PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה שאלות לגבי כניסה לתחביב

erjerjerj
16-01-2013, 11:08:59
קראתי את המדריכים השונים וברצוני להודות ל guyst ול nir על המדריכים המושקעים!

בכל מקרה נותרו לי כמה שאלות פתוחות:
1. לפי הבנתי טיסן יכול לשרוד עד כ 10 דקות באוויר, האם מקובל לצאת להטסה עם מספר מצברים להחלפה? האם קיים מטען נייד?
2. הבנתי שקיימים טיסנים ללא גלגלים, בנחיתה הטיסן מגיעה לעצירה כאשר חלקו התחתון מתחכך בקרקע, איך גחון הטיסן לא נשחק אחרי כמה נחיתות כאלה?
3. לגבי קניית טיסן ראשון, הבנתי שבחו"ל זול יותר אבל אין תמיכה הנדרשת למטיס מתחיל כמוני. האם קיימות תקלות גם בשלט שמצריכות תמיכה או שעדיף לקנות את השלט מחו"ל? (או לחלופין, אין הבדל משמעותי במחיר כשמדובר על שלט בלבד)
4. אשמח להמלצות על טיסן ראשון, אני מעדיף לקנות ממקום קרוב לבית שיהיה נגיש במקרה של תקלות (אני גר בנתניה)
5. אם יש מישהו מהפורם שמטיס באזור, אשמח ליצירת קשר כדי שאוכל לראות וללמוד ממנו, או לחלופין המלצה למדריך.

בתודה מראש,
ערן

guyst
16-01-2013, 11:28:47
קראתי את המדריכים השונים וברצוני להודות ל guyst ול nir על המדריכים המושקעים!

בכל מקרה נותרו לי כמה שאלות פתוחות:
1. לפי הבנתי טיסן יכול לשרוד עד כ 10 דקות באוויר, האם מקובל לצאת להטסה עם מספר מצברים להחלפה? האם קיים מטען נייד? כן וכן
2. הבנתי שקיימים טיסנים ללא גלגלים, בנחיתה הטיסן מגיעה לעצירה כאשר חלקו התחתון מתחכך בקרקע, איך גחון הטיסן לא נשחק אחרי כמה נחיתות כאלה? לא נשחק בצורה מטרידה, בכל מקרה ניתן לשים דבק סיבי זכוכית ואז הגחון לא ישחק.
3. לגבי קניית טיסן ראשון, הבנתי שבחו"ל זול יותר אבל אין תמיכה הנדרשת למטיס מתחיל כמוני. האם קיימות תקלות גם בשלט שמצריכות תמיכה או שעדיף לקנות את השלט מחו"ל? (או לחלופין, אין הבדל משמעותי במחיר כשמדובר על שלט בלבד) שלט בלבד עדיף בארץ, למעט אם אתה מחפש שלט מאוד זול.
4. אשמח להמלצות על טיסן ראשון, אני מעדיף לקנות ממקום קרוב לבית שיהיה נגיש במקרה של תקלות (אני גר בנתניה) יש פה הרבה שירשורים לגבי טיסן ראשון, ובעד ונגד דאון (כמו הביקסלר) למול טיסן גלגלים. דפדף קצת בפורום.
5. אם יש מישהו מהפורם שמטיס באזור, אשמח ליצירת קשר כדי שאוכל לראות וללמוד ממנו, או לחלופין המלצה למדריך. ביקור בשטח והתחלה עם מדריך זו הדרך הנכונה

בתודה מראש,
ערן
.