PDA

צפייה בגרסה מלאה : מילה טובה על ספיד קונטרול

דניאל דקל
05-03-2009, 18:54:41
לפני מספר ימים התקשרתי לספיד קונטרול להזמין TAIL BOOM ל BELT CP

האביזר הגיע תוך יומיים בלבד לביתי וארוז בצורה פשוט מושלמת

אין זו הפעם הראשונה שאני מזמין דרכם חלקים - ותמיד, הפריט מגיע לדואר ברמת גן עוד בצהריי אותו יום (אני יודע זאת לפי חתימת הדואר)

וכאמור, הכל ארוז למשעי כדי שלא יהיו הפתעות לא נעימות בדרך - פעם הזמנתי ארגז הטסה מחנות אחרת באזור המרכז, והיא הגיע מוכנה להטסה ):

אז נכון, המחירים לא כמו בסין, אבל השירות, שופרא דשופרא

wind556
05-03-2009, 19:15:43
לדואר ברמת גן???
לא יותר פשוט ללכת אליהם?

Speed-Control
11-03-2009, 22:19:33
:)דניאל תודה לפירגון

לשמוע מילה טובה על חנויות בארץ (בעיקר עלינו) מעודד
במשפט אחד
לא רק המחיר קובע נשאר גם שרות ...:p

נועם ג
11-03-2009, 22:23:39
וכל זה עוד ליפני שהזזכרנו את הצוות שמקצועי בחנות :)

MDreamer
11-03-2009, 22:44:36
אני גם חייב להגיד מילה טובה..
לפני 5-6 שנים התחלתי לנסות את תחום החשמליים, אחרי שלא הסטתי כמה שנים אבי דחף לי זאגי(ומזה כולם סובלים עד היום) קלקר BRUSHED עם ליפו 7.4.
את הבניה סיימתי בקלות אבל לא הסתדרתי איתו לבד בהטסה, למעשה ריסקתי אותו פעמיים עד שהתקשרתי לאבי. בסוף יום שישי אחד, אבי ורועי נסעו איתי במיוחד לשטח הטסה ועזרו לי לעשות לו TEST FLIGHT.. ללא תשלום ועם הרבה חיוך (בעיקר כשפיאסטה 88 נוסעת אחרי פורשה)
מה הטיסן הזה לא עבר.. עליו למדתי הכל.
טוב הלב והכנות של אבי, המקצועיות של רועי - אינם יודעים גבולות.:)

עודד מזור
14-03-2009, 14:42:10
ולצוות המקצועי של החנות נוסיף את העובדה שהם נתנו חסות שווה ביותר לתחרות האיזי גליידרים האחרונה (הפך את התחרות למאוד "תחרותית"), אז בכלל אני מוסיף תודה רבה ל"ספיד קונטרול".

e-nigma
02-04-2009, 15:18:17
אני אמנם לא לקוח שלהם יותר ( עברתי לדלק )
אבל שם התחלתי! חנות מעולה אנשים טובים יחס באמת אישי ממליץ לכל מתחיל להכנס קודם לשם.

tholon
04-04-2009, 00:59:20
אני לא ממש לקוח כי......

אבל יש שם בספיד קונטרול חברה רציניים ומקצועיים זה בטוח !
מהכרותי הרבה עם אבי מנהל החנות , מדובר באדם ישר והגון.

אוהב אתכם
רון

אלון-הובי ניטרו
27-04-2009, 01:56:07
אני מכיראת הבעלים(אבי בניהו) ואת העובדים בחנות מיזה זמן רב, ובאמת כול מילה זהב. מצתרף לשבחים ולפירגונים .
אלון-הובי נטרו

giluriel
27-04-2009, 08:45:46
אלון ורון ...

לקרוא ולא להאמין שאנחנו בישראל. :-)
כל הכבוד לפירגון לקולגות.

אני לא מכיר את רון .. אבל לגבי ספיד קונטרול (וגם - ובחום רב לגבי אלון מהובי ניטרו) אני מצתרף לשבחים.
אנשים יקרים עם נכונות מסייע מכל הלב

כן יירבו :-)
bendisar
27-04-2009, 15:06:06
גם אני מצטרף לתשבוחות על ספיד קונטרול, שם התחלתי את דרכי בתור מטיס מסוקים ובתור מטיס בכלל, והם עזרו לי בזמנו עם ה-honey bee cp2 בתקופה שהיה לי אותו (עכשיו יש קופטר איקס:D), וכל פעם שהייתי חוזר עם המסוק מרוסק לחתיכות, הם היו מתקנים אותו, הם יעצו לי מה לקנות, וכן תתפלאו גם מה לא לקנות (ועוד מהם!! איזה תותחים) והם הצליחו לגרום להוני בי סיפי 2 שלי לטוס בצורה הכי סבירה שאפשר , ובנוסף לכך שהתחלתי עם טיסנים, גם שם הם יעצו לי והביאו לי חומרי בנייה באיכות מצויינת, חנות עם צוות מקצועי אדיב, ובעלים (אבי) מדהים, תודה רבה לכם ספיד קונטרול

Speed-Control
27-04-2009, 21:10:00
:) שמחים לשמוע את המילים החמות ו באמת מפרגנות
גם מלקוחות החנות ואפילו מבעלי החנויות (עובדים בשיתוף)
מילה טובה שווה הרבה ;)
נשמח להמשיך לתת שרות ולהביא את כל החידושים בעולם התעופה
בתחום שאנו מאוד אוהבים
צוות
ספיד קונטרול

ilan_l
30-04-2009, 12:46:13
אני מצטרף לפרגון ,
קניתי לפני שנה בספיד קונטרול מטען B6 שנשרף לאחרונה , החנות רועי/אבי החליפו לי את המטען
מיידית , בלי שאלות .

קניתי מהם בעבר ואמשיך לקנות מהם , מקצוענים ואמינים ולא פחות חשוב היחס הנעים .

אילן .