PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיית ויברציות בדאון ARCUS

udiarcus
21-02-2009, 11:46:31
האם מישהו נתקל בבעיה של ויברציות בדאון כאשר אני מפעיל את המנוע ?
בדקתי את ציר המנוע והוא ישר המנוע עובד פיקס רק כאשר אני מרכיב את הספינר והפרופלור הויברציות מתחילות

תודה

אודי

Shay
21-02-2009, 12:13:10
פרופלור לא מאוזן

עריכה:הורדתי :D

wind556
21-02-2009, 12:52:45
פרופלור לא מאוזן?

תוריד את סימן השאלה :D

אליקופטר
21-02-2009, 12:55:05
אודישלום,
זה פרופ מתקפל ? והאם הוא חדש?

כמה הערכות של מדובר בבעיה מכאנית:
1.אם הפרופ חדש אולי יש לו על להב אחת מדבקה שגורמת לחוסר איזון.
2.מתאם לפרופ לא ניסגר כראוי מה שגורם לתנודות בזמן עבודה,הוא בצורה כונית ?
3.בדוק חיזוק מנוע לתושבת.
4.קפוץ לקריית גת.

MDreamer
21-02-2009, 13:30:32
האם מישהו נתקל בבעיה של ויברציות בדאון כאשר אני מפעיל את המנוע ?
בדקתי את ציר המנוע והוא ישר המנוע עובד פיקס רק כאשר אני מרכיב את הספינר והפרופלור הויברציות מתחילות

תודה

אודי
אודי יקירי,
כנראה שהפרופלור שלך מאוזן פיקס, למען האמת כנראה שגם הספינר שלך שעוד לא בדקת מאוזן פיקס, גם ציר מנוע שלך ישר וה FIREWALL מחובר תקין... כל זה קרה גם לי לי לפני חצי שנה כששמתי עליו את המנוע שהמלצת לי (מה שהיה לך על האיזיגליידר) כמעט השתגעתי עם זה.
הבעיה היא שכל חרטום הדאון פשוט בנוי עדין מדי ולא מסוגל לעמוד במה המנוע מייצר. אצלי זה קרה כי טיפה חרצתי אותו כדי להעביר את החוטים למנוע שהחלטתי להרכיב הפוך (פחית מסתובת בפנים)
הסיבה לדעתי היא שהחופה פשוט גדולה מדי והחלק התחתון שלה "יורד" יותר מדי למטה כלומר עובר את ה center-line של הגוף ממבט צד ו"אוכל ממנו" חומר חשוב.
בכל מקרה פתרתי את הבעיה אצלי ע"י ציפוי כל החרטום במיקרוגלס עם.. ציאנו (לא היה לי סבלנות לאפוקסי בדים) וזה עובד נהדר.
המנוע פשוט מכניס לתדר עצמי את כל החרטום.

אליקופטר
21-02-2009, 14:08:15
מעיין באיזה מנוע אתה משתמש?

udiarcus
21-02-2009, 15:31:28
כן זה פרופ מתקפל והוא חדש

udiarcus
21-02-2009, 15:35:09
מנוע ברשלס 15A

MDreamer
21-02-2009, 16:07:47
מעיין באיזה מנוע אתה משתמש?
זה הקטע המצחיק..
זה המנוע שאודי המליץ לי עליו כשראיתי או על האיזיגליידר שלו
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idproduct=2106
ממש סגרת מעגל.

אליקופטר
21-02-2009, 17:16:50
אודי .
לא ניתן להיתעלם מהכיוון של מעיין הרי הוא מדבר מנסיון עם המנוע הזה אבל בכל מקרה בדוק את מה שהצעתי ,זה גם יכול לגרום לויברציות.
סגירה לא טובה של המתאם ,מדבקה על להב אחד בפרופ' חדש חיזוק מנוע לתושבת ,האם וודאת כי הציר מנוע מסגור טוב ואפילו פרק את הבורג המהדק אותו לציר ותן טיפה של לוקטייט.

יכול להיות שהעברת את המנוע למצב של רטט?:)

udiarcus
27-02-2009, 15:25:31
אודי יקירי,
כנראה שהפרופלור שלך מאוזן פיקס, למען האמת כנראה שגם הספינר שלך שעוד לא בדקת מאוזן פיקס, גם ציר מנוע שלך ישר וה FIREWALL מחובר תקין... כל זה קרה גם לי לי לפני חצי שנה כששמתי עליו את המנוע שהמלצת לי (מה שהיה לך על האיזיגליידר) כמעט השתגעתי עם זה.
הבעיה היא שכל חרטום הדאון פשוט בנוי עדין מדי ולא מסוגל לעמוד במה המנוע מייצר. אצלי זה קרה כי טיפה חרצתי אותו כדי להעביר את החוטים למנוע שהחלטתי להרכיב הפוך (פחית מסתובת בפנים)
הסיבה לדעתי היא שהחופה פשוט גדולה מדי והחלק התחתון שלה "יורד" יותר מדי למטה כלומר עובר את ה center-line של הגוף ממבט צד ו"אוכל ממנו" חומר חשוב.
בכל מקרה פתרתי את הבעיה אצלי ע"י ציפוי כל החרטום במיקרוגלס עם.. ציאנו (לא היה לי סבלנות לאפוקסי בדים) וזה עובד נהדר.

דרימר ידידי
יכול להיות שאודי המליץ לך על מנוע אבל זה לא אני.
גם אם תתעקש שזה אני - אני לא מבין גדול במנועים חשמליים, אז אם בכל זאת אני המלצתי לך - אל תקח את המלצתי;)

MDreamer
27-02-2009, 17:11:42
דרימר ידידי
יכול להיות שאודי המליץ לך על מנוע אבל זה לא אני.
גם אם תתעקש שזה אני - אני לא מבין גדול במנועים חשמליים, אז אם בכל זאת אני המלצתי לך - אל תקח את המלצתי;)
יש מצב שהיה בלבול באודי.
בכל מקרה ההמלצה שכתבתי בקשר לרעידות היא בדוקה.

ניסן וצחי
27-02-2009, 17:36:09
אודי יקירי,

אודי - התחלת להבין במנועים חשמליים שהתחלת להמליץ?.....:D:D:D