PDA

צפייה בגרסה מלאה : Trainstar Trainer

Dave_H
31-03-2013, 23:03:56
הי
סוף כל סוף קיבלנו את ה TRAINER

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__28384__Trainstar_Tough_Trainer_1_4m_Plug_And_Fly _Version_PNF_.html

התחלנו להרכיב אותו ונתקלנו בבעיות של ברגים. ההוראות לא כל כך ברורים, יש כל מיני ברגים להרכבה והם לא מציינים עם איזה להשתמש.
אנחנו נתגבר... אבל הבעיה הגדולה שלנו היא חיבור של הסרבורים למקלט.

יש לי מערכת רדיו של SANWA ומקלט שלהם RX-600.

המחברים שמגיעים עם הטריינר לא נכנסים למקלט. (ראו תמונה ) 87339
חשבתי שהם בגודל סטנדרטי. יש לי סרבורים אחרים שכן נכנסים למקלט ללא בעיה.

האם יש גדלים שונים של המחברים ? אם כן יש חוקים בנוסה ?

תודה מראש

דייב

s.mario
31-03-2013, 23:21:09
דייב לא כל כך ברור מהתמונה שחיברת,
אבל לדעתי כל שעלייך לעשות הוא לגלף מעט את שן הפלסטיק מכבל הסרבו (שצמודה לחוט הלבן) - כדי שהקונקטור יתאים למקומו במקלט...
לגבי קוטביות:
+אדום
-שחור
Sסיגנל(לבן)

איתי.

Dave_H
31-03-2013, 23:36:25
זה נראה שזה קצת יותר מדי ארוך.
לגלף את הפלסטיק נראה שיעבוד אבל אין סיבה שזה בגודל שונה ?

Dave_H
01-04-2013, 00:27:31
תודה ... זה עובד :)
גילפתי קצת את המחבר וזה נכנס ועובד.

דייב

Flying_student
01-04-2013, 08:48:16
לגבי הברגים, הארוכים הם בשביל הכנף!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

s.mario
01-04-2013, 09:55:01
בכיף,
ממליץ לך שמישהו מנוסה יעבור על הבניה והכיוונים לפני ההמראה, ויעזור בטיסות הראשונות.

איתי.

Boogle
01-04-2013, 11:06:07
לפי איך שהעניינים מתגלגלים מהפוסטים שלך, דייב, אנחנו עומדים לקבל פוסט של ״איך מתקנים טריינר שבור״.

מצד שני אתה יכול להתנחם בעובדה שכפי הנראה אתה שייך לחלק של עם ישראל האומר ״ אחי אין עליי אני יודע מה אני עושה , רק תראה לי איפה מדליקים את השלט ״

בהצלחה הכנתי פופקורן....

Dave_H
01-04-2013, 11:33:23
יש כאן אנשים ממש טובים שרוצים לעזור (לדוגמה S.MARIO AvSa ועוד ) ויש אנשים (לדוגמה BOOGLE ) עם ממש נשמה טובה שרק ממתינים שאנשים יכשלו וחבל !!!!!

אני והבן שלי (בן 12 ) נעזרים במועדון בכפר סבא אשר שם הוא בונה את ה JENTLE LADY . בבית התחלנו וכמעט סיימנו את ה 3D ואת זה אנו נעזרים בפורום הזה וגם חבר מנוסה.

אני מאמין שצריך לבנות ולא לקנות.. זה מחזק את הידע וגם נותן סיפוק טוב יותר.

בנוסף קניתי לבן את הטריינר שיקבל תחושה איך זה להטיס ולא רק הסימולטור. גם כאן נעזרים בטיסה הראשונה בחבר מנוסה.

הפורום הזה נהדר !!! וחבל שיש כמה אנשים שמורידים את הרוח מהמפרסם.

אני אמשיך לדווח ואם באמת זה התרסק אז זה חלק מהלימוד וממשיכים לפרויקט הבא.

דייב

umbo
01-04-2013, 13:56:16
יש כאן אנשים ממש טובים שרוצים לעזור (לדוגמה S.MARIO AvSa ועוד ) ויש אנשים (לדוגמה BOOGLE ) עם ממש נשמה טובה שרק ממתינים שאנשים יכשלו וחבל !!!!!

אני והבן שלי (בן 12 ) נעזרים במועדון בכפר סבא אשר שם הוא בונה את ה JENTLE LADY . בבית התחלנו וכמעט סיימנו את ה 3D ואת זה אנו נעזרים בפורום הזה וגם חבר מנוסה.

אני מאמין שצריך לבנות ולא לקנות.. זה מחזק את הידע וגם נותן סיפוק טוב יותר.

בנוסף קניתי לבן את הטריינר שיקבל תחושה איך זה להטיס ולא רק הסימולטור. גם כאן נעזרים בטיסה הראשונה בחבר מנוסה.

הפורום הזה נהדר !!! וחבל שיש כמה אנשים שמורידים את הרוח מהמפרסם.

אני אמשיך לדווח ואם באמת זה התרסק אז זה חלק מהלימוד וממשיכים לפרויקט הבא.

דייב

אתה קצת רותם את העגלה לפני הסוסים.
בפוסט הקודם שלך, בקשר לטיסן 3D , כתבת מה שבהחלט אפשר היה להבין ממנו שזה יהיה טיסן ראשון למתחיל שפעם התעסק בתחביב אבל למעשה לא יודע כלום. Boogel , אני ואחרים נתנו לך עצה לא להמשיך בצורה הזו ללא בסיס נכון וטוב יותר.
עכשיו, כשסוף סוף שיחררת עוד אינפורמציה ומסתבר שאתה\הבן בונים דאון מתחילים בקלוב התעופה, קניתם טיסן מתחילים, מקבלים ליווי מטיסנאי ותיק וטיסן ה-3D ישמש אותכם רק בעתיד, התמונה שונה לחלוטין.
הטענות שהעלת, למעשה צריכות להיות מופנות גם ואולי בעיקר לעצמך, שלא נתת מידע מלא ומעודכן, כי הכוונה של כולם היא לתת לך עזרה כדי להתחיל נכון ולא בדרך שגויה.
בכל אופן, בתקווה שהטיסן הזה לא יתרסק ולא יהיה לך מה לדווח.....

Boogle
01-04-2013, 15:52:46
לא יודע מי מלווה אותך, אבל לפי הדיווחים שלך לא ממש יש לך מושג מה לעשות ואתה ״ מנסה ״ !
כש״מנסים״ עם כלי תעופה על שלט , גם אם מישהו מלווה אותך על טיסן אחר בבניה , לא מגיעים רחוק.
שטות שתעשה בהרכבה והכנה, שאינה מבוקרת שלב אחר שלב על ידי מטיס מנוסה , תתגלה, מניסיוני, רק כשהטיסן בגובה עשרה מטרים באויר , כשהמלווה / מדריך המנוסה ישאל אותך ״ מה לא כיילת/ חיברת / הדבקת/.... ״
הבעיה , מניסיוני , שזה מאוחר מדי, ואיך שאתה מתנסח אתה עונה על הסטריאוטיפ שתארתי לעיל.
צר לי , כפי הנראה אינך סומך, או מתעתד להעזר, בטיסנאי מכפ״ס לכל אורך ההכשרה וזה צף ועולה מהפוסטים שלך, שוב חזרתי לתאור הסטריאוטיפ דלעיל.
טיסנאות וסקס לא לומדים מהתכתבות בפורום. לאנשים פה אין מושג מה אתה כבר יודע וכמה כישורים טכניים יש לך.

אני , אישית, פגשתי ״חניך״ כמוך לפני כשנתיים שלאחר מאמצים לעזור לו להמריא את הטיסן, שהרכיב בהתכתבות כמוך, בשטח עלו בתוהו, בין השאר למשל כי הבין שאת הבקר למנוע ניתן לחבר חשמלית בדבק חם כי הוא לא למד להלחים...

היות ואני חבר בקהילה מספר ״ מועט״ של שנים אני בד״כ מכין פופקורן בארועים שכאלו, כי מניסיוני המר ( לצערי) כל המילים שכתבתי לעיל הם לטובת החברים הותיקים שמהנהנים כעת את ראשם בהסכמה ולא עבורך או שכמותך, דייב, שימשיכו עם האמת שלהם לתוצאה שאנחנו פה מכירים היטב.

ב. ה. צ. ל. ח. ה. !!!! ( אתה זקוק לזה )

( כשתתעשת , אגב, אם תוכל להסיר את רגשות האיבה, אשמח לעזור לך במנחת הוד השרון)

Dave_H
01-04-2013, 17:22:03
הי
אני מצפה ממנהל פורום לעודד אנשים חדשים שרוצים להיכנס לעולם הטיסנים ולא שחברים בפורום יורידו להם את המפרסים.

אני בטוח שכולם כאן בעלי ניסיון והיה להם הרבה התרסקויות, אבל אפשר לכתוב בסגנון קצת פחות מעליב.

בואו נתחיל מחדש על רגל ימין :)

גמרנו לבנות את הטריינר ( ראו תמונה )87369

אני לא אתן לו להטים אותו ללא הדרכה ולכן אנו ממתינים. הוא צריך הדרכה גם ל JENTLE LAIDY אבל זה הוא יקבל במועדון.

את ה 3D אני והוא ממשיכים לבנות והאמת זה הכי כיף לבנות לבד.

אם משהוא יכול לעזור גם עם ה 3D אשמח וגם להשתמש בפורום הזה.

דייב