PDA

צפייה בגרסה מלאה : דחיסה אוטומטית של תמונות

קורן בן אשר
09-08-2008, 14:14:20
עד היום העליתי תמונות די גדולות והן היו נדחסות באופן אוטומטי (או שככה לפחות זה נראה). היום ניסיתי להעלות תמונה גדולה (835kb) ונזרקתי בטענה שהקובץ גדול מדי, בשעה שלפני כמה ימים תמונות יותר גדולות עלו יופי ונדחסו לסביבות 400kb. האם תקלה או שהמנגנון בוטל (או שכלל לא היה כזה מלכתחילה...)?

MDreamer
09-08-2008, 22:44:00
אתה חולמת.
אין דחיסה של תמונות
אין הגבלת גודל רזולוציה של תמונות
יש הגבלת גודל קובץ - על 0.5mb
לא היה מנגנון כזה

ניסן
10-08-2008, 04:58:49
עד היום העליתי תמונות די גדולות והן היו נדחסות באופן אוטומטי (או שככה לפחות זה נראה). היום ניסיתי להעלות תמונה גדולה (835kb) ונזרקתי בטענה שהקובץ גדול מדי, בשעה שלפני כמה ימים תמונות יותר גדולות עלו יופי ונדחסו לסביבות 400kb. האם תקלה או שהמנגנון בוטל (או שכלל לא היה כזה מלכתחילה...)?

זה נכון מאד, גם אני לא טרחתי לכווץ תמונות והן הועלו בלי בעיה עד לפני כמה ימים ועכשיו אין אפשרות אלא לכווץ את התמונות.

MDreamer
10-08-2008, 06:58:22
טוב, יש לי הרגשה שאני יודע במה חיבלתי, העפתי את זה בגלל הסיבה הבאה מול DB..
If an image is larger than your maximum allowed dimensions or filesize, an attempt to resize it will be tried. This may fail if the image is too large to be successfully processed or if the image type is not supported for resizing. When this option is enabled, you should limit the Attachment Input options above to one, otherwise the uploading of multiple large images by one user could strain your server
ראיתי שזה זרק לי error-ים מול ה DB, אז העפתי את זה והקדמתי תרופה למכה (כי אנחנו מאפשרים להעלות 10 תמונות במכה), החזרתי את זה כרגע. אם זה ייצור עומס, אוריד את הנוחות הזו. כרגע ה Feature הזה נהנה מחסד.

MDreamer
17-08-2008, 20:09:25
האתר מעכשיו לא יכווץ תמונות באופן אוטומטי.. יתכן וזה גורם לעומס. העניין יבדק. כרגע האופציה בוטלה.