PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוף! פרישה מהתחביב .

אליקופטר
24-11-2012, 16:23:27
שבוע טוב,

חברים בזמן האחרון אני רואה הרבה שפרשו או בהליכי פרישה מהתחביב אחרי עשרות שנים ,כולל אותי שחודשיים כבר לא הלכתי ומשום מה אני ממש לא בכיוון :(.

מה קורה פה?

SHAHAR AB
24-11-2012, 16:28:12
הי אלון
להערכתי הרבה פורשים זמנית ,או להתחדש או הפסקה אבל כמו שאני מכיר את התחביב הזה בסוף כולם חוזרים אליו בצורה קלה יותר או כבדה יותר,מקווה שכך.
בכל מקרה עדין מקווה לראות אותך מידיי פעם בשטח (לא שאני מגיע אליכם הרבה).

flatspin
24-11-2012, 16:40:24
גם אני פרשתי לאחרונה זמנית מהתחביב. בשבת זאת היה גשם, בשבת שעברה רוח חזקה. זה ממש לא בסדר, אי אפשר להמשיך ככה. אם בשבת הבאה מזג האויר שוב יהיה סוער, כנראה שאפרוש סופית לשבוע נוסף. מצד שני, אם מזג האויר יהיה נאה, כנראה שאתרצה ואחזור להטיס.
;) ;) ;) ;)

ZvikaF
24-11-2012, 17:53:37
לא נורא, גם לי הייתה אתנחתא של כ 15 שנה ... אבל זה לא נקרא פרישה :)

גיא חנוך
24-11-2012, 19:41:42
תואר ראשון , מחזיק דירה משלי , אין מקום לאכסן את כל הערמות ציוד שמסתובבות לי בבית

הבעייה העיקרית אצלי היא לא הכסף ולא השטח אכסון אלא הזמן לכל ההתעסקות הזאת (מי שמטיס יודע שזה לא נגמר בנסיעה לשטח ויש תיקונים , שדרוגים , תחזוקה וטעינה)
השארתי אצל ההורים טריינר פיבר ושוקפלייר שדיי מספקים אותי

guyst
24-11-2012, 20:12:12
זה בדיוק הגדרת תחביב, מציאת זמן לדברים שאתה אוהב... :)

גיא חנוך
24-11-2012, 22:41:47
אני אוהב גם אלכוהול ובחורות ...
אלכוהול ובחורות ניתן לשלב אבל לצערי טיסנים ובחורות \ טיסנים ואלכוהול הם שילובים פחות מוצלחים , מניסיון:)

Avi_Y
25-11-2012, 07:04:43
תואר ראשון , מחזיק דירה משלי , אין מקום לאכסן את כל הערמות ציוד שמסתובבות לי בבית

הבעייה העיקרית אצלי היא לא הכסף ולא השטח אכסון אלא הזמן לכל ההתעסקות הזאת (מי שמטיס יודע שזה לא נגמר בנסיעה לשטח ויש תיקונים , שדרוגים , תחזוקה וטעינה)
השארתי אצל ההורים טריינר פיבר ושוקפלייר שדיי מספקים אותי

זה לא הולך ונהיה קל יותר. היום אתה עסוק בתןאר הראשון, אחכ זו משפחה, שהיא דבר תובעני הרבה יותר, לפחות כשהילדים קטנים. החכמה היא למצוא את האיזון הנכון, ואולי להוריד הילוך, אבל תמיד למצוא את הדרך לפנות קצת זמן בשביל הנשמה.
בת זוג שלא מבינה את זה פשוט לא מבינה כלום באיך גברים עובדים.

גיא חנוך
25-11-2012, 08:02:42
הבעייה היא הנישה שבחרתי בתחביב , מדובר בטיסנים באורך 3 מטרים שעולים עשרות אלפי שקלים ויום הטסה אצלם הוא באמת יום שלם..
ההטסה שלהם היא חוויה אמיתית ולחזור להטיס טיסנים קטנים כבר לא מדבר אלי. ניסיתי ומכרתי מהר מאוד;)

בקיצור , יש שוקפלייר שעושה הכל ואפילו טס אחורה !! זאת פרישה מזוייפת:D

SOT
25-11-2012, 08:37:50
גיא
בסופו של דבר מי שאוהב את התחביב לא יכול להיגמל
אתה זה שהחזרתה אותי לתחביב אחרי כמעט 25 שנים של הפסקה (תודה)
והסיבות היו רבות משכנתה אישה ילדים ועוד ועוד....
אבל זה לא יעזור במשך תקופת ההפסקה בכול מקום ששמעתי את רעש המנועים ואת ריח הניטרו גרדו הידיים
וכמו שכבר נכתב חשוב שמירת האיזון והמינון גם בתקציב וגם בתחום המשפחתי

טל

ziv pro tisanim
18-12-2012, 16:49:24
הבעיה המרכזית שלדעתי הכי מבאסת אנשים היא המחסור בשטחי הטסה,
כל מקום טוב נסגר או משתנה כך שלא ניתן להטיס בו יותר.
באזור שלי אין שטח הטסה נורמאלי אחד ובשביל מקומות טובים שבהם יש עוד אנשים צריך לנסוע לפחות 40 דקות לכיוון.
התחום חייב להתפתח

lior_bar_ami
18-12-2012, 17:01:34
זיו מאיפה אתה?

ziv pro tisanim
18-12-2012, 23:39:47
זיו מאיפה אתה?

היית יכול לראות שאני מטבעון
והשטחים עליהם אני מדבר הם שומרת ודלתון

lior_bar_ami
19-12-2012, 00:05:26
האמת שלא ראיתי שציינת מהיכן אתה...
מההיכרות הקטנה שיש לי עם שטחי הצפון נראה שדווקא לכם לא חסרים מקומות להטיס בהם - המון המון שטחים פתוחים עם פוטנציאל, כל מה שצריך זה טיפה חזון...
אבל בשביל החבר'ה של שמרת ודלתון - הלוואי עלי שזה היה רק 40 דק' נסיעה, חלום של מקום להטיס עם אחלה חברה!