PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בהרכבת איזי סטאר סיני

yar
17-02-2009, 22:54:40
סוף סוף הוא חצה את שערי המכס ותלאות ה 19.90$
שאלות של מתחילים
האים מדביקים את הכנפיים בצורה קבועה לגוף ,או שהכנפיים נישלפות בכל הטסה.
איך מחברים את הפרופ לציר המנוע,לא הצלחתי להבין את החלק שיושב קבוע על ציר המנוע כשמיצידו שני ברגי הלן ,לא קיבלתי שום חלק דמוי ספינר או משהוא שסוגר את הפרופ על הציר.
בנוסף קיבלתי כל מני טבעות פלסטיק בגדלים שונים וגם טבעות גומי שלא הבנתי מה השימוש בהם.
ואין רצוי לארגן את כל החשמליים בתוך הטיסן.
והכי חשוב אים מישהוא יכול לעזור בכוון הטיסן והמערכת ,והדרכה בטיסת בכורה ביום שישי או שבת הקרוב
אני גר באזור ראשון ואין לי בעיה להתרחק קצת .
יש לי מערכת futaba 7c ואת כל האביזרים הדרושים לטיסה

תודה מראש ירון

wind556
17-02-2009, 22:56:50
תתקשר אלי, אעזור לך
זכיתי כבר להטיס את הסיני הקטן...

gal
20-02-2009, 23:29:37
ואיך הוא מבחינת איכות חומר וחוזק?

wind556
20-02-2009, 23:42:57
ואיך הוא מבחינת איכות חומר וחוזק?

איכות החומר עושה רושם טוב
החוזק גם נראה סביר (זו רק התרשמות, הוא עוד לא עמד במבחן אמיתי)
אבל איכויות הטיסה שלו לא משהו,הוא טס סביר, לא מעבר לזה, האיזי סטאר הגרמני טס יותר טוב

mikealon
21-02-2009, 07:35:24
הטיסן לא משהו לדעתי
המנוע הקטן שלו עובד בסלד מאוד גבוה בגלל המדחף הקטן (ניסיתי להגדיל מדחף אבל המנוע התחמם מאוד)
ולכן המנוע עובד כול הזמן בחצי עד מקסימום מנוע
בגלל המשקל שלו הוא לא אוהב לטוס במהירות איטית (הוא יודע לטוס די מהר בשביל מנוע קטן כזה)
כדאי לצבוע בצבעים בולטים כי קשה לראות את הלבן מרחוק
מומלץ לשייף את שפת הזרימה בכול ההגאים כי הם מאוד עבים 1-3ממ
חובה להוסיף צירים למאזנות והגה גובה אחרת הם לא זזים לא יזיק גם לגה הכוון
אני הולך להגדיל את שטח המאזנות והגה הגובה כי הם לא מספיקים לטעמי ( אני לא מומחה אבל מקווה לקבל קצת יותר שליטה)
המבנה שלו די חזק והוא שרד יפה כמה המראות שנגמרו עם אף באדמה
אני מטיס עם סוללה 2200MA 3 תאים שנכנסת בדיוק לחרטום הטיסן (דורש חיתוך קל של הקלקר) והחדרה כמה שיותר קדימה מיד לאחרו ניתן להכניס את המקלט (קורונה שעומד לרוחב)ואחריהם הסרוואים

והכי חשוב חובה לאזן נכון את הטיסן (מרכז כובד וזוית הציר של המנוע ) אחרת נוטה לצלול כשפותחים מנוע ולהרים אף כשמנמיכים טורים

צריך להיזהר בזמן הזריקה בהמראה כי פתיחה לא בזמן של המנוע או זריקה חלשה ופתיחת מנוע תיגרום לצלילה של הטיסן עם האף לאדמה

אם תרצה עוד מידע אני בנייד 0528-724171

s.mario
21-02-2009, 12:01:56
אשמח לראות תמונות של הסיני הקטן...

wind556
21-02-2009, 13:00:07
הנה הסיני -ושיהיה ברור, אני לא ממליץ עליו,איזי סטאר שנרכש בארץ כקיט, ומאובזר מהסיני עולה כמעט אותו דבר וטס הרבה יותר טוב:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8359&Product_Name=AXN_Floater-Jet__/_Ready_To_Fly_EPO

Nlackrif
21-02-2009, 13:27:15
הנה הסיני -ושיהיה ברור, אני לא ממליץ עליו,איזי סטאר שנרכש בארץ כקיט, ומאובזר מהסיני עולה כמעט אותו דבר וטס הרבה יותר טוב:
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8359&Product_Name=AXN_Floater-Jet__/_Ready_To_Fly_EPO

מסכים!

עדיף להשקיע בקיט המקורי ולחשמל אותו מהסיני...שווה כל אגורה!

s.mario
21-02-2009, 14:31:05

תודה עודד , אך כנראה שלא הייתי ברור....התכוונתי לתמונות משולחן העבודה...:cool: