PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה שאלה בקשר למנוע ניטרו למכונית

amos261
26-01-2013, 16:50:16
שלום לכולם קיבלתי מחברה של אמא שלי מכונית על מנוע שכל מה שיש בה עובד חוץ מהמנוע שלא מניע פתחתי את המנוע וראיתי שהדבר הזה שמיסתובב בעיגול תקוע שמתי wd-40 כדי להחליק וזה התחיל לאט לאט להחליק עכשיו הוא מיסתובב והכל טוב חיטאתי עם אלכוהול את המנוע חיברתי תמנוע שמתי דלק וניסיתי להניע המנוע פשוט לא מניע אני מתלבט עם לקנות חדש או לא.
מחפש עזרה תודה לעוזרים !@
המנוע שייך לחברת smt

עמוס - 0522337770

נ.ב - צירפתי תמונות של המכונית + המנוע

nehorayos
26-01-2013, 17:37:13
עמוס שלום,
בדקת פלאג ? יש רעש של ניצוץ ? איזה דלק אתה משתמש ?
אם אתה באיזור גלילות, יש שם מסלול מאחורי הסינמה סיטי, מידי יום שישי משעות הצהריים נמצאים מסיעים עם המון רקע ויכולת לעזור לך.
שבוע טוב

Sent from my iPhone using Tapatalk

amos261
26-01-2013, 17:56:19
פלאג בדקתי עובד
ניצוץ מה זה אומר עם זה רעש שכאילו המנוע נושם אז יש
דלק בצבע ורוד יש לחברה של אמא שלי אותו שנה והיא לא זוכרת את השם של החברה

ותודה רבה על העזרה עמוס

רן ענבר
26-01-2013, 18:33:57
הי עמוס.
מהתמונות שצילמת ניכר כי מצבו של הרכב "לא משהו"
אם המנוע תקוע זה יכול לנבוע מלא מעט דברים וקשה מאוד לאבחן אותם מתמונות ברשת.
אני מציע לך 3 אפשרויות עיקריות:
1. להיפגש עם מסיע וותיק
2. להגיע למסלול [כמו שציין יוסי]
3. להגיע לחנות הקרובה לאזור מגוריך ולהתיעץ עם איש מקצוע.

אפשרויות 1-2 כנראה יהיו בחינם
האפשרות ה 3 כנראה יעלה לך...אך ייתכן שתיהיה יותר "פרודוקטיבית" עקב הנגישות לחלקי חילוף.

הרכב למיטב הבנתי הוא מתוצרת חברת סמארט טק
תנסה לחפש את המכונית שלך באתר: http://www.smartechracing.com/English/Product.asp
ואז יהיה לך יותר קל למצוא לה חלקי חילוף

רן ענבר

מושיק
26-01-2013, 19:47:40
עמוס במקרה החברה של אמא שלך מאיזור באר שבע?יש לך תמונה של החופה של המכונית?
כי נראה לי שזו מכונית שאני נתתי לאיזה ילד מלפני כמה שנים ועם זו הכן המכונית אז המנוע גמור :o (תמונה של החופה תעזור).

amos261
26-01-2013, 20:32:59
מושיק = לחברה של אמא שלי קורים נאווה עם יעזור לך ועם אתה עדיין חושב שזה אתה אז אני יצלם לך תחופה

ורן ענבר שלום תודה רבה על העזרה והכיוון אני אלך מחר לטיסני חולון להתייעץ איתם וליראות אגב עם תוכל לעזור לי מצאתי מאיביי מנוע חדש לגמרי רציתי לדעת העם לדעתך הוא מתאים ?
http://www.ebay.com/itm/SANYE-15-Nitro-RC-Engine-Fit-VH-X5-A6-1-10-Smartech-/190320936142?pt=US_Character_Radio_Control_Toys&hash=item2c500304ce זה אחד שייך לסמארט טאצ

והשני ניראה קצת יוצר רציני רציתי שתגיד לי העם המנועים מתאימים לפי דעתך = http://www.ebay.com/itm/130742182553

ותודה רבה רבה
*עמוס*

רן ענבר
26-01-2013, 21:42:52
עמוס...
דבר מנהלתי קטן.
הנהלת הפורום נמנעת ומונעת מאיתנו לדון/לציין חנויות בארץ כדי להימנע מאי נעימויות [שכבר קרו בעבר]
המנוע השני הוא של חברה שנקראת HSP שאיך לומר בעדינות?! היא לא החברה הכי טובה בעולם
את החברה שבקישור הראשון אני לא מכיר.
קשה לי לומר מתאים או לא מתאים ולכן אני מציע שתתיעץ בחנות.
לפני שאתה רץ להשקיע כסף ברכב הייתי ממליץ לך לבדוק אם אתה מצליח למצוא לרכב חלקי חילוף זמינים היות ולרכב ניטרו יש לא מעט בלאי
בלא מעט מכלולים וללא חלקי חילוף זמינים זה עלול להיות יותר לא נעים מנעים.

רן ענבר

מושיק
26-01-2013, 22:08:41
מושיק = לחברה של אמא שלי קורים נאווה עם יעזור לך ועם אתה עדיין חושב שזה אתה אז אני יצלם לך תחופה

ורן ענבר שלום תודה רבה על העזרה והכיוון אני אלך מחר לטיסני חולון להתייעץ איתם וליראות אגב עם תוכל לעזור לי מצאתי מאיביי מנוע חדש לגמרי רציתי לדעת העם לדעתך הוא מתאים ?
http://www.ebay.com/itm/SANYE-15-Nitro-RC-Engine-Fit-VH-X5-A6-1-10-Smartech-/190320936142?pt=US_Character_Radio_Control_Toys&hash=item2c500304ce זה אחד שייך לסמארט טאצ

והשני ניראה קצת יוצר רציני רציתי שתגיד לי העם המנועים מתאימים לפי דעתך = http://www.ebay.com/itm/130742182553

ותודה רבה רבה
*עמוס*

אין לי מוסג איך קוראים לה .אני יודע רק שלפני כמה שנים טובות בא ילד עם אבא שלו לקנות ממני טיסן והם התלהבו מהמכונית אז נתתי להם אותה מתנה יחד עם הטיסן.המכונית שבתמונה שצרפת נראת בול כמו זו שנתתי להם.

סה"כ אני מנסה לעזור לך כי עם זו המכונית אז אני אישית הרסתי לה את המנוע:cool:

amos261
27-01-2013, 07:30:29
תודה רן איזה מנוע הייתה ממליץ ? ליקנות כי המנוע הלך וזה בטוח במאות אחוזים !@

אשמח עם תמליץ לי על מנוע כל שהוא :)

רן ענבר
27-01-2013, 21:24:05
תודה רן איזה מנוע הייתה ממליץ ? ליקנות כי המנוע הלך וזה בטוח במאות אחוזים !@

אשמח עם תמליץ לי על מנוע כל שהוא :)

זה טיפה בעיה...
הרכב הזה הוא לא רכב חדש ומנוע חדש יעלה הרבה יותר ממה שהרכב עולה.
אני לא בטוח שההשקעה הזו כדאית

בכל מקרה... מאיזה אזור אתה בארץ?
מה התקציב שלך?

אני אפנה אותך בפרטי לחנות שאני חושב שתוכל לעזור לך.

רן ענבר

Menash
05-04-2013, 04:12:43
שלום.
פרט טכני קטן שצץ מהתמונה.
בתמונה הראשונה צינורית הדיחוס של המיכל מחוברת לקרבורטור והשנייה באוויר.
בתמונה השנייה צינורית הדלק מחוברת לקרבורטור והדיחוס באוויר.

נשאלת השאלה, האם עולה הדלק למנוע בכלל? כי איך שזה מחובר לא פלא שזה לא מניע!

במידה ובכל זאת תחליף את המנוע שלח את הישן אליי, יש לי הרבה חלפים אשפץ לך אותו (ללא תשלום כמובן) .

דבר איתי בפרטי אם אתה מעוניין..
יום טוב

רן ענבר
05-04-2013, 08:05:58
זה אשכול מלפני כמה חודשים ואני לא יודע עם זה רלוונטי אבל בכל מקרה תסתכל בתמונות טוב שוב:
בתמונה הראשונה צינורית הדיחוס מחוברת מהאגזוז לחלקו העליון של מיכל הדלק- תקין לחלוטין.
וצינורית הדלק מתחתית המיכל קרועה
בתמונה השנייה צינורית הדלק ניראת קרועה ואינה מחוברת וגם צינורית הדיחוס אינה מחוברת לכלום.

בכל מקרה הצעת העזרה ברוכה.

שבת שלום

רן ענבר

asher_p9
12-04-2013, 21:51:00
.