PDA

צפייה בגרסה מלאה : למכירה TREX600NSP חזק ומשופר!

lior_bar_ami
15-02-2009, 18:54:34
לאחר שהצלחנו עם המכירה של ה 450, ואחרי הוצאה די גדולה על ה500 החדש אני מנסה שוב, והפעם בניטרו:
למכירה:
טירקס 600NSP בנוי ומכוון על ידי בצורה הכי מלוקקת שאפשר.
בא עם שיפורי AFTERMARKET הבאים:
- בתי מיסב ציר ראשי מאלומיניום.
- מנוף PITCH מאלומיניום.
- מניפת אלומיניום למנוע עם מגנטים ל REVMAX.
- מיכל ציפה (Q-UK).
- גריפים אלומיניום של MICRO HELI לזנב.
- מיסב חד כיווני משופר של RH
- מיסבי לחץ בראש משופרים של RH
- בידוד מגן לכל צמות הסרוואים.
- מפסק + תושבת קארבון.
- הברגות + ברגי אגודל לחופה (במקום הקליפסים הגרועים).
- דאמפרים קשיחים של K&B במקום המקוריים שנגמרים מהר.
- פילטר T עם פיית תידלוק מאלומיניום.
מנוע OS50HYPER במצב מעולה (שתה רק דלק עם ניטרו וללא התוספים החדשים).
אגזוז MP5 (מותקן כרגע) או ה ALIGN50 החדש לבחירתכם (יש לי את שניהם ואין לי בעיה להחליף בין המסוקים).
חופת NSP צהובה עם ברקים שחורים.
סרוואים 9451 דיגיטאלים מהירים לסייקליק.
סרוו 9254 (הסרוו של ה 401) למצערת.
לימיטר (גוברנור) REVMAX
ג'יירו 401 + 9254 לזנב.
סוללת FLIGHTPOWER EVO-RX 3000mAh למקלט.
רגולטור DURALITE מתח 5.4V עם מפסק מובנה.
פאדלים קארבון של ALIGN
להבי זנב קארבון של KOK או ALIGN לבחירתכם.
ללא להבים ראשיות

בקיצור מסוק מושקע מכל טוב ומדונדש ברמות, מי שמכיר אותי ואת הציוד שלי יודע במה מדובר ואיך אני שומר עליו, יותר מאוחר גם אוסיף תמונות.....
על כל החבילה הנ"ל (שכנראה שווה בחנות קרוב ל 8000-9000 ש"ח) אני דורש 4500 מוכן לטיסה רק להוסיף מקלט.
- לבעלי שלטי פוטאבה מודולארים (8X,9X או 10X) אוכל להוסיף לחבילה מודול 37mHz + מקלט PCM 9 ער' בתוספת של 250 ש"ח.
- ניתן לשדרג את הג'יירו (למי שרוצה) לפוטאבה 601 עם הסרוו שלו (9256) - ג'יירו מעולה, ואף מקבל ביקורות טובות יותר מה 611 החדש יותר, כמובן בתוספת תשלום של 300 ש"ח.

- למותר לציין שמי שיקנה את המסוק יקבל עזרה מקצועית בכיוונו וליווי שלו, שוב לבעלי פוטאבה אוכל להעתיק את המודל דרך כרטיס ההרחבה (COMPAC) - ניתן לראות את המסוק בטיסה!

כמו שניתן לראות אלו מחירים מאוד נמוכים ע"מ למכור ולא לבלבל את השכל, וע"כ הם לא למיקוח.
הציוד באמת בנוי ומתוחזק ברמה מאוד גבוהה ומתומכר הרבה פחות מערכו האמיתי - סיבת המכירה כאמור היא החזקה של מסוק 600NSP דומה נוסף (זהו המסוק החלופי שלי) וקנייה של מסוק 500 חדש.

לפרטים נוספים או יצירת קשר לטובת רכישה נא לפנות דרך הודעות אישיות, או טלפון:
0546686485,
ליאור