epo-foamy-glider.html

האחד עם מנוע בחרטום (זו הגירסה המועדפת עלי) והשני עם מנוע על מגדל מתפרק מעל הכנף שיכול להתאים מאד למטיסי צוקים כי ניתן להסיר את המנוע בשניות וזה גם יותר מתאים למתחילים שחוששים להזיק למנוע בנחיתות קשות

אז ככה:
על המחיר הנקוב יש הנחה לנרשמים לאתר של 10%
ובנוסף יש קופון הנחה של 8%
זה הקוד של הקופון:
TANKYOU8

לטענתם הכמות מוגבלת והקופון בתוקף לזמן קצר

לא חושב שיש משהו שווה במחיר כל כך זול (וזה בהחלט משהו שווה)

nadavgolan
22-11-2012, 13:42:30
עם מה מגיע הדאון עם הפרופ מקדימה?

pomerus
22-11-2012, 15:23:39
Out of stock .....
אולי יחזור למלאי, אבל בהחלט מחיר רצפה
תודה עודד

MDreamer
22-11-2012, 16:16:44
יש לי את זה עם המנוע בגב ל FPV והכנפיים הם one piece כלומר 2 מטר שלא מתפרקים.
מאוד לא נוח לשינוע אם אין לך רכב מתאים.

בנוסף הבניה והמתקונים ממש לא איכותיים ונוחים והייתי צריך לעשות אינספור שינויים כדי שאוכל להרגיש בנוח לטוס עם זה כדי שמשהו לא יתפרק.

אני אישית לא הייתי ממליץ על הטיסן הזה.. בעיקר לא למתחילים

s.mario
22-11-2012, 17:35:51

בנוסף הבניה והמתקונים ממש לא איכותיים ונוחים והייתי צריך לעשות אינספור שינויים כדי שאוכל להרגיש בנוח לטוס עם זה כדי שמשהו לא יתפרק.

לא יודע לגבי איכות הבניה של הקיט, אבל הבנתי שמדובר בדאון לא רע בכלל בביצועים...
איך הוא מתנהג באויר? גם לא להיט מבחינתך?

wind556
22-11-2012, 18:02:35
Out of stock .....
אולי יחזור למלאי, אבל בהחלט מחיר רצפה
תודה עודד

כשפירסמתי היה במלאי
וראיתי איך היום בצהריים הוא יצא מהמלאי

wind556
22-11-2012, 18:03:39

הכנפיים חתיכה אחת של 2 מטר???
איך שלחו לך את זה? בקרטון של יותר מ2 מטר??

YUVALMORAD97
23-11-2012, 00:43:59

אולי הוא התכוון שכשאתה בונה את זה אתה צריך להדביק את הכנפיים וזה קבוע ואי אפשר כל פעם לנתק ולהדביק שוה...

MDreamer
23-11-2012, 10:33:32
לא יודע לגבי איכות הבניה של הקיט, אבל הבנתי שמדובר בדאון לא רע בכלל בביצועים...
איך הוא מתנהג באויר? גם לא להיט מבחינתך?
לא להיט. סביר אבל לא יותר מזה

אהה איזה קטע :confused:.. הייתי בטוח שיש לך כזה ואתה ממליץ מתוך ניסיון

אולי הוא התכוון שכשאתה בונה את זה אתה צריך להדביק את הכנפיים וזה קבוע ואי אפשר כל פעם לנתק ולהדביק שוה...

בדיוק

דויד רג'ואן
23-11-2012, 11:39:35
קצת מסורבל להסחב עם כנף של 2 מטר כל פעם :O יובל אין מקום באוטו ;)
כמה להערכתך הוא יעלה כולל סט אפ ומשלוחים?

wind556
23-11-2012, 15:15:09
לא להיט. סביר אבל לא יותר מזה

אהה איזה קטע :confused:.. הייתי בטוח שיש לך כזה ואתה ממליץ מתוך ניסיון

בדיוק

אני יודע, צחקתי.
אין בעייה ליצור חיבור מתפרק בין הכנפיים

MDreamer
23-11-2012, 16:32:07
איך בדיוק אתה מתכוון לשתול בית קורה ל 40 ס"מ בכל כנף בתוך כנף קלקר יצוקה?

wind556
24-11-2012, 10:00:07
כשיגיע הטיסן אני אצלם ואפרסם

דויד רג'ואן
11-01-2013, 22:51:47
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17227__Phoenix_2000_EPO_Composite_R_C_Glider_ARF _.html

wind556
12-01-2013, 12:04:26
אם השירשור הזה כבר צף,אמשיך אותו:
הטיסן הנ"ל הגיע
לפני הכל, הגיע הדגם עם הפרופ הקדמי, ואין שום עניין עם הכנף, היא מתפרקת כרגיל לשני חצאים ומתחברת היטב בהכנת הטיסן לטיסה.
איכות הקלקר לא רעה בכלל
אין אף הדבקה בטיסן, הכל ברגים
יש נקודת ריכוז מאמצים בשליש החיצוני של הכנף עקב שטות שהיצרן עשה, אבל זה ניתן לפתרון בקלות רבה. זאת נקודת החיבור בין הקורה הפנימית לתוספת החיזוק מעץ שמושתל בקלקר.
תושבות המנוע המגיעות עם הקיט לא עושות את העבודה. בהתחלה זה הורכב עם מה שהיצרן סיפק , והתפרק באויר. לאחר מכן בניתי תושבת מנוע מדיקט תעופתי כמו שצריך והכל הסתדר נפלא.
הפרופ והספינר מגיעים עם הטיסן ובהחלט עושים את העבודה
כל ההורנים בטיסן מתחברים עם ברגים ויש להם תושבת מסומנת היכן בדיוק להרכיב
הגוף עשוי פלסטיק, ועמיד הרבה יותר מגופי הקלקר
תושבת הסרוואים בגוף הגיעה שבורה לגמרי, עברה תיקון וחיזוק. עכשיו זה יותר טוב מהמקורי. כדאי בכל מקרה לפרק אותה מהגוף (ברגים) , לבדוק ולחזק מראש.
בתי הסרוו של המדפים מגיעים לא כתמונת ראי אלא בכיוון הנכון ולכן נחסכות המלחמות המיותרות של הפיכת כיוון באחד מסרוואי המדפים
אין שום חוברת הדרכה, צריך לנחש הכל. זאת לא בעייה למישהו מנוסה, קצת קשה למחוסר נסיון. ולמרות הכל ההרכבה שלו לקחה יום עבודה מלא מבוקר עד ערב. הטיסן תוכנת עם מיקסרים שונים כמו למשל בין מדפים והגה גובה, דיפרנציאל מאזנות וכו'

זה טיסן שיחסית לקלקרים ניתן לקרוא לו "איכותי".

טיסה:
יחס גלישה מפתיע (למרות הפרופיל השטוח) וחדירות טובה לרוח. הגלישה שלו מהירה יחסית
אירובטי במידה מסויימת, אין שום בעייה בלופים ורולים גם בלי שום חיזוק נוסף, אם כי הייתי ממליץ להוסיף חיזוק במקרה של רצון ללחוץ עליו באירובטיקה
קל מאד לשליטה, קצת קשה לנחיתה בגלל מהירות הגישה הגבוהה יחסית, ולכן חייבים לפתוח מדפים. עם מדפים הנחיתה מצויינת.
אין ספק שזה טיסן ברמה אחרת מכל ביקסלר, ובאותו תקציב.
בהחלט ממליץ. תענוג להטיס אותו, ולמרות כל מה שציינתי, מתחיל בהחלט יכול להתמודד איתו ולהנות יותר מהרבה אופציות אחרות

nadavgolan
12-01-2013, 14:02:10
עם איזה סט-אפ הטסתה אותו?

wind556
12-01-2013, 14:29:21
סט אפ רגיל לדאוני 2 מטר, שום דבר מיוחד, בדיוק כמו שכתוב במיפרט של הדאון

Flying_student
12-01-2013, 16:51:53
אם השירשור הזה כבר צף,אמשיך אותו:
הטיסן הנ"ל הגיע
לפני הכל, הגיע הדגם עם הפרופ הקדמי, ואין שום עניין עם הכנף, היא מתפרקת כרגיל לשני חצאים ומתחברת היטב בהכנת הטיסן לטיסה.
איכות הקלקר לא רעה בכלל
אין אף הדבקה בטיסן, הכל ברגים
יש נקודת ריכוז מאמצים בשליש החיצוני של הכנף עקב שטות שהיצרן עשה, אבל זה ניתן לפתרון בקלות רבה. זאת נקודת החיבור בין הקורה הפנימית לתוספת החיזוק מעץ שמושתל בקלקר.
תושבות המנוע המגיעות עם הקיט לא עושות את העבודה. בהתחלה זה הורכב עם מה שהיצרן סיפק , והתפרק באויר. לאחר מכן בניתי תושבת מנוע מדיקט תעופתי כמו שצריך והכל הסתדר נפלא.
הפרופ והספינר מגיעים עם הטיסן ובהחלט עושים את העבודה
כל ההורנים בטיסן מתחברים עם ברגים ויש להם תושבת מסומנת היכן בדיוק להרכיב
הגוף עשוי פלסטיק, ועמיד הרבה יותר מגופי הקלקר
תושבת הסרוואים בגוף הגיעה שבורה לגמרי, עברה תיקון וחיזוק. עכשיו זה יותר טוב מהמקורי. כדאי בכל מקרה לפרק אותה מהגוף (ברגים) , לבדוק ולחזק מראש.
בתי הסרוו של המדפים מגיעים לא כתמונת ראי אלא בכיוון הנכון ולכן נחסכות המלחמות המיותרות של הפיכת כיוון באחד מסרוואי המדפים
אין שום חוברת הדרכה, צריך לנחש הכל. זאת לא בעייה למישהו מנוסה, קצת קשה למחוסר נסיון. ולמרות הכל ההרכבה שלו לקחה יום עבודה מלא מבוקר עד ערב. הטיסן תוכנת עם מיקסרים שונים כמו למשל בין מדפים והגה גובה, דיפרנציאל מאזנות וכו'

זה טיסן שיחסית לקלקרים ניתן לקרוא לו "איכותי".

טיסה:
יחס גלישה מפתיע (למרות הפרופיל השטוח) וחדירות טובה לרוח. הגלישה שלו מהירה יחסית
אירובטי במידה מסויימת, אין שום בעייה בלופים ורולים גם בלי שום חיזוק נוסף, אם כי הייתי ממליץ להוסיף חיזוק במקרה של רצון ללחוץ עליו באירובטיקה
קל מאד לשליטה, קצת קשה לנחיתה בגלל מהירות הגישה הגבוהה יחסית, ולכן חייבים לפתוח מדפים. עם מדפים הנחיתה מצויינת.
אין ספק שזה טיסן ברמה אחרת מכל ביקסלר, ובאותו תקציב.
בהחלט ממליץ. תענוג להטיס אותו, ולמרות כל מה שציינתי, מתחיל בהחלט יכול להתמודד איתו ולהנות יותר מהרבה אופציות אחרות

נראה שאכן מדובר בטיסן איכותי (יחסית למחירו) ואולי אף מהביקסלר - אבל רק עבור מנוסים שרוצים FPV או כמוך - אנשים שאוהבים דאונים באמת.
שים לב למסכת ההתעללויות שאתה תיארת שעברת על מנת להתאים את הנ"ל לטיסה... מתחיל יכנע או יאלץ למצוא מישהו שיגבה ממנו סכום כסף עבור כל העבודה הזו (סתם עוד דרך לאבד כסף בתחילת התחביב).
בנוסף מדובר בטיסן ענק שכבר עובר את ההתאמה למתחיל מאחר והוא ממש מגושם (קטן מידי הוא תזוזתי מידי למתחיל אבל ענק יהיה מגושם) וכל תיקון בטיסה שמתחיל יתחיל בטיפה איחור עלול להסתיים בריסוק.

guyst
12-01-2013, 18:02:57
עודד, יש לו מדפים או שאתה מדבר על מיקס של פלפרונס?
איך הוא לדעתך לצוק, שם הנחיתה בדר"כ מאתגרת ברוחות חזקות ושטח קטן?

wind556
12-01-2013, 19:44:38
נראה שאכן מדובר בטיסן איכותי (יחסית למחירו) ואולי אף מהביקסלר - אבל רק עבור מנוסים שרוצים FPV או כמוך - אנשים שאוהבים דאונים באמת.
שים לב למסכת ההתעללויות שאתה תיארת שעברת על מנת להתאים את הנ"ל לטיסה... מתחיל יכנע או יאלץ למצוא מישהו שיגבה ממנו סכום כסף עבור כל העבודה הזו (סתם עוד דרך לאבד כסף בתחילת התחביב).
בנוסף מדובר בטיסן ענק שכבר עובר את ההתאמה למתחיל מאחר והוא ממש מגושם (קטן מידי הוא תזוזתי מידי למתחיל אבל ענק יהיה מגושם) וכל תיקון בטיסה שמתחיל יתחיל בטיפה איחור עלול להסתיים בריסוק.

אתה טועה במידה מסויימת: כמעט כל טיסן קלקר שנתקלתי בו זקוק לעבודה ופתירת בעיות של היצרן, הטיסן הזה לא יוצא מין הכלל, וגם לא הביקסלר
ומתחיל שיעזר באיש מקצוע ירוויח לא רק טיסן מסודר נכון, אלא גם ידע שילווה אותו בהמשך דרכו, אבל זה כבר דיון אחר.
ובנוסף, גם למתחיל יהיה קל להשתלט עליו , והגוף הפלסטי שלו הרבה יותר עמיד מגופי הקלקר, ולכן סלחני יותר לטעויות, וצפויות פחות טעויות עקב התנהגותו

wind556
12-01-2013, 19:46:56
עודד, יש לו מדפים או שאתה מדבר על מיקס של פלפרונס?
איך הוא לדעתך לצוק, שם הנחיתה בדר"כ מאתגרת ברוחות חזקות ושטח קטן?

יש לו מדפים נפרדים
הנחיתה דורשת שימוש נכון במדפים אם אתה רוצה לקצר מסלול
דבר נוסף שבא עם הטיסן, זה חרטום שמחליף את המנוע למקרה שבא לך להטיס בצוק בלי מנוע מורכב על הטיסן (ואז כמובן עם סוללה ממש קטנה). זו ירידה משמעותית במשקל שבוודאות משפיעה על הנחיתה בתנאים קשים

guyst
12-01-2013, 20:09:52
יש לו מדפים נפרדים
הנחיתה דורשת שימוש נכון במדפים אם אתה רוצה לקצר מסלול
דבר נוסף שבא עם הטיסן, זה חרטום שמחליף את המנוע למקרה שבא לך להטיס בצוק בלי מנוע מורכב על הטיסן (ואז כמובן עם סוללה ממש קטנה). זו ירידה משמעותית במשקל שבוודאות משפיעה על הנחיתה בתנאים קשים

מניח שיש "הכנה למדפים" כי לפי התמונות והכתוב, זה 4 ערוצים. הכנה גם לסרוואים הנוספים או שצריך ל"חצוב"?
גם בצוק אני מעדיף מנוע, ומשקל זה גם חדירות לרוח...
חבל שהמשלוח מכפיל את המחיר...
ד"א, לא שווה לקחת אותו עם אלקרוניקה מבחינת מחיר, וניתן לשים מנוע אפילו טיפה גדול יותר, כמו 2822 1100KV

wind556
13-01-2013, 00:43:09
גיא, יש מדפים מוכנים
כמו כן כתבתי את השורה הבאה שנראה שדילגת עליה:
"בתי הסרוו של המדפים מגיעים לא כתמונת ראי אלא בכיוון הנכון ולכן נחסכות המלחמות המיותרות של הפיכת כיוון באחד מסרוואי המדפים"
אין צורך לחצוב כלום, הכל מגיע מובנה בכנף
מבחינת מקום בחרטום אתה יכול לשים גם מנוע 35 אם בא לך כוח רב, אבל לא בטוח שצריך בכלל
לגבי אלקטרוניקה, מבחינתי זאת לא אופציה, אני רוצה לבחור לבד את הסרוואים ושיהיו ממתכת .

אגב, פיספסתם את המחיר האטרקטיבי שהיה בבלק פריידי- 31$
נכון להיום אותו טיסן אצל הסיני זול יותר מהמחיר הנוכחי של R2 , צריך רק להשוות משלוחים

ועוד משהו גיא, אם אתה רוצה אתה יכול לבוא אלי בזמן הקרוב ותראה את הטיסן הנ"ל מקרוב

guyst
13-01-2013, 07:13:32
תודה!