PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה תכנות beastx

elicopter
29-01-2013, 20:19:58
ערב טוב לכולם
סוף סוף סיימתי לבנות את הx5 שלי
נשאר לי רק לתכנת את ה beastx
באיזה שלב אפשר ליישר את הסוואש עם סוואש לוולר ?
יש בעיה להשתמש באופציית ה end point ?
איך קובעים לימיטים בזנב? (end point??)
אם מישהו שמבין יוכל בבקשה לשלוח לי את המספר שלו לפרטי אני אודה לו מאוד

נולד לטוס
30-01-2013, 07:53:29
אל תעשה כלום בלי חבר שמבין כל הבניה תלך לפח חבל

אטקין ש
30-01-2013, 10:13:45
אל תעשה כלום בלי חבר שמבין כל הבניה תלך לפח חבל
++ צודק בהחלט!!

elicopter
30-01-2013, 20:52:00
טוב נתקלתי בבעיה
בתפריט i -כיוון התנועה של הסווש
כל סרוו שאני מחבר לערוץ 2 בביסטאיקס מגיב לקולקטיב פיץ בריצוד ללא תנועה משמעותית
אין בעיה באלבייטור ובאלרון- מישהוא נתקל בבעיה דומה?
מדובר במערכת חדשה שמגיעה עם הקומבו- הורכבה השבוע

elicopter
31-01-2013, 17:27:52
מישהו?

Friman
31-01-2013, 17:52:35
בדקת שהגדרת את סוג הסרבו נכון?
חשוב לוודא את זה לפני חיבור הסרבואים למערכת, הגדרה לא נכונה יכולה לשרוף את הסרבואים.
תקרא היטב את חוברת ההוראות. לעומק, מההתחלה ועד הסוף. כמה פעמים. ואז תצפה בזה:

http://www.youtube.com/watch?v=RuNoEmBpD9c&feature=youtube_gdata_player
ובזה:

http://www.youtube.com/watch?v=RNuzdBZ7_U0&feature=youtube_gdata_player
קרא שוב את ההוראות ואז צפה שוב בשני הסרטונים של פרדי
לאחר מכן, גם זה מומלץ מאד:

http://www.youtube.com/watch?v=mW22FDo0_3c&feature=youtube_gdata_player
וגם זה כדאי לראות למרות שבפועל לא נדרשים לרוב לגעת בחוגות:

http://www.youtube.com/watch?v=P3LcvlpmPJg&feature=youtube_gdata_player
ואז קרא שוב את חוברת ההוראות מההתחלה ועד הסוף, ורק כשאתה בטוח שאתה מבין לחלוטין כל הנחיה שרשומה שם- אז שב לכוון, בצמוד לחוברת צעד צעד.
הביסטיקס מערכת עם ביצועים נהדרים אבל ההגדרות שלה הן כאב ראש לא קטן ביחס למערכות אחרות שיצא לי להכיר. אם אתה רוצה שהמסוק יטוס יפה אתה חייב לכוון כמו שצריך ובשביל לכוון כמו שצריך מערכת מורכבת כמו הביסטיקס אתה חייב להבין מה אתה עושה, בדיוק ולא בערך. אם יש לך שאלות נקודתיות - תשאל ותתייעץ, אם אתה מגיע למסקנה שזה גדול עליך - תתייעץ עם מישהו. זה ל א מקום לניסויים ולמידה מטעויות.

נולד לטוס
31-01-2013, 18:40:13
אני מרשה לעצמי לגנוב לעודד את המשפט עוד פעם לנסות ללמוד לשחות בהתכתבות?

ולפותח השרשור קבל עצתי מקודם חבל אפילו שסרבו ישרף תתחבר למישהו שיודע לתפעל והוא גם ילמד אותך להבא מה לעשות
והכי חשוב לומר לך גליץ במערכת הזאת והמסוק יכול להתעופף עליך בשניה,
יש הרבה דברים לבדוק לפני ומעבר לכך עצה אחרונה אל תשתמש בדוץ המקורי אלה ב M3

elicopter
31-01-2013, 19:57:58
חברים ראיתי כל סרטון שמצאתי על הביסט וקראתי את החוברת - הכל מוגדר נכון עד לתפריט i
אולי לא הסברתי טוב את הבעיה - כאשר הסרוואים מחוברים לפי ההוראות בתפריט i הם מגיבים נכון לתנועות האלבייטור והאלרון - אין בעיה בסרוואים עצמם, רק בקולקטיב פיץ הסרוו הקידמי הימני לא מגיב , כאשר שיניתי את חיבור הסרוואים וסרוו אחר היה מחובר לערוץ 2 בביסטאיקס הסרוו הקידמי ימני הגיב בסדר גמור לכל הפקודות וסרוו אחר ( ניסיתי את כל הווריאציות) לא הגיב לקולקטיב פיץ ,לא נראה לי שהבעיה בסרוואים נראה לי שיש בעיה במערכת

Friman
31-01-2013, 20:48:44
חבר, אם אתה שואל איך מכוונים לימיטים לזנב אין ספק שלא קראת את החוברת עד הסוף לעומקה הכי זה כתוב שם.
לגבי הבעיה שלך - תתחיל מבדיקת הגדרת המודל בשלט שלך.
כפיר אני לא מסכים איתך, אני למדתי לכוון את הביסטיקס לבד כיוון שלא מצאתי ממי ללמוד באיזורי (רק בדיעבד גיליתי שיש באיזורי אנשים מוכשרים שמכירים היטב את המערכת) ועשיתי עבודה לא רעה בסה״כ, המסוק טס נהדר. א ב ל - לפותח השרשור, אם אתה מחליט ללמוד לבד זה מחייב אותך לקריאה מעמיקה של החומר וכמו שכפיר אמר, זה לקחת אחריות שבמידה ולא הבנת משהו בסיסי, הלך המסוק. ועוד סייג, למרות שכיוונתי לבד בהצלחה, מאז שסיימתי לכוון פעם אחת אני משתדל ככל הניתן להימנע מהתעסקות עם הכיוונים והחשש הכי גדול שלי אם המסוק ייתרסק לי חלילה זה הכאב ראש של לכוון את הביסטיקס מחדש; פעם אחת הספיקה לי. מי שמכיר היטב את המערכת בטח עושה את זה בעיניים עצומות אבל למי שעושה את זה בפעם הראשונה הכיוונים של הביסט זה כאב ראש רציני. שוב, מבלי לשכוח שכשהמערכת מכוונת נכון היא מתפקדת נפלא, וזה בהחלט שווה את הכאב ראש של הכיוונים.

naor14
31-01-2013, 21:42:50
גם כן אל תשכח לא להשתמש בדו"צ המקורי של הביסטיקס אלא ב דו"צ של 3M.

cas
31-01-2013, 21:43:31
חבר, אם אתה שואל איך מכוונים לימיטים לזנב אין ספק שלא קראת את החוברת עד הסוף לעומקה הכי זה כתוב שם.
לגבי הבעיה שלך - תתחיל מבדיקת הגדרת המודל בשלט שלך.
כפיר אני לא מסכים איתך, אני למדתי לכוון את הביסטיקס לבד כיוון שלא מצאתי ממי ללמוד באיזורי (רק בדיעבד גיליתי שיש באיזורי אנשים מוכשרים שמכירים היטב את המערכת) ועשיתי עבודה לא רעה בסה״כ, המסוק טס נהדר. א ב ל - לפותח השרשור, אם אתה מחליט ללמוד לבד זה מחייב אותך לקריאה מעמיקה של החומר וכמו שכפיר אמר, זה לקחת אחריות שבמידה ולא הבנת משהו בסיסי, הלך המסוק. ועוד סייג, למרות שכיוונתי לבד בהצלחה, מאז שסיימתי לכוון פעם אחת אני משתדל ככל הניתן להימנע מהתעסקות עם הכיוונים והחשש הכי גדול שלי אם המסוק ייתרסק לי חלילה זה הכאב ראש של לכוון את הביסטיקס מחדש; פעם אחת הספיקה לי. מי שמכיר היטב את המערכת בטח עושה את זה בעיניים עצומות אבל למי שעושה את זה בפעם הראשונה הכיוונים של הביסט זה כאב ראש רציני. שוב, מבלי לשכוח שכשהמערכת מכוונת נכון היא מתפקדת נפלא, וזה בהחלט שווה את הכאב ראש של הכיוונים.

אין לי מוסג על איזה כאב ראש רציני אתה מדבר.
מערכת הזאת מובילה אותך לבד לא צריך סרטונים! הבנה באנגלית חובה!
חוברת נראת מפחידה לפני שפותחים - מהרגע פתיחה הכול ברור ונפלא.
ממליץ בחום לתכנת הכול לבד, תבין ותהנה מזה. מסכים עם כפיר לגבי סקוטץ ולא מסכים לגבי לא לעשות לבד. דעתי האישית, לאחר כיוון 2 מערכות באופן עצמי שטסות פצצה בלי לגעת בכלום.

elicopter
31-01-2013, 22:09:36
חברים תתעלמו בבקשה מהשאלה הראשונה בפוסט הזה , אמנם זו מערכת הפלייברלס הראשונה שאני מכוון אבל לעניות דעתי עד עכשיו מערכת נוחה לתכנות, לכוון לימיטים לזנב לקח חצי דקה אחרי שהבנתי איך עושים את זה , הדבקתי אותה עם m3 , אין מיקסים פעילים בשלט , כל הערכים הרלוונטיים מאופסים ,רק ערוץ 2 לא מגיב לקולקטיב פיץ, כנראה שאני אפנה לחנות שממנה נקנה הקיט

Friman
31-01-2013, 22:51:04
עם איזה שלט אתה עובד? הגדרת ללא סוואש מיקס?

elicopter
31-01-2013, 23:09:50
השלט הוא פוטאבה 7c - לא נפוץ במחוזותינו
תודה לכל המגיבים - אני אפנה לחנות

giliav
01-02-2013, 06:38:24
תוודא שהשלט מוגדר על מצב סוואש של סרבו אחד ב90 מעלות (לא שלושה סרבואים 120 מעלות).
זה בד"כ הגורם של מה שאתה מתאר.

elicopter
01-02-2013, 07:21:48
תודה גלעד אני אבדוק

נולד לטוס
01-02-2013, 09:46:41
גלעד צודק זו הבעיה

elicopter
04-02-2013, 22:46:54
אכן בעיה בהגדרות השלט -סודר
תודה לכל העוזרים והיועצים