PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון צמד מכוניות באג'ה שברשותי...דעתכם לגביהם:)

jonijoni
03-05-2013, 21:32:52
שלום חברים:)
יש ברשותי 2 מכוניות באג'ה...

הראשונה יאמה באגי מנוע 23

השנייה רובאן מנוע 29

מהי דעתכם עליהם והאם יש עצות או שיפורים שאתה יכולים להמליץ לי?8946989470

רן ענבר
04-05-2013, 09:32:54
א. לדעתי אתה לא משקיע את הכסף שלך נכון.
החזקת 2 רכבים אשר זהים בתכונותיהם[שעלות כל אחד מהם אינה מבוטלת] אך שונים בחלקי החילוף שלהם הינה בעיתית משהו...
ב. את דעתי על רכבי ה 1/5 אתה מכיר:
רכב יקר וכבד שהביצועים הבינוניים ומטה שלו לא תואמים את ההשקעה הכספית הגבוהה בו.
ג. לגבי במה כדאי להשקיע?
לדעתי מה שלא שבור ועובד כמו שצריך לא צריך להחליף...
כשישבר/ישחק חלק אפשר להחליף אותו למשופר
עד אז תשמור על הכסף שלך ואל תזרוק אותו על שטויות שאינן מוסיפות דבר לביצועי הרכב.
ד. הייתי שמח לדעת מה אתה אומר על הרכבים האלו.
האם בחוכמה שלאחר מעשה ההשקעה הזו הייתה כדאית?

רן ענבר

jonijoni
04-05-2013, 12:53:03
רן היקר!!!

תודה רבה על דעתך...ואני מאוד אוהב להסיע את הרכבים הללו אחד שלי[השחור ללא חופה] והשני של אבי....

אם יש לך להציע לי+קישורים שיפורים למבנה או שיפורים כלליים אודה לך מאוד....:)

רן ענבר
04-05-2013, 16:45:27
אם הם היו באחה מקורי [של HPI] אולי אפשר היה להציע שיפורים...
היות ומדובר ברכבים שאינם תואמים ב 100 אחוז את ה HPI זה טיפה בעיה ובעיקר מחוץ לתחום בו אני יכול לעזור בצורה בטוחה

רן ענבר

T_A
06-05-2013, 16:21:06
מצטרף לרן, לא מדובר אפילו בחיקוי ל HPI , אני מסתכל בתמונות ואין הרבה דימיון , המנוע ניראה שונה ובצד הלא נכון , ה RADIO BOX לא דומה (הסרוו היגוי בולט מלמעלה) , החיבור של הגלגלים (אומים קטנים) , הצורה של המיכל דלק.
ובכלל כל הגוף ניראה גדול יותר, אפילו שני הרכבים בתמונה לא אותו דבר
לדעתי קודם תבין בכלל באיזה רכב מדובר (השחור) ואז יהיה יותר קל להציע שיפורים.
מה שכן לדעתי חשוב כל עוד לא מסיעים במסלול מסודר (יש בכלל מישהו שכן?) זה למגן את הפתחים של המנוע , אחרת אבנים יכולים להכנס לתוך ה FLYWHEEL ולעשות שם שמות.
המנועים ניראים זהים ל HPI ולכן המיגונים יתאימו (צריך אחד בפתחים של ה PULLSTART ,אחד מהצד של ה CRANKCASE ומומלץ אחד לפילטר אוויר)
יש את חברת OUTERWEAR שנחשבת טובה

nlior
09-06-2013, 05:58:39
אני לא רואה פה רובן :confused:

באגהה
13-06-2013, 23:56:44
על הצהובה בכלל חוצפה לקרוא אפילו ברמיזה לימאהה שזה מותג מכובד מאוד,ככה שאני יתיחס לשניה בלבד השחורה רחוקה מרובן אפילו לפי המנוע אפשר להבין שזה לא בסגנון של הבאחה שהפולסטארט בצד הלא נכון המשולשים מוזרים ועוד הרבה לפי דעתי תסיע תהנה וזהו.

רן ענבר
14-06-2013, 08:58:52
על הצהובה בכלל חוצפה לקרוא אפילו ברמיזה לימאהה שזה מותג מכובד מאוד,ככה שאני יתיחס לשניה בלבד השחורה רחוקה מרובן אפילו לפי המנוע אפשר להבין שזה לא בסגנון של הבאחה שהפולסטארט בצד הלא נכון המשולשים מוזרים ועוד הרבה לפי דעתי תסיע תהנה וזהו.
הרכב עם החופה הצהובה הוא לא ימאהה אלא מותג סיני שנקרא YAMA
החופה היא החופה המקורית שלו

רן ענבר