PDA

צפייה בגרסה מלאה : speedo 1.2

נדב השובב
31-05-2013, 08:02:35
טוב אז החצוף הקטן הגיע, בריא ושלם ארוז יפה יפה ולא חסר כלום
רק שאין שום חוברת או ספרון הרכבה...
האם יש למישהו נסיון עם דאון זה?
http://www.r2hobbies.com/2-channel-rc-ep-1-2m-speedo-pro-mark-ii-thermal-glider-sailplane.html
צריך לשתול סרוואים בכנפיים ולקבע סוללה, סרוו, מקלט וכו בתוך הגוף.
תודה

feffer
31-05-2013, 09:42:49
יש לי אחד שאני מטיס כבר למעלה משנה. דאון מעולה. הייתי מעזר להגיד שזה דאון הצוקים הטוב ביותר ביחס עלות תועלת. אני השתמשתי ב4 סרוואים 8גרם של emax שהם ממש ממש טובים ביחס למחיר ויושבים מעולה. http://www.ebay.com/itm/251264339169?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
אני מטיס עם טורניג'י 9x ומשתמש במקלט 6 ערוצים שהופשט מהקייס. לגבי סוללה אני מטיס עם becu וסוללת ליפו 2 תאים :
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=15212
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9028
אל תחבר את המאזנות בכבל Y, הדאון הזה ממש צריך ספוילרון.

נדב השובב
31-05-2013, 14:59:44
האם אפשר לבקש ממך להעלות תמונות של הסרוואים בכנפיים?
אפשר גם תמונה מהביפנוכו של הדאון?

וכמובן תודה רבה!

feffer
31-05-2013, 15:21:07
9142891429
אגב, תכין עופרת והרבה אצלי יש 67 גרם באף.

נדב השובב
31-05-2013, 16:28:42
תותח!!!! תודה רבה לך!!!
תגיד, את הסרוואים למאזנות הדבקת? הברגת?

alon.chteyn
31-05-2013, 18:33:06
חשבתי גם לקנות את הספידו. אבל יש לי כמה חששות איתו:
1. האם הוא דורש רוח ועילוי חזקים מאוד?
2? אני בדרך כלל מטיס בצוק סטלה מאריס או בכרמליה, בשניהם אין איזור נוח ונקי לנחיתה. האם הוא יעמוד בנחיתות קשות?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

נדב השובב
31-05-2013, 19:58:41
אני בחרתי בו כי הוא קטן, שובב, אבל סלחן.
בגדול הקטנים זריזים יותר והתגובה אלימה יותר, על כל פנים לאחר התייעצות עם המאסטר אוף דיזסטר של הדאנים בארץ הבנתי שהוא לא "שורק" חזק...
וזה הדאון ה3 בחיי, נראה לי שאני יסתדר איתו.
אני מטיס בצוקי אפיסקופי קוריום ואפרודיטה שבקפריסין, כאן אין בעית רוחות ואני נוחת על דשא ירוק ירוק של מגרשי הגולף.

pomerus
31-05-2013, 22:05:16
גם אני שקלתי לקנות את הספידו והססתי.
גם כי בצוקים בהרצליה ובת-ים שטח הנחיתה לא מתייחס יפה לכנף מצופה (אבנים חדות, קוצים וכו).
היסוס נוסף - לפי האתר כתוב שהטיסן מיועד לרוחות חלשות יחסית, והתרשמתי שהוא לא כול כך אווירובטי. האם זה נכון?
מקור ההשואה שלי זה הוויזל שלי, שטס יפה ברוחות של 15-35 קמ"ש, ועליו בהחלט אפשר להגיד שהוא הכנף האידאלית לצוק.

אשמח להתייחסות של בעל ה-SPEEDO ...

feffer
01-06-2013, 12:01:08
תשובות לכולם:
נדב, את הסרוואים מדביקים עם דבק חם לכיסויי הסרוו ואותם מבריגים לכנף. קצת עקום אבל זאת הדרך היחידה. כך גם לפי המדריך. יש מדריך מעודכן באתר slopeside.

pomerus, הדאון צריך רוח מינמלית של בערך 10 קשרים להערכתי. אני מטיס בצוק בת ים, למרות שאני מהרצליה כי יותר קל לנחות שם. הדאון מאוד ורסטילי ויעמוד בקשת רחבה יחסית של עוצמות רוח. יכול להיות מאוד מהיר אם מוסיפים לו הרבה משקל, ומצד שני יכול לטוס טוב גם בלעדיו ברוחות חזקות, בלי בעיות שליטה. הגוף מאוד מאוד חזק, לא היו לי בעיות אמינות איתו. בטיסן שלי אין תיקון אחד! אני מטיס אותו למעלה משנה.

נדב השובב
01-06-2013, 14:29:44
תודה רבה לכולם על התגובות וכעת ניגש לשלב ההרכבה.
מקווה לטסט בימים הקרובים!
וכמובן שאתן רשמים בהקדם!
תודה לכולם ואהבה מקפריסין!!!

pomerus
01-06-2013, 17:33:03
תשובות לכולם:
נדב, את הסרוואים מדביקים עם דבק חם לכיסויי הסרוו ואותם מבריגים לכנף. קצת עקום אבל זאת הדרך היחידה. כך גם לפי המדריך. יש מדריך מעודכן באתר slopeside.

pomerus, הדאון צריך רוח מינמלית של בערך 10 קשרים להערכתי. אני מטיס בצוק בת ים, למרות שאני מהרצליה כי יותר קל לנחות שם. הדאון מאוד ורסטילי ויעמוד בקשת רחבה יחסית של עוצמות רוח. יכול להיות מאוד מהיר אם מוסיפים לו הרבה משקל, ומצד שני יכול לטוס טוב גם בלעדיו ברוחות חזקות, בלי בעיות שליטה. הגוף מאוד מאוד חזק, לא היו לי בעיות אמינות איתו. בטיסן שלי אין תיקון אחד! אני מטיס אותו למעלה משנה.

תודה!
ומה לגבי אווירובטיקה? שמירת מהירות בפניות, טיסה הפוכה (האם הפרופיל יעיל בטיסה הפוכה)? כמה נוטה להזדקרות?

נדב השובב
02-06-2013, 08:14:40
ל pomerus הנחמד
צר לי אני מכיר את המושגים אך עדיין לא שם...
בטח שלא אווירובטיקה שהיא גם טיסה הפוכה!
המקסימום זה איזה לופ וגם זה עם פיק ברכיים רציני, בסימולטור אני גיבור אמיתי אך בשמיים אני עדיין גוזל שלומד לעוף.

pomerus
02-06-2013, 10:06:59
ל pomerus הנחמד
צר לי אני מכיר את המושגים אך עדיין לא שם...
בטח שלא אווירובטיקה שהיא גם טיסה הפוכה!
המקסימום זה איזה לופ וגם זה עם פיק ברכיים רציני, בסימולטור אני גיבור אמיתי אך בשמיים אני עדיין גוזל שלומד לעוף.

:)
אם קנית SPEEDO, סימן שאתה גוזל של נץ, ולא של בולבול :)
אני מקווה להתחדש בכזה או בדומה בעצמי.
אם אתה רוצה לגדול לאווירובטיקה, ממליץ לך בחום לשקול מוקצף כהתחלה (כבר אמרתי וויזל?). אומנם הביצועים פחות מרשימים, אבל יש הרבה יותר "פסילות"
אפילו הקינטיק מהסיני הוא לא פראייר בצוק, ומסוגל לעשות אווירובטיקה נחמדה ולטוס מהר.
ומנסיוני, אם אתה נותן עבודה בסימולטור, אתה רואה אחרי זה תוצאות בשטח

וגם, השאלה במקור כוונה לFEFFER, שכתב שהוא מטיס את הספידו כבר שנה

המון בהצלחה !

נדב השובב
02-06-2013, 12:41:40
אכן גוזל של נץ!!! אבל עדיין גוזל...
את הוויזל הטסתי ואני שולט בו ב100% גם לופים ואף טיסה הפוכה אך לכמה רגעים, השכל הישר אומר לי שצריך לטוס הורייזנטלי.
תוך כמה ימים אודיע על הטסט ואת הרגשתי.