PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון טיול בסין ושליחה עצמאית בדואר לישראל

nanaman
31-01-2013, 19:28:49
היי

אני כרגע נמצא בסין, לעשרה ימים הקרובים,
ובחודש הבא שוב אהיה בסין,
אני יודע שהיה כאן שרשור בנושא, קראתי, אבל אני לא זוכר מה היתה המסקנה, וכרגע, כאן בסין מאוד קשה לי למצוא שוב את אותו שרשור.

לשאלתי,
אם כבר אני בסין, כרגע בשיאן, בהמשך ביג'ינג, יש אופציה זולה /הגיונית להזמין לכאן משלוח (מתכוון לחבילות גדולות -קיט של טיסן) , וכשאקבל אותן פה בסין, לגשת לדואר ולשלוח בעצמי לישראל?
מבחינתי אפילו דואר ימי, שייקח חודשיים שלוש, אבל אמור לעלות פה באזור ה 30-40 שח ... לחבילה של שני מטר על מטר ....

אז מישהו? נסיון המלצות? קישורים לאיזה שהוא שרושר /מידע?

SGS2

Friman
31-01-2013, 20:59:29
השרשור היה שלי. והתשובה היא לא.
המוצרים הסיניים בתחום שלנו מיוצאים לחו״ל דרך הונג קונג וטייוואן, הם לא מוצעים למכירה לשוק המקומי ומה שכן מוצע למכירה לשוק המקומי עולה יותר ממה שיעלה לך להזמין לארץ (כי למעשה ברוב המקרים מדובר במוצרים סיניים שמיוצאים דרך הונג קונג ונשלחים / מוברחים משם חזרה לסין, ככה הסביר לי בחור סיני מrcGroups). חיפשתי הרבה בסין (בבייג׳ינג, שנגחאי וגווילין) ולא מצאתי שום אטרקציות בתחום השלט רחוק, אפילו צעצועי הrtf שמוכרים בבסטות עולים יותר משעולה להזמין אותם לארץ או במחיר קרוב מאד שלא מצדיק את המאמץ.
סייג יחיד - בגווילין יושב המפעל ומרכז הפיתוח של FeiYu Tech - חברה שמתמחה בטייסים אוטומטיים ומערכות בקרה לרחפנים ולכלי טייס אוטונומיים בשלט רחוק. שרפתי חצי יום בלאתר את מיקום המפעל באיזור התעשייה של גווילין ובסוף כשהגעתי לשם חששתי להיכנס ושהמונית תיעלם לי, כי אין מצב למצוא שם מונית חזרה למלון. אם אתה עם רכב ונמצא באיזור חפש את הכתובת באינטרנט, תרים להם טלפון ותנסה לתאם ביקור. אמורה להיות להם שם ״חנות מפעל״ ובאופן כללי נראה לי מעניין לבקר שם. חוץ מזה באמת שלא מצאתי בסין שום אטרקציות בתחום השלט רחוק. הרבה תרבות, היסטוריה, מקדשים, נוף, אוכל; אבל טיסנים ומסוקים- לא ממש.

amibar3
31-01-2013, 22:52:16
שלום לך.
בניגוד לידיעה הקודמת, אני יכול לתת לך 2 ידיעות חיוביות יותר אך ללא אחריות מכוון שלא בדקתי אותן אישית ואתה, אם תרצה לבדוק אותן, אולי יצא לך מזה טיסן חדש או שניים.
1. אני הזמנתי טיסן / דאון חדש מהובי קינג. ביקסלר2. אומנם הובי קינג נמצא בהונקוג אך החבילה של הטיסן נשלחה ישירות מהכתובת הבאה בבייג'ין. תנסה למצוא אותם או להתקשר איתם ואולי יש להם טיסנים נוספים. הם גם יודעים כיצד לשלוח לארץ חבילות כאילו.
ZHENGSHAOGUO
Room A101, Lan Tao Building. N0 5 Wanhong Road
Chaoyang District, Beijing

2. ישנו מרכז קניות ענק בחלק הדרומי של בייג'ין ( הסבר כיצד להגיע בהמשך ) המכיל, לפי הערכה שלי, כ- 20000 דוכנים- חנויות קטנות, בשיטה בסינית.
המרכז מכיל 2 מבנים בני 8 קומות כל אחד. במבנה האחורי, בקומה הרביעית בחלק הצפוני שלה, נמצא אגף הצעצועים ובאגף זה ישנם כ-20 עד 30 חנויות קטנות עם כל המסוקים והטיסנים בכל הצבעים הצורות והגדלים. אין לי מוסג על המחירים של הטיסנים שם מכוון שבביקור האחרון שלי בבייג'ין בחודש יולי עדיין לא התענינתי בנושא הטיסנים אך קניתי שם הרבה דברים אחרים.
המרכז נמצא בפינה הצפון מערבית של צומת הכבישים : כביש הטבעת השלישית בחלקו הדרומי והכביש הישר שיורד מי ככיכר טיינאמן וישר דרומה.
אין רכבת תחתית למקום אך מתחנת הרכבת המרכזית - הדרומית, נסיעה קצרה במונית.
קח בחשבון שניתן לבזבז במקום כמה שעות טובות. נסגר ב-5 בערב.
מלבד כל סוגי הצעצועים המיוצרים בסין ניתן למצא שם גם את כל מוצרי הבית. ההלבשה המזכרות וכו מכל קצוות סין.
שהיה לך בהצלחה ושלח דווח מהשטח.

עמירם ברנע.