PDA

צפייה בגרסה מלאה : ביקסלר 2 - הדבקת הגוף

tzahif1
12-05-2013, 14:55:47
האם להשתמש בדבק המגיע עם הקיט לשם הדבקת שני חתאי הגוף, או שמומלץ להשתמש בדבק אחר?

AmitB
12-05-2013, 15:13:07
זה מומלץ בחום
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8443__Insta_Cure_Plus_Gap_Filling_CA_Glue_1_oz.h tml

אבל אני מניח שגם מה שבחבילה יעשה את העבודה

wind556
12-05-2013, 15:24:25
כל דבק CA יעשה את העבודה, ורצוי בלי מזרז
גם הדבק המצורף עושה את העבודה

sharonx
12-05-2013, 17:22:34
אני הדבקתי פעם אחת עם דבק מגע, זה היה יותר טוב מכל הדבקות ה CA שעשיתי בביקסלרים. אתה יכול לכוון לאט, החיבור יוצא גמיש ולא קשיח כמו ב CA.
אני ממליץ

Flying_student
12-05-2013, 18:05:33
אני הדבקתי פעם אחת עם דבק מגע, זה היה יותר טוב מכל הדבקות ה CA שעשיתי בביקסלרים. אתה יכול לכוון לאט, החיבור יוצא גמיש ולא קשיח כמו ב CA.
אני ממליץ

דבק מגע לא אכל לך את הקלקר?

wind556
12-05-2013, 18:23:38
אני ממליץ

או שזה לא היה דבק מגע, או שלא הדבקת נכון
בדבק מגע אין בכלל אפשרות לתזוזה החל מרגע המגע, ובכלל, דבק מגע נועד להדבקות מישטחים גדולים ולא לנקודות חיבור צרות

הבונה
12-05-2013, 20:08:05
מה שמגיע עם הקיט זה דבק הקלקר של הסיני, שהוא דומה ל UHU Pore , שהוא דבק מצויין להדבקת הגוף.
אני ממליץ לך להשתמש בדבק הזה, הוא דבק טוב. תמרח אותו על שני החלקים ותדביק. כדאי להדביק סלוטייפ על איזור ההדבקה שלא יהיו לך נזילות של דבק (תבדוק שהסלוטייפ חלש ולא מקלף את הציפוי של הגוף). ההדבקה הזאת תצא לך הרבה יותר עמידה מ CA שיכול להשבר בנחיתות קשות. רק תקח בחשבון שלוקח לדבק הזה די הרבה זמן להתייבש...

umbo
13-05-2013, 10:56:14
דבק מגע זה "נגעת נסעת" !
ממש אין שום אפשרות תזוזה בדבק מגע.
אבל מכוון שיש בתוך הגוף חלקים שאולי יהיה צורך להגיע אליהם בעתיד, מדוע לא להשתמש בטייפ דביק כדי שאפשר יהיה לפתוח את הגוף בקלות ולא בהדבקה קבועה ?

wind556
13-05-2013, 11:34:18
דבק מגע זה "נגעת נסעת" !
ממש אין שום אפשרות תזוזה בדבק מגע.
אבל מכוון שיש בתוך הגוף חלקים שאולי יהיה צורך להגיע אליהם בעתיד, מדוע לא להשתמש בטייפ דביק כדי שאפשר יהיה לפתוח את הגוף בקלות ולא בהדבקה קבועה ?

השאלה נכונה, התשובה פשוטה:
חלק מהחוזק לפיתול וכפיפה של הגוף נובע מהדבקה נכונה וטובה, הדבקה בטייפ לא מספקת את זה. תזוזה הכי קטנה באחד משני המישורים והטיסן יוצא מכיוונים, וטייפ כם מתחמם בשמש ומשנה מצבים
ובנוסף, אם מאבזרים נכון את הביקסלר, לא צריך לפתוח את הגוף אף פעם. ממילא הטיסן יחיה פחות מכל התכולה שלו
והדבר השלישי, דבק CA ניתן לפתיחה במאמץ קל אם אתה מרטיב אותו באצטון, שאינו פוגע בEPO
למרות שיש יותר מאפשרות אחת, ההמלצה שלי הייתה ונשארה להדביק בCA וללא מזרז.

בעיקרון אני נמנע מדבק CA איפה שלא חייבים אותו, אבל הנסיון (הרב מאד) שהצטבר לימד אותי שזה הדבק הטוב ביותר לEPO וגם לEPP

umbo
13-05-2013, 13:29:22
השאלה נכונה, התשובה פשוטה:
חלק מהחוזק לפיתול וכפיפה של הגוף נובע מהדבקה נכונה וטובה, הדבקה בטייפ לא מספקת את זה. תזוזה הכי קטנה באחד משני המישורים והטיסן יוצא מכיוונים, וטייפ כם מתחמם בשמש ומשנה מצבים
ובנוסף, אם מאבזרים נכון את הביקסלר, לא צריך לפתוח את הגוף אף פעם. ממילא הטיסן יחיה פחות מכל התכולה שלו
והדבר השלישי, דבק CA ניתן לפתיחה במאמץ קל אם אתה מרטיב אותו באצטון, שאינו פוגע בEPO
למרות שיש יותר מאפשרות אחת, ההמלצה שלי הייתה ונשארה להדביק בCA וללא מזרז......

ל

יש רק בעיה קטנה בתאוריה הזו והיא שלא מעט מטיסי FPV מטיסים את הביקסלר כשהוא מורכב בצורה כזו (מודבק בסרט דביק) בלי שום בעיה, פותחים וסוגרים אותו להחלפת ציוד וכו'. לטיסנאי מתחיל שיכול לרסק טיסן וצריך להחליף (לדוגמא) סרוו פגוע אפשרות כזו היא מאוד כדאית.
זו לפחות דעתי......

yuval-the-pilot
13-05-2013, 16:30:59
יש רק בעיה קטנה בתאוריה הזו והיא שלא מעט מטיסי FPV מטיסים את הביקסלר כשהוא מורכב בצורה כזו (מודבק בסרט דביק) בלי שום בעיה, פותחים וסוגרים אותו להחלפת ציוד וכו'. לטיסנאי מתחיל שיכול לרסק טיסן וצריך להחליף (לדוגמא) סרוו פגוע אפשרות כזו היא מאוד כדאית.
זו לפחות דעתי......

אני מטיס ככה ולא רק ל FPV טס בסדר גמור והאופציה של לפתוח את הגוף ולהחליף אלקטרוניקה מאוד נוחה הבעיה היחידה זה שצריך להחליף מידי פעם את הטסה וחשוב לפני שהיא מצהיבה לגמרי וקשה לקלף אותה למרות שמצאתי
שיטה שאפשר לקלף ושבקושי(אם בכלל) ישארו שאריות.

dror
13-05-2013, 16:40:20
מה לגבי הדבקה עם דבק מגע כשהוא רטוב? אז אין את הבעיה של ״נגעת נסעת״

wind556
13-05-2013, 17:33:48
מה לגבי הדבקה עם דבק מגע כשהוא רטוב? אז אין את הבעיה של ״נגעת נסעת״

בשביל מה זה טוב?
אין בזה צורך, ודבק מגע אינו הדבק המתאים למשימה

wind556
13-05-2013, 17:39:10
זו לפחות דעתי......

טיסנאי מתחיל לא צריך להחליף סרוו אם מראש הוא שם סרוו מתאים, וממילא בריסוק הטיסן ינזק והסרוו לא. דווקא מתחיל צריך להדביק היטב (וטייפ זו לא הדבקה מיטבית)
ומטיסי FPV לא לוחצים על הטיסן כמו שניתן ללחוץ עליו ללא FPV
וחוץ מזה, המושג "בלי שום בעייה" נובע ברוב המקרים מאי מיצוי היכולות של הטיסן אלא בשימוש בעובדה שהביקסלר טס גם כשבונים לו גוף מבקבוק קולה, אבל זאת לא ההטסה המיטבית

yuval-the-pilot
13-05-2013, 18:53:13
טיסנאי מתחיל לא צריך להחליף סרוו אם מראש הוא שם סרוו מתאים, וממילא בריסוק הטיסן ינזק והסרוו לא. דווקא מתחיל צריך להדביק היטב (וטייפ זו לא הדבקה מיטבית)
ומטיסי FPV לא לוחצים על הטיסן כמו שניתן ללחוץ עליו ללא FPV
וחוץ מזה, המושג "בלי שום בעייה" נובע ברוב המקרים מאי מיצוי היכולות של הטיסן אלא בשימוש בעובדה שהביקסלר טס גם כשבונים לו גוף מבקבוק קולה, אבל זאת לא ההטסה המיטבית

פה אתה טועה ומטעה וחבל...