PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! מחפש טיסן epp למתחילים

gal
02-02-2013, 13:20:04
היי חברים אני רוצה להתחיל ללמד את הבן שלי ומחפש טיסן שיהיה עמיד לריסוקים ויוכל לטוס לאט מאוד ולכן הדרישה לepp מישהו מכיר שמע יודע והכי טוב מוכר ..אני צריך אותו לעוד כמה ימים זה הפתעה
תודה מראש
גל

mixerfix
02-02-2013, 14:49:31
מנטור... אפרנטיס... שניהם איטיים, שניהם אחושילינג עמידים.

gal
02-02-2013, 15:28:01
שניהם epo אני מחפש טיסן ע מ י ד זה לילד בן 4

adibenbasat
02-02-2013, 15:48:29
גל, נכון שזה EPO, אבל מה יותר סלחן מביקסלר..?
אל תחשוב רק על ריסוק (ביקסלר גם די עמיד..), תחפש טיסן הכי סלחן שהבן שלך יוכל גם להטיס, לדעתי ביקסלר.

gal
02-02-2013, 15:58:12
הבעיה שאני צריך אותו מהר (ילדים אין להם סבלנות)וכל מי שמוכר ביקסלר בפורום מבקש על טיסן של 67 דולר 800 שח זה מרתיח אותי .........................

wind556
02-02-2013, 16:15:04
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__16808__Hobbyking_Tuff_Trainer_EPP_PNF_.html
אין לי מושג מה שווה הטיסן הזה, אבל הוא נראה לא מאיים על ילד בן 4
זאת לא המלצה, זאת הפניית תשומת הלב לטיסן שאולי ימצא חן בעיניך

adibenbasat
02-02-2013, 16:53:55
עודד, גל מחפש משהו "כאן ועכשיו", לא להזמין..

gal
02-02-2013, 18:03:09
תודה אדי

gal
02-02-2013, 18:49:08
עכשיו לדוגמה דיברתי עם מישהו שמבקש על ביקסלר 1 אפילו לא 2 הוא מבקש 800 שח האמת אחרי שבדקתי וגיליתי שהביקסלר מיוצר עלידי hangar 9 אני מבין למה

gal
03-02-2013, 07:18:37
מצאתי

http://www.youtube.com/watch?v=nrZZ76dWuC8

Tiran
03-02-2013, 08:38:37
יש לי הצעה לא קונבנציונאלית.
אני מכיר את הילדים של ימינו, הראש שלהם עובד אחרת. שונה ממה שאנחנו היינו.
אבל הם שדים משחת. לומדים מהר בטירוף ויש להם קואורדינציה שאנחנו יכולים לחלום עליה (כנראה שה-Xbox ושות' עושים את זה ...).

ההצעה שלי, קנה לו כנף מעופפת EPP (יש אחת ש"אננס" מוכר בלוחות).
פשוט וזול לבניה, פשוט להטסה. סופר סלחני להתרסקויות. מקדם FUN גבוה במיוחד.

gal
03-02-2013, 08:43:18
מנסיוני כנף הרבה יותר קשה להטסה אבל בהחלט אשקול זאת נשמע מענין

edgarfov
03-02-2013, 09:46:45
יש לי הצעה לא קונבנציונאלית.
אני מכיר את הילדים של ימינו, הראש שלהם עובד אחרת. שונה ממה שאנחנו היינו.
אבל הם שדים משחת. לומדים מהר בטירוף ויש להם קואורדינציה שאנחנו יכולים לחלום עליה (כנראה שה-Xbox ושות' עושים את זה ...).

ההצעה שלי, קנה לו כנף מעופפת EPP (יש אחת ש"אננס" מוכר בלוחות).
פשוט וזול לבניה, פשוט להטסה. סופר סלחני להתרסקויות. מקדם FUN גבוה במיוחד.

אני חולק עליך עם הילדים של ימינו... XBOX גרע לרובם חלקים נרחבים מאונות המוח, קואורדינציה היא לא תחליף ולא עדות לאינטילנציה או שימוש נבון בקיימת כזו.
הם שדים משחת בלהשיג מטרות זמינות קרובות לגעת בהנעה רגעית , ברגע שזה מצריך יוצר מאמץ מנטלי גופני מלדחוף CD לXBOX או מסובך יותר מהממשקים של ימינו (הסטיקים של הקונסולות) , תשכח מזה..
זה נכון לדור הזה ויחריף עם הדור הבא. (ולא נגעתי באלה שבאים לשטח עם הX9 שלהם ואיזה אוביקראחץ לפעמים אני מנסה אותם לטסט ככה...מ ז ע ז ע, לא יודע אפילו מאפה להתחיל להסביר מה לא בסדר)
ובנימה אופטימית זו, כאשר הלכנו לפחות נלך בחיוך.

adibenbasat
03-02-2013, 11:58:34
שוב אני מצודד בדאון EOP\EPP\ELAPOR, זה יאפשר לילד ממש להטיס,
גם אם באוויר הוא יעזוב סטיקים לכמה רגעים הדאון "יחזיק" את עצמו..
אני עדיין בדעה שמומלץ ללכת על הטיסן הכי סלחן בטיסה לא לזה ש"יותר" עמיד בהתרסקויות.
"כנף" זה ממש לא מתאים להתחיל אפילו אם אפשר להתרסק כמה שרוצים והיא עמידה, הטריינר בסרטון לא סופר סלחני וקצת מהיר וקטן לדעתי,
למרות שבסרטון הוא טס מול הרוח אז הטיסן נע די לאט, אבל זה מה שיש עכשיו..:rolleyes:

גל, בהצלחה:o

edgarfov
03-02-2013, 13:03:57
אפרנטיס!

gal
03-02-2013, 13:34:13
אפרנטיס או ביקסלר 2
ומה מתחבר לשלט היטק אורורה כטרינר ?האם השלטים של הסיני מסוגלים ?

edgarfov
03-02-2013, 14:12:48
לא ביקסלר ולא שלטים סיניים ובטח לא למתחילים.
אפרנטיס ואורורה שילוב מעניין , קל לברר מה מתחבר בתור חניך מדריך

adibenbasat
03-02-2013, 14:22:24
עד כמה שידוע לי, "חניך מדריך" באורורה ניתן לעשות רק עם אורורה נוסף, אבל אם משהו יודע איך לחבור עם שלט אחר גם אני אשמח לדעת..

wind556
03-02-2013, 14:23:40
הפער בין אפרנטיס לביקסלר הוא עצום, הביקסלר סלחן פי מליון ממנו
לתת לילד בן 4 אפרנטיס זו לא פעולה חכמה בלשון המעטה, ולהמליץ על זה גובל בחוסר אחריות
יש לזה ים של סיבות שכבר נטחנו כאן עד עפר, אבל מאומה לא ישנה את העובדה שטיסן נוסח הביקסלר הוא בעל תכונות דאיה ויכולת נחיתה בכל שטח, הרבה יותר קל להטסה, הרבה פחות מעמיס על המטיס והרבה יותר פשוט ללימוד.
ואין כל רע בביקסלר 1.1 . לא חייבים את גירסה 2

Friman
03-02-2013, 14:24:17
למיטב ידיעתי לאורורה מתחברים בכבל טריינר רק שלטים של הייטק. ושוב אם אני לא טועה- לדעתי רק השלטים החדשים של הייטק; אולי אני טועה. בכל אופן אתה יכול לנסות ללוות ממישהו משהו כזה:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__18703__Wireless_Buddy_Box_System_8CH_Dual_RX_Con troller_.html
ולחבר מקלט ושלט נוסף מכל דגם שעולה על דעתך.
לגבי הטיסן, אני מסכים עם אדי. במיוחד אם אתה מחובר עם שלט נוסף, השאלה העיקרית צריכה להיות איזה טיסן הילד יצליח להטיס ולהנות מהטסתו ולא איזה ישרוד יותר טוב התרסקויות; אם תקנה טיסן עמיד שטס מעפאן הילד ייתבאס מהריסוקים. הביקסלר מאד סלחן, לילד לדעתי זו התחלה טובה. ואם התרסק, כמה טיפות דבק מהיר והכל חוזר לקדמותו...
ואם יותר לי להציע עוד משהו- אם אתה רוצה ללמד את הילד טיסנאות, תזמין קיט ביקסלר ובנה אותו עם הילד, גם אם אתה זה שבונה בפועל הוא יקבל הרגשה שהוא חלק מהעניין, יראה איך אתה עובד, הוא יזכור בהמשך גם את חווית הבנייה ולא רק ההטסה.

guy1a
03-02-2013, 14:45:55
לא ביקסלר ולא שלטים סיניים ובטח לא למתחילים.
אפרנטיס ואורורה שילוב מעניין , קל לברר מה מתחבר בתור חניך מדריך

אתה בהחלט צודק.
שלט מעולה במחיר מצחיק וטיסן שגם דואה ישר ולא רוצה לנחות זה בהחלט דיל גרוע
זה חרא של עסקה ובטח יגרום לחצי אונה הנותרת של הילד לקרוס גם היא ...

אני לא יודע מי אתה ואני לא מכיר אותך אבל אני כן מכיר פתגם/ בדיחה עתיק שהיה פעם על העטיפה של בזוקה .. ( לפני כמה עשורים )

"רק חמור בטוח בעצמו בלי שום ספק !!"
-
"ואתה בטוח בזה ?"
-
" בטח ! בלי שום ספק !"

:)

לעניין השאלה, תן לילד לשחק עם סימולטור.
אם הוא יראה התעניינות .. תן לו ביקסלר או אחד הדומים.
אם יראה התעניינות תן לו טיסן נורמאלי עם גלגלים ..

אני מעריך שהוא צעיר מידי וזה לא יעניין אותו.
הוא ראה אותך או אתה בשביל שייתן לך שקט להטיס שכנעת אותו שזה בדיוק מה שהוא רוצה ...
ילד בן 4 לא מסוגל להחזיק עניין במשהו בודד מעבר ל5-10 דקות
לימוד הטסה בשבילו זה קשה, אפילו קשה מאד.

בשביל להחזיק טיסן בגובה כמה דקות עד שזה ישעמם אותו .. לא צריך לבנות מדינה.

זאת דעתי.
( וכן, יש לי ילדים .. וכן הם משחקים בסימולטור ... וכן אני גם חשבתי שלהחזיק ביקסלר באויר שלוש שעות יענין אותם כמו שזה מעניין אותי .. )

Friman
03-02-2013, 14:54:19
גיא אם הילד יתמיד או לא זה לא פוסל את הרעיון לנסות להטיס יחד. ואם יורשה לי ״לחפור״ לרגע בסוגייה העקרונית מעבר לאיזה טיסן ואיזה שלט- זה שילד רוצה לעשות דברים משותפים עם אבא זה מבורך, ואפשר וצריך למצוא את הדרך לחלוק חלק מחווית הטיסנאות עם הילדים בצורה במינון ובכלים המתאימים לגילם ולמידת העניין שלהם. הבן שלי למשל פוחד מהרעש של המנוע, אבל כשהטיסן בגובה הוא נהנה לשבת עליי ולהחזיק ביחד בסטיקים. הוא לומד מזה להטיס? אני בספק (הוא בן שנתיים וחצי) אבל הוא מאד נהנה שהוא חולק עם אבא בתחביב ומספר לכולם בגן שהוא ואבא הטיסו מטוס. בדגש הזה בדיוק המלצתי דווקא כן לקנות קיט ולבנות אותו ״יחד״- העשייה המשותפת היא החלק החשוב פה, ללמוד להטיס הילד ילמד עם הזמן אם אכן הזמן המשותף יהיה מעניין ומהנה עבורו. מה גם שככה תמיד אפשר לומר לאישה ״מה? זה בשביל הילד! את לא יודעת כמה פעילות משותפת עם אבא חשובה לילדים בגיל הזה?״. ולא סתם, זה אכן חשוב.

gal
03-02-2013, 14:55:21
אז רק לעשות סדר לפני שאתם מתעסקים באונה הימנית של הבן שלי
החיים שלו זה טיסנים ומסוקים זה מה שהוא אוהב הרבה יותר ממני אני לא שכנעתי אותו בכלום הוא ביקש את זה
הוא מטיס מסוקי 3 ערוצים ללא כל בעיה בבית ומבלה איתי במנחת בכל הזדמנות
המשחקים שהוא משחק בהם באיפד זה סימולטורים
ואם תראו לו טיסן הוא גם יגיד לכם איזה מטוס זה
ברור לי שהוא עוד צעיר ויש מצב שהוא יאבד עינין סימולטור זה נחמד אבל גם אני לא שורד עליו יותר מ 20 דקות
כנראה שזה יהיה ביקסלר ושלט של הסיני 9X מצאתי שרשור בRCG שטוען כולל דיאגרמה שניתן לחבר אורורה ל 9X
מצורפת תמונה אני רק צריך למצוא מישהו שיאשר לי שזה נכון מקסימום הלכו 450 שח

guy1a
03-02-2013, 15:43:34
זה נכון מבחינת 9איקס
אני לא מכיר אורורה.

בהצלחה :)
אני מאמין שעשית החלטה נכונה.

גיל, אני לא יודע מאיפה לקחת שאני נגד לעשות דברים עם הילד(ים) אני עושה את זה הרבה ...
אני רק חושב שיש אנשים שממליצים לאחרים מתוך מחשבה צרה מאד על מה מתאים להם ולא מה מתאים לשואל.

ילד בן 4 לא צריך שלט ב 2000 שח איך שלא תהפוך את זה. לא בגלל שהוא יקלקל אותו אלא כי הוא פשוט לא צריך.
אדם מבוגר שמשלם עבור השלט של עצמו ומטיס טיסנים או מסוקים .. ויודע מה הוא קונה ומודע לערך של השלט שהוא קונה, ניחא, אבל ילד בן 4 ?!
אני מניח שזה כמו לקנות אייפד4 לילד בן 2 כי זה מפתח לו את התבונה .. הוא חייב וממילא יש גם לכל החברים בפעוטון ...

אולי אני מיושן :) אבל זאת דעתי ...

ולגבי הטיסן, אני פשוט חושב שביקסלר זה אחד הטיסנים הכי יציבים שאפשר. פעם איבדתי שלט במרחק 700 מטר בערך, גובה 350 מטר. הביקסלר המשיך לדאות בלי מנוע בקו ישר כמעט מדוייק עוד 1400 מטר.פשוט הלכתי ישר עד שמצאתי אותו.

igalr
03-02-2013, 15:58:42
אם יש לך שתי מערכות שלמות (משדר+מקלט)
נראה לי כזה עדיף :
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__20002__Wireless_Buddy_Box_System_4CH_Dual_RX_Con troller_.html

wind556
03-02-2013, 18:44:24
אם יש לך שתי מערכות שלמות (משדר+מקלט)
נראה לי כזה עדיף :
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__20002__Wireless_Buddy_Box_System_4CH_Dual_RX_Con troller_.html

זה עדיף על פני כל כבל חניך מדריך, ובכלל, בהדרכה נכונה (למתחילים בלבד) כבל חניך מדריך מיותר.