PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! שינוי כיון סיבוב מנוע.

zakizak
07-12-2012, 18:35:24
חברים התחרפנתי,במסגרת הלימוד שלי בנושא למדתי איך שומרים מודל במשדר באופן כזה שלא יצא מכיון שמחליפים בין
מסוק למטוס.
הבעיה שזה עלה לי באיפוס הגדרות מלא של הסבאח אחרי שמשה הכיון אותו:(.עכשיו,הכל הצלחתי לכוון מחדש עם קצת עזרה מיוטיוב .
זה אומר מאזנות עובדות נכון(הצלחתי להבין מה זה פלפרון),הגה גובה הגה כיון(כדי לוודאות הסתכלתי בטריינר שאכן ככה זה עובד).

הבעיה האחרונה למעשה שניים זה שהמנוע מסתובב נגד כיון השעון ובקיצור ,לא בכיון הנכון.משה גולשטיין שכיון את הטיסן(ובחוסר ניסיוני איפסתי)הפך את כיון סיבוב המנוע והפרופ מבלי להתעסק עם המנוע(הפיכות חוטים וכו)..איך לכל הרוחות עושים את זה?שברתי תראש כבר כמה שעות .

עוד דבר זה הסטיק מצערת נהיה רגיש בטירוף,אני רק מזיז אותו מילימטר והמנוע מתחיל לעבוד בסל"ד ראשוני.

השלט זה טרינג'י 9X.

תודה מראש לכולם ובמידה ואני טועה אנא תקנו אותי.

איציק רונן
07-12-2012, 19:00:07
כיוון סיבוב מנוע לא נקבע בשלט, רק ע"י הפיכת חוטים.
לכיוון המצערת:הפעל את השלט, תרים מצער למקסימום, חבר מתח למטוס, אחרי הצפצוף הראשון הורד מצערת. זה יכוון לך את טווח/רזולוציית המצערת.
אם אתה לא מנוסה, תעשה את זה בלי פרופ.

Tapatalk 2 הרשמו, חבל"ז

zakizak
07-12-2012, 19:36:56
סבבה חברים,טופל העניין אחר התיעצות עם חבר.בשביל הכנות,מרוב שדאגתי לבטיחות של להוריד את הפרופ וכו,הגעתי למסקנה שהוא
מסתובב הפוך(כן כן,יצאתי חומוס :confused::confused:אבל הבטיחות קודמת לכל).הרכבתי פרופ,החזקתי טיסן בין הרגלים והוא מיצר דחף והכל בסדר.

לגבי מצערת עדין רגישה לי אבל זה בקטנה,נכוון מחר בעזרת מבינים ממני .

תודה ושבת נעימה ומאלה נחיתות רכות .

Friman
07-12-2012, 20:13:44
כיוון סיבוב מנוע לא נקבע בשלט, רק ע"י הפיכת חוטים.
לכיוון המצערת:

בלא מעט בקרים ניתן להפוך את כיוון הסיבוב של המנוע דיגיטלית בהגדרות הבקר ולא רק באמצעות הצלבת החוטים. למיטב זכרוני בבקר שמגיע עם הסבאח יש אופציה של רוורס בתיכנות אבל אני לא ב100% בטוח.
בכל מקרה צחי הסתדר אז לא אלך לחטט ולחפש את הmanual שהורדתי פעם לבקר הזה

zakizak
07-12-2012, 20:49:14
בלא מעט בקרים ניתן להפוך את כיוון הסיבוב של המנוע דיגיטלית בהגדרות הבקר ולא רק באמצעות הצלבת החוטים. למיטב זכרוני בבקר שמגיע עם הסבאח יש אופציה של רוורס בתיכנות אבל אני לא ב100% בטוח.
בכל מקרה צחי הסתדר אז לא אלך לחטט ולחפש את הmanual שהורדתי פעם לבקר הזה

שמע אחי,מרוב שהייתי לחוץ בעניין הפרופ ובטיחות הורדתי אותו ואיבדתי מושג לאן הוא צריך להסתובב.אבל בגדול,פרופ מסתובב נגד כיון השעון
ואם הייתי יודע את זה בוודאות הייתי פותר את זה ממזמן.
וההמדריך שהורדת שמור אצלי גם:)