PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה איך מתחילים?

osteriko
31-05-2013, 15:25:07
נכנסתי לפורום בשביל מכונית ושוטטי קצת והטיסנים ממש נראים טובים אבל שוטטי מספיק בשביל להבין לשאול את השאלות הנכונות (אני מקווה) אז ככה: (החשיבה בכיוון טיסן חשמלי כרגע אם בכלל (: )
- איזה מטוס כדאי? (אני יודע שצריך לבר עם המדריך וכו'... אבל עדיין לא התקשרתי לאף אחד ואני רוצה המלצות)
- מדריך מומלץ? (אזור מודיעין | אפשרות נסיעה תחבורה ציבורית בלבד)
- כמה עולה בסה"כ וכל דבר בנפרד?
- שאלות ששכחתי?

תודה מראש
Osteriko

feffer
31-05-2013, 15:53:09
אני לא חושב שמישהו יענה לך כאן בפירוט שאתה רוצה. תתחיל לעשות research.

umbo
31-05-2013, 18:15:12
יש לך בעיה בסיסית - אין תחבורה ציבורית לאף מנחת (לפחות אילו שאני מכיר). כך שאתה חייב למצוא מישהו שלא רק יעזור לך אלה גם ישנע אותך וזה עוד יותר בעיתי.....
יש באזור מודיעין לא מעט מטיסים - אם מישהו מהם גם טוב לב ויעזור לך, זה סיפור אחר.
מבחינה כספית אתה יכול לקנות טיסן כולל הכל מהסיני (אתה כבר בטח הבנת מי זה ומה זה....) וכניראה ישאר לך עודף מ-1000 שקל.

אננס
31-05-2013, 18:21:49
קצת בעייתי הקטע של תחבורה ציבורית...

וזה גם תלוי בן כמה אתה..הבן שלי מטיס והוא בן 10, אבל לקח לו זמן להיות עצמאי ועלות של מדריך בגיל כזה יכולה להיות קצת גבוהה..

אני שייך לאסכולה שתמליץ לך על ביקסלר + שלט 9X + סוללות ומטען מהסיני
אבל הכי חשוב זה סימולטור למחשב, הוא מאפשר לך לבלות שעות בבית ולהתאמן, לתרגל הרבה ואז יותר קל בשטח.

ובסימולטור אתה יכול לבחור טיסן גלגלים ולהתאמן בהקפות ונחיתות מסודרות על המסלול , או טיסן דלק ולהרגיש את הרעש של מנוע ניטרו...

שלט 9X (הבנדל שכולל מודול ומקלט - מוד 2) + סוללה + דונגל לסימולטור = 350 ש"ח
ביקסלר + סרוואים + מנוע + בקר =350 ש"ח
2 סוללות + מטען = 200 ש"ח

מניסיון זה רק ההתחלה, אחרי שמתחילים צריך עוד תקציב של 100-200 ש"ח לחודש לתחזוקה שוטפת (לא לדבר שעם האוכל בא התאבון ואז טיסנים יקרים יותר)..
ואם אתה לוקח מדריך יש עוד עלויות שאין לי מושג כמה זה יכול לעלות...

AvSa
31-05-2013, 19:25:45
קצת בעייתי הקטע של תחבורה ציבורית...

וזה גם תלוי בן כמה אתה..הבן שלי מטיס והוא בן 10, אבל לקח לו זמן להיות עצמאי ועלות של מדריך בגיל כזה יכולה להיות קצת גבוהה..

אני שייך לאסכולה שתמליץ לך על ביקסלר + שלט 9X + סוללות ומטען מהסיני
אבל הכי חשוב זה סימולטור למחשב, הוא מאפשר לך לבלות שעות בבית ולהתאמן, לתרגל הרבה ואז יותר קל בשטח.

ובסימולטור אתה יכול לבחור טיסן גלגלים ולהתאמן בהקפות ונחיתות מסודרות על המסלול , או טיסן דלק ולהרגיש את הרעש של מנוע ניטרו...

שלט 9X (הבנדל שכולל מודול ומקלט - מוד 2) + סוללה + דונגל לסימולטור = 350 ש"ח
ביקסלר + סרוואים + מנוע + בקר =350 ש"ח
2 סוללות + מטען = 200 ש"ח

מניסיון זה רק ההתחלה, אחרי שמתחילים צריך עוד תקציב של 100-200 ש"ח לחודש לתחזוקה שוטפת (לא לדבר שעם האוכל בא התאבון ואז טיסנים יקרים יותר)..
ואם אתה לוקח מדריך יש עוד עלויות שאין לי מושג כמה זה יכול לעלות...

+1