PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה איפה מטיסים באזור פרדס חנה ?

pomerus
27-04-2013, 16:19:02
בדיוק עברנו מהמרכז לפרדס חנה. כן, זה מרגיש כמו relocation לחו"ל :)
ניסיתי לחפש במפת המנחתים - כלום. שמעתי על מנחת עין שמר (שדה התעופה הבריטי הישן) אבל אני מבין שהמקום נסגר והפך לבסיס צבאי.

אז איפה מטיסים?
אומנם יש המון שדות בסביבה, ואני מניח שכול שדה עם דרך כורכר לידו הוא "מנחת", אבל אשמח למקומות ספציפיים ומוכחים.

ומה לגבי הטסת צוקים?
אני זוכר שראיתי בפורום שיש בזכרון יעקב מדרון נאה להטסה לרוח צפון-מערב עד מערב - זה נכון?
והאם יש עוד צוקים בסביבה? אולי בחוף בית ינאי?

ושאלה אחרונה - אשמח להטיס ביחד. אם יש חבר'ה מהפורום שגרים ומטיסים בסביבה אנא תנו איתות :)

תודה !
עומר

yuval-the-pilot
27-04-2013, 17:04:46
בדיוק עברנו מהמרכז לפרדס חנה. כן, זה מרגיש כמו relocation לחו"ל :)
ניסיתי לחפש במפת המנחתים - כלום. שמעתי על מנחת עין שמר (שדה התעופה הבריטי הישן) אבל אני מבין שהמקום נסגר והפך לבסיס צבאי.

אז איפה מטיסים?
אומנם יש המון שדות בסביבה, ואני מניח שכול שדה עם דרך כורכר לידו הוא "מנחת", אבל אשמח למקומות ספציפיים ומוכחים.

ומה לגבי הטסת צוקים?
אני זוכר שראיתי בפורום שיש בזכרון יעקב מדרון נאה להטסה לרוח צפון-מערב עד מערב - זה נכון?
והאם יש עוד צוקים בסביבה? אולי בחוף בית ינאי?

ושאלה אחרונה - אשמח להטיס ביחד. אם יש חבר'ה מהפורום שגרים ומטיסים בסביבה אנא תנו איתות :)

תודה !
עומר

לגבי מנחתים-
עין שמר נסגר לפני הרבה זמן... כרגע יש מנחת בעמק חפר ולהבנתי גם יש איזה משהו בקיסריה...
צוקים-
אני מטיס בצוק של זכרון אין לי מושג איך הוא בהשוואה לוקים אחרים כי לא יצא לי להטיס בצוק אחר אבל בצוק הזה קיימת פעילות של מצנחי רחיפה וגלשנים.

ebay007
27-04-2013, 18:14:58
ברוך הבא לאיזור.
לאחרונה "גיליתי" מקום בקיסרייה. זה תשתית של שכונה שמתי שהו תיבנה.
זה אחלה מקום לטיסנים נוסח פאן קאב. עדיין לא ממש יצא לי להטיס שם אז אני לא יודע כמה זה מתאים. מה גם שעכשיו בקיץ יהיה שם חום אימים ואין צל מן הסתם.

אם תמצא מקום טוב תגיד, אני גם מחפש.

ד"א,
השווראמה ב"שאולי" די טובה- מומלץ. :p

pomerus
27-04-2013, 18:54:10
ברוכים הנמצאים :)

תודה על הטיפ לגבי קיסריה. אני מבין שגם באזור התעשיה בעמק חפר אין צל אבל נראה מקום סבבה להטסה (תודה יובל)

לגבי השאוורמה - אז אני מבין שאתה חדרתי :)

ברוך הבא לאיזור.
לאחרונה "גיליתי" מקום בקיסרייה. זה תשתית של שכונה שמתי שהו תיבנה.
זה אחלה מקום לטיסנים נוסח פאן קאב. עדיין לא ממש יצא לי להטיס שם אז אני לא יודע כמה זה מתאים. מה גם שעכשיו בקיץ יהיה שם חום אימים ואין צל מן הסתם.

אם תמצא מקום טוב תגיד, אני גם מחפש.

ד"א,
השווראמה ב"שאולי" די טובה- מומלץ. :p

ebay007
27-04-2013, 20:35:42
לגבי השאוורמה - אז אני מבין שאתה חדרתי :)

לא :D

פרח
29-04-2013, 06:33:06
יש צוק מאוד מכובד ויפה דרום מערבית לאולגה,איזור יחסית מבודד עם שטחים פתוחים ממזרח וים כחול ,מספר דרכי גישה לרכב פרטי

ממליץ בחום ��

umbo
29-04-2013, 06:40:30
יש צוק מאוד מכובד ויפה דרום מערבית לאולגה, איזור יחסית מבודד עם שטחים פתוחים ממזרח וים כחול ,מספר דרכי גישה לרכב פרטי

ממליץ בחום ��

קצת בעיתי להמליץ על מקום שאף אחד לא יודע בדיוק למה אתה מתכוון ואיך להגיע אליו :rolleyes: .
האם אתה יכול להעלות צילום\מפה כדי ששאר בני התמותה ידעו איפה זה ? (וכפרס אני יעלה אותו לפורום מפות הגעה למנחתים.....:) )

pomerus
29-04-2013, 10:52:03
קצת בעיתי להמליץ על מקום שאף אחד לא יודע בדיוק למה אתה מתכוון ואיך להגיע אליו :rolleyes: .
האם אתה יכול להעלות צילום\מפה כדי ששאר בני התמותה ידעו איפה זה ? (וכפרס אני יעלה אותו לפורום מפות הגעה למנחתים.....:) )

הוצאת לי את המילים מהפה :)

katana3d
29-04-2013, 15:54:38
עדיין יש מטיסים בעמק חפר? לא נסגר?

פרח
30-04-2013, 09:02:53
[QUOTE=umbo;424249]קצת בעיתי להמליץ על מקום שאף אחד לא יודע בדיוק למה אתה מתכוון ואיך להגיע אליו :rolleyes: .
האם אתה יכול להעלות צילום\מפה כדי ששאר בני התמותה ידעו איפה זה ? (וכפרס אני יעלה אותו לפורום מפות הגעה

נוסעים למטרופולין גבעת אולגה יורדים לחוף הים ומשם נעים דרומה עד סוף הבניינים ומיד מזהים את הצוק ואת השטחים הפתוחים
לטייסי הf-16 ואלו ששכחו שאפשר להגיע למקום כל שהוא בלי תצ״א ונקודות אורך ורוחב בgps אני אצרף בהמשך תמונה של האיזור

guy1a
30-04-2013, 09:31:42
[QUOTE=umbo;424249]קצת בעיתי להמליץ על מקום שאף אחד לא יודע בדיוק למה אתה מתכוון ואיך להגיע אליו :rolleyes: .
האם אתה יכול להעלות צילום\מפה כדי ששאר בני התמותה ידעו איפה זה ? (וכפרס אני יעלה אותו לפורום מפות הגעה

נוסעים למטרופולין גבעת אולגה יורדים לחוף הים ומשם נעים דרומה עד סוף הבניינים ומיד מזהים את הצוק ואת השטחים הפתוחים
לטייסי הf-16 ואלו ששכחו שאפשר להגיע למקום כל שהוא בלי תצ״א ונקודות אורך ורוחב בgps אני אצרף בהמשך תמונה של האיזור

נראה לי שזאת הכוונה

http://www.youtube.com/watch?v=jaT54UFTqsc

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

T_A
30-04-2013, 10:25:14
כל טיסן שדורש מסלול לא יעבוד בחופים בגבעת אולגה, זה הכל צוקים וגבעות.
למרות שהכביש גישה בין גבעת אולגה לפארק נחל חדרה ניראה לי די סבבה , יחסית תנועה דלה (מכונית פעם בכמה דקות)
יש בנוסף ליד זכרון מקום בין הגשר של הרכבת להר שדה שאנשים מטיסים שם , אבל גם זה לא מתאים לטיסן גלגלים.
עמק חפר לדעתי מקום רע, עמודי חשמל , עצים גבוהים והכל קרוב למסלול , אבל יש שם בדרך כלל אנשים מטיסים (בעיקר דלק)

umbo
30-04-2013, 10:44:05
בעיקרון אתה צודק, אבל עדין התאור שלך מתאים לאיזור באורך 3 ק"מ. מיקום מדויק יותר יכול להועיל למי שלא מכיר את האיזור.
בהחלט אפשר בלי תצ"א וGPS אבל עם זה הרבה יותר קל......

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=89332&stc=1&d=1367311377