PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום לכול חברי הפורום

משה שליו
04-06-2013, 18:04:33
שלום לכולם, אני חדש בתחום (כחצי שנה בערך) מכוניות על שלט, יש לי מכונית כביש 1/10 רד קאט מנוע נייטרו ואחרי אין ספור תקלות וכאבי ראש החלטתי לעבור לחשמלית.
אז נכנסתי לebay והזמנתי מכונית מונסטר טראק של חברת טנדר טייגר דגם emta הדגם החדש ולפי מה שאני יודע אני כנראה היחידי שיש לו אותה בארץ לפחות בינתיים.
ובנוסף רכשתי מטען של I MAX 6 ואני מאוד מאוכזב מהמטען, מטען אחד נשרף לי (פשוט יצא ממנו עשן!!!) למחרת רכשתי מטען נוסף מחנות, את הקודם החזרתי לסיני מebay וגם המטען השני היה מקולקל הטעינה בבלאנס לא הייתה תקינה פשוט המטען היה מזהה את הסוללה כאילו היא מלאה עד הסוף חזרתי לחנות, לקחתי מטען נוסף מאותו סוג ונחשו מה? נכון, גם הוא דפוק, פעם מראה כאילו הסוללה טעונה עד הסוף ופעם ריקה, פעם טעינת יתר וכו' אז המסקנה שמה שעולה זול עולה אח"כ ביוקר והחלטתי לקנות מטען איכותי של iCharger דגם 106B-plus 250W 6s וזהו זה גם בטח טוב לעתיד (מתפלל :-)) אז בכל אופן אני צריך ספק כח שיתאים למטען ואני לא יודע איזה לבחור אז אם יש מישהו שיכול לעזור לי אני ישמח תודה

רן ענבר
05-06-2013, 11:20:15
הי משה
ברוך הבא לפורום
עניתי לך באשכול למעלה:http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?64220-%F2%E6%F8%E4-%F2%ED-%EE%E8%F2%EF&p=429651#post429651
אתה מוזמן לקרוא עוד על מטענים וסוללות במדריך הנהדר הבא: http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?57757-%EE%E8%F2%EF-%F1%E5%EC%EC%E4-%E5%EE%E4-%F9%E1%E9%F0%E4%ED [מעניין מי הצנוע שכתב אותו]
אחת הסיבות שאני ממליץ על מטען איכותי היא כדאי לדלק על התיסכול שאתה עברת
לגבי ה E MTA לטעמי זה רכב בעייתי בלא מעט מובנים... אבל ימים יגידו...
צריך לוודא מה גודל בית הסוללה ברכב הזה לפני שאתה קונה סוללה.
יש שם בית סוללה קשיח ובעל מידות מוגדרות מאוד.

להבא אני ממליץ לשאול לפני קניה ...אחרי זה טיפה מאוחר מידי

רן ענבר

משה שליו
05-06-2013, 15:08:32
תודה קראתי והחכמתי.
ולגביי המכונית אני מקווה שאתה טועה והיא תהיה מוצלחת כי זה באסה במיוחד לאחד כמוני שחדש בתחום.
וכן בעתיד אני ישאל לפני קניה כי בסופו של דבר החלטות לא נכונות עולות כסף וכאב ראש.

רן ענבר
05-06-2013, 15:58:02
כתבתי את התוכן הבא במקום אחר...
מבנה הבולמים נראה כאילו נלקח משנות ה 70 ונראה כמוקור מצויין לצרות
המנוע ממוקם לרוחב מה שאומר שצריך העברת סיבוב ב 90 מעלות...ללא דיפרנציאל מרכזי.
מערכת העברת הכוח מהמנוע לדיפים הקידמי והאחורי היא לדעתי בעייתית
אין דיפ מרכזי אבל יש סליפר...[ברכבי 1/8 אין בכלל סליפר קלאצ' למה פה צריך?!]
למרבה המזל אין שימוש ברצועות ברכב...
בתי הסוללות גם לי נראים בעיתיים לאיתור סוללה מתאימה.
הכיסויים עלולים ליצור חום מיותר לבקר
והמחלה הכי בעייתית בטאנדר טייגר זה הסרוו סייבר...

אבל כאמור זה רק השערה מושכלת על בסיס ניסיון ושירטוטי הרכב

רן ענבר