PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוף! אנחנו מארחים את U21! אבל למה אנחנו עושים מעצמנו צחוק

Flying_student
04-06-2013, 13:41:22
יש לנו הזדמנות לעשות אחלה אירוח! למה אנחנו מתעקשים לפשל!?!? מישהו שם קלט שאולי יבואו אורחים מחו"ל לראות את המשחק והם לא מכירים את המנהגים המקומיים כאן?

אני וכמה חברים זרים הזמנו כרטיסים, יש אתר אינטרנט מכובד ביותר (שאפו!) גם באנגלית (שאפו!). הבעיות החלו כשחבר לא דובר עברית הזמין לכולנו את הכרטיסים. מוזר היה לו שמשלמים 15 שקל עבור כל הזמנה לא משנה מה היא מכילה. אני לימדתי אותו שבישראל - מדינה מסודרת, אתה משלם עבור שירות כרטיסים שמופעל באינטרנט (אתם יודעים, כמו שאנחנו משלמים 8 שקל עבור הזמנת כרטיסים לסרט באינטרנט), הרי אתר עולה כסף. אם תלך לקופה באצטדיון ביום המשחק, הסברתי לו, לא תשלם דמי טיפול, כי הבחורה בקופה עובדת בהתנדבות.

טוב, עברו כמה ימים מאז ההזמנה, כרטיסים לא התקבלו. יש מספר טלפון של חברת "לאן" (שמתברר שבתרגום לעברית זה אומר "לך חפש מי יענה לך בטלפון"). התקשר הבחור ("לחץ 9 לדוברי אנגלית" שאפו כבר אמרנו?) והמתין חצי שעה לבחורה שתענה לו, תגיד בנימוס שהיא מעבירה אותו, שם הוא ממתין עוד קצת עד שהוא שומע מישהו מרים ומנתק מיד. עצוב.

אבל היי, החבר שלי מקומבן, אני דובר עברית (שאפו? לא?!? טוב, נו), התקשרתי ל-"לאן" ואחרי 16 דקות המתנה ענתה לי בחורה נחמדה שאמרה שאוספים כרטיסים באצטדיון (אז למה זה לא רשום במייל שמאשר את הזמנת הכרטיסים). למה ההמתנה כ"כ ארוכה בכלל? הם לא ציפו ללחץ על המוקדים לפני אירוח אירוע בסדר גודל כזה? שימו לב שיותר ממאה אלף כרטיסים נמכרו! (מעניין כמה כללו "דמי טיפול"?), כמות כסף כזו אינה משקפת את רמת השירות שקיבלנו עד כה!

מתברר שהוקם מערך היסעים (שאפו גדול!, אבל זה סוד! לא לגלות לזרים כי באתר באנגלית זה לא יופיע - יותר מקומות לנו ), זה יאפשר לנו לחנות במקום מוסדר, רחוק מהפקקים ולהגיע בשאטלים לאצטדיון וחזרה אחרי המשחק, אדיר! לפי האתר " רכבת ישראל וגורמים נוספים חברו יחדיו להקמת מערך היסעים שכולל בין היתר שורה של חניוני חנה וסע בחלק מהערים" וכשמסתכלים על רשימת הערים שבהם יהיה שאטלים: ירושלים. נו? ו...? זהו. אהה, אבל יש מפות של החניונים (אל תנסו, לא עובד).

עצוב.

טוב, נקווה שיהיו עוד הזדמנויות.

בהצלחה לנבחרת!

igalr
04-06-2013, 14:05:13
זה מאוד פשוט
כדי שהמארגן יוכל למכור כרטיסים באינטרנט הוא צריך להקים אתר מה שעולה לא מעט ולשלם למישהו שינהל את האופרציה מסביב עולה לא מעט ועוד יותר לעשות את זה טוב, במקום להקים אתר יעודי המארגן משלם לחברה שכבר יש לה תשתית אינטרנטית ויש לה מוקד ויש לה מישהו שינהל וכו... החברה הזו לא עובדת בהתנדבות ולכן יש עמלה , נכון יותר היה שהאמרגן יתחשבן מול החברה כי התוספת 15 שח או 8 שח קצת דוקרת את העין אבל אז סביר להניח שהיה מעלה את מחיר הכרטיס לכולם בהתאם.

בקיצור לא נעים לא נורא

adibenbasat
04-06-2013, 16:47:36
הסיכום הוא מאוד פשוט: אם הכול היה הגיוני, מסודר ונוח, לא היה צריך לפתוח שרשור..

זה באמת עצוב, המודעות לשירות כאן שווה שתחת, זה ברמות של חוצפה לפעמים.
הנה דוגמה מהימים האחרונים: חבר (מהפורום) שלח לי חבילה קטנה, היא לא הגיעה כי אחרי בירור- רשות הדואר שלחה את השק עם החבילות למקום הלא נכון, יותר מזה היא שלחה אותו לאותו מקום "לא נכון" בערך בפעם ה-100,
כי יש עניין רישומי שאותה טעות כרונית שחוזרת על עצמה ואף אחד לא מתקן את זה כבר שנים..:mad:
בכול מקרה, בסופו של שדבר היא חזרה אל החבר כי "לא הגיעה ליעד" (אחרי כשבועיים),
אז הדואר פגע בי-כי לא קבלתי את החבילה, פגעה בחבר שנאלץ לחזור שוב לדואר ולחכות בתור רק כדי להוציא אותה,
כול זה יכול לקרות..נניח..זה טעות שלא אמורה לחזור על עצמה כבר מזמן אבל זה לא השיא!
החבר שלח את החבילה בדואר רשום, שילם תוספת כפי שהדואר דורש, אחרי הפשלה שלהם, משהו פיצה אותו או אותי???נו באמת.. לא הסכימו להחזיר לו את הכסף על המשלוח!!! (שילם על שירות שלו ניתן).

אז מה חדש תחת השמש.. זה לא משנה אם זו חבילה קטנה בדואר או מדובר באליפות אירופה, המודעות לשירות פה שווה לתחת, העיקר שתשלם, אפילו אם לא תקבל שירות..שלם, שלם, כסף, כסף, כסף..

raviv125
04-06-2013, 18:10:16
ככה זה בלאן..בתחילת עונה שרציתי לחדש מנויי למכבי חיכיתי על הקו חצי שעה ובסוף ניתקו לי את השיחה.
שירות כושל יש להם ושתלך לקופות שלהם בדיזינגוף תראה שבעצם יש כמה עמדות אבל לא מתחשק להם לענות..

sharonx
05-06-2013, 08:46:03
התכוונת ל U2 או שפיספסתי משהו ?

Flying_student
05-06-2013, 12:30:57
זה מאוד פשוט
כדי שהמארגן יוכל למכור כרטיסים באינטרנט הוא צריך להקים אתר מה שעולה לא מעט ולשלם למישהו שינהל את האופרציה מסביב עולה לא מעט ועוד יותר לעשות את זה טוב, במקום להקים אתר יעודי המארגן משלם לחברה שכבר יש לה תשתית אינטרנטית ויש לה מוקד ויש לה מישהו שינהל וכו... החברה הזו לא עובדת בהתנדבות ולכן יש עמלה , נכון יותר היה שהאמרגן יתחשבן מול החברה כי התוספת 15 שח או 8 שח קצת דוקרת את העין אבל אז סביר להניח שהיה מעלה את מחיר הכרטיס לכולם בהתאם.
בקיצור לא נעים לא נורא

באירופה, מתברר, אתה בכלל מקבל מחיר מוזל אם הזמנת מהרשת ובעיקר אם הזמנת מראש. אני אפילו אהיה עם ראש פתוח ואגיד, אתה צודק, צריך לשלם על עלות האתר - אבל אז כשתסתכל על דוגמאות אחרות בארץ, אתרי האינטרנט של סינמה סיטי וכו', אתה תבין שעושים רווח מזה... בנוסף, אתר האינטרנט ברובו אינו משמש למכירת הכרטיסים אלה כבמה לאירוע הגדול - לא מוצדק שרק מי שקונה כרטיסים ישלם עליו. ואני ממש ממש בספק אם הוא עולה כמות אסטרונומית של כסף (מדובר כבר על יותר ממאה אלף שקלים).

התכוונת ל U2 או שפיספסתי משהו ?
Under21 - להקות בנים צעירות מכל אירופה שבאות לארץ להופיע בת"א, פ"ת, נתניה וירושלים.

igalr
05-06-2013, 13:09:49
אין לי מושג מה זה ההגדרה של "אסטרונומית" אבל הרבה יותר מ 100,000 שח מבלי לחשב מי צריך לנהל את האתר ומי צריך לתפעל את המוקד הטלפוני שכפי שנוכחת בכלל לא פשוט לתפעל היטב.

ZvikaF
05-06-2013, 19:59:28
יגאל.. לתפעל את הקופות לא עולה כסף ? מישהו פה תופס טרמפ על חוסר הידיעה וגוזר קופון.
מזכיר את סיפור החברות הסלולריות, שאח"כ מתבר שהתמחור המנופח, מנפח את המנגנון וההנהלה, ולא קשור לשרות :mad:

Flying_student
05-06-2013, 23:35:04
אגב, הקומבינות לא נגמרות...

היום אספנו את הכרטיסים עבור 3 המשחקים הבאים. הזמנו לפי "עקוב אחרי האצטדיון", כרטיסים לבוגר. קיבלנו כרטיס להיום של ילד שעליו תו מחיר של 15 שקל, ולפעמים הבאות בוגרים. מי שמבין את הקומבינה הבין. אבל אני התביישתי להסביר לשני אורחים מאירופה בני 28~ שלמרות שהם הזמינו כרטיסי בוגר הם קיבלו של ילד אבל "יהיה בסדר".

Flying_student
06-06-2013, 08:26:53
כתבה עליהם בynet:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4387784,00.html

מתברר ש-14 אנשים (אני מאמין שפחות) הם הצבא שאמור לענות לטלפונים (אגב, לא נראה לי שמדובר בהיערכות מיוחדת... זה פשוט מה שיש שם בשגרה).
ושחיתות כבר אמרנו? ה-15 ש"ח אמורים היו לכסות משלוח בדואר רשום לבית הלקוח אשר ביצע את ההזמנה עד תאריך מסויים אבל בסוף שום דבר לא נשלח וכל מי שרכש מנוי היה צריך להגיע לפני המשחק לקופות המוצבות בקצה האיצטדיון, להזדיין בסובלנות ולהמתין לתורו בכדי לקבל את הכרטיסים.