PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה טיסן EXTRA 330L

rahamim
15-12-2012, 14:14:44
יש לי טיסן EXTRA 330L של הסיני
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__18654__Extra_330L_3D_Balsa_980mm_ARF_.html

מה שקורה זה כאשר אני פותח מנוע הטיסן נותן אפ מטורף וכאשר אני יורד מתחת לחצי מנוע הטיסן נותן דאון רציני (כמו אחרי הזדקרות).
בזמן שאני באוויר הטיסן מאוזן עם קיזוזים ולא מראה על שינוי באפ או דאון כשאני לא משנה את מהירות המנוע.
אשמח לעזרתכם,
תודה!

nadavgolan
15-12-2012, 14:52:34
תבדוק שהמנוע ישר ולא נוטה כלפי מעלה

wind556
15-12-2012, 15:06:11
הטיסן שלך לא מכוון בכלל
אתה צריך לכוון אותו במדוייק כדי שתהנה ממנו, החל מכיוון של מרכז כובד, קיזוזים נכונים, ורק אחרי זה כיוון זוית מנוע

3Dor.b
15-12-2012, 17:16:07
היי , לדעתי יש לך מרכז כובד קדמי מאור וזווית מנוע גבוהה מדי, קודם כל כרגע כשאתה טס בטיסה ישרה בלי לגעת במנוע מה המצב של מייצב הגובה? אפ או דאון וכמה?

rahamim
16-12-2012, 20:23:02
קודם כל תודה
כאשר אני בפול גז הטיסן עולה בזיות של 90 מעלות לכן אני מקזז אוטו דאון
וכאשר אני מוריד לרבע מנוע הטיסן בזיוות חידה למטה.
בשלב ראשן אני יזז את הסוללה אחורה במעט ואני יראה אך הטיסן מגיב.
יש משהוא מאוד מוזר הסיני כותב שמשקל הטיסן לטיסה הוא 520 גרם כאשר רק הטיסן בלי סטפ הוא 490 גרם מוזר מוזר
אני יעדכן אתכם בהמשך תודה

roydor
16-12-2012, 21:31:14
יש משהוא מאוד מוזר הסיני כותב שמשקל הטיסן לטיסה הוא 520 גרם כאשר רק הטיסן בלי סטפ הוא 490 גרם מוזר מוזר

מה שמוזר זה שאתה מאמין למה שכתוב באתר סיני...

גם לי נשמע שמרכז הכובד שלך קדמי.
יש מצב שהגה הגובה מודבק בזווית לא נכונה יחסית לכנף, זה שההגה מקוזז מטה לא אומר שהוא לא מוכוון בפועל מעלה בגלל שכל ההגה מודבק בזווית לא נכונה (מיצב מוכוון להרבה-UP, הגה למעט DOWN והממוצע עדיין UP)
נסה גם לבדוק זוויות הכוונה:
הכנף והגה הגובה צריכים להיות מקבילים כמעט לגמרי, לכל היותר הפרש של מעלה שתיים UP.
במידה והגה הגובה לא מודבק מקביל לכנף, נסה לקזז עוד דאון לפני שאתה מפרק את ההגה ומדביק אותו בזווית שונה ממה שהוא עכשיו.
נסה להזיז מרכז כובד אחורה, בדוק שהמנוע מותקן גם הוא במקביל לכנף ובמידת הצורך תוסיף ספייסרים לתיקון הזווית.
במקביל שווה לך לתת למטיס מנוסה להעיף עליו מבט, אולי יגלה משהוא נוסף.

בהצלחה,
רועי

tomernassi
16-12-2012, 21:40:26
מה שמוזר זה שאתה מאמין למה שכתוב באתר סיני...

גם לי נשמע שמרכז הכובד שלך קדמי.
יש מצב שהגה הגובה מודבק בזווית לא נכונה יחסית לכנף, זה שההגה מקוזז מטה לא אומר שהוא לא מוכוון בפועל מעלה בגלל שכל ההגה מודבק בזווית לא נכונה (מיצב מוכוון להרבה-UP, הגה למעט DOWN והממוצע עדיין UP)
נסה גם לבדוק זוויות הכוונה:
הכנף והגה הגובה צריכים להיות מקבילים כמעט לגמרי, לכל היותר הפרש של מעלה שתיים UP.
במידה והגה הגובה לא מודבק מקביל לכנף, נסה לקזז עוד דאון לפני שאתה מפרק את ההגה ומדביק אותו בזווית שונה ממה שהוא עכשיו.
נסה להזיז מרכז כובד אחורה, בדוק שהמנוע מותקן גם הוא במקביל לכנף ובמידת הצורך תוסיף ספייסרים לתיקון הזווית.
במקביל שווה לך לתת למטיס מנוסה להעיף עליו מבט, אולי יגלה משהוא נוסף.

בהצלחה,
רועי

רועי הרגת אותי.

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2