PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה Passer X VS Raptor 2000

דויד רג'ואן
05-06-2013, 15:12:54
אני עומד בפני התלבטות קשה, ואני צריך להחליט איזה דאון לקחת מבין השניים.
אשמח אם תעזרו לי להחליט :)
PASSER:
http://www.r2hobbies.com/rc-aircrafts/rc-sailplane-glider/3ch-rc-ep-1-8m-passer-x-thermo-glider-sailplane.html
RAPTOR
http://www.r2hobbies.com/rc-aircrafts/rc-sailplane-glider/4ch-rc-ep-2m-raptor-tx-2000-advance-arf-soaring-glider-sailplane.html

omri12
05-06-2013, 17:12:37
בלי ספק הרפטור, אני עצמי רכשתי לי כזה עם כנף פיבר גלאס, טיסן מדהים!!!

ebay007
05-06-2013, 17:44:20

אבל אתה כותב את זה על סמך נסיון עם אחד הדאונים ולא עם שניהם.

דויד, חכה לתגובה של עודד, אני מניח שהוא ידע הכי טוב.

דויד רג'ואן
05-06-2013, 18:09:19
תודה חבוב :)

אבל אתה כותב את זה על סמך נסיון עם אחד הדאונים ולא עם שניהם.

דויד, חכה לתגובה של עודד, אני מניח שהוא ידע הכי טוב.
תודה מתן, אני אחכה..
מה הייתרונות / חסרונות של כל אחד מהדאונים?
מה המאפיינים שלהם ? הכוונה היא למשל לרפטור יש יכולת שהייה יותר טובה בטרמיקות אבל הפאסר יותר תזיזתי ואוירובטי, אני צודק? (הסקתי מסקנה זו בגלל הפרשים בגודל)

mixerfix
05-06-2013, 19:34:42
דוד - אני כותב עם נסיון עם ראפטור. לא ראפטור. לי היה ראפטור.
איני מכיר את הפאסר, אבל הם קרובים, אז גם לא פאסר.
קנה את Sky-EC של Art Hobby.
זה הקישור. http://arthobby.com/index.php?page=item&category=30&sub_category=39&item=291.

דויד רג'ואן
05-06-2013, 19:59:52
דוד - אני כותב עם נסיון עם ראפטור. לא ראפטור. לי היה ראפטור.
איני מכיר את הפאסר, אבל הם קרובים, אז גם לא פאסר.
קנה את Sky-EC של Art Hobby.
זה הקישור. http://arthobby.com/index.php?page=item&category=30&sub_category=39&item=291.

תודה רבה מרק, אחשוב על זה למרות שהדאון הזה קצת מעל לתקציב שלי...
למה לא הראפטור/פאסר?
קראתי על שניהם דברים טובים...

mixerfix
05-06-2013, 20:06:09
הראפטור טס מאוד נחמד. נעים, עדין, שקט, שליו.

משעמם.

אבל - אם תנסה להטיס אותו מעט יותר אגרסיבי - הוא הופך להיות לא מדויק ולא נעים. עם זה - אפשר לחיות. אבל הוא גם מתחיל להוציא החוצה את היצור הסיני. שלי "פרק" צלע מה- V-tail בצלילה... והיות כשאין צלע אחת, אין הגה גובה - הוא אמשיך לוך הקרקע :-)... דאון לא ממש נשאר.

מ

pomerus
05-06-2013, 22:43:37
אני רואה שאף אחד לא נותן פה מילה טובה על הפאסר-X אז אני חייב להתערב :)
הפאסר דאון מעולה ביחס למחיר. הוא לא להשתוללויות. הוא מתרמל נהדר, מדוייק, ותענוג להטסה. גם טס יפהפה בצוק.
תמורה מעולה לכסף

wind556
06-06-2013, 19:59:23
עכשיו תורי לענות :cool:

הפאסר דאון טוב, נקודה. (הנה מילה טובה)
הרפטור טוב ממנו פי כמה ועדיף מכל בחינה. והמועדף זה בעל הפיברגלס D BOX
הרכבתי והטסתי את שניהם, ואפילו כמה מכל דגם.
את שניהם מאד רצוי לבנות עם מעט שידרוגים בבנייה

לגבי ארט הובי, זה דאון בקטגורית מחיר ומקצוענות אחרת, דאוני ארט הובי מגיעים כחומר גלם לבניית דאון ולא כקיט להרכבה. נדרש ידע בבניית טיסנים, ולא רק ידע בהרכבה, ודי הרבה שעות עבודה להכין אותם לטיסה.
ושלא יהיה ספק, דאוני ארט הובי שווים את מחירם, אבל שם לא היתי הולך על דאון מתחת ל2.70 מטר (שוב קפיצה במחיר) או אפילו 3 מטר

umbo
06-06-2013, 20:32:26
הראפטור טס מאוד נחמד. נעים, עדין, שקט, שליו.

משעמם.

אבל - אם תנסה להטיס אותו מעט יותר אגרסיבי - הוא הופך להיות לא מדויק ולא נעים. עם זה - אפשר לחיות. אבל הוא גם מתחיל להוציא החוצה את היצור הסיני. שלי "פרק" צלע מה- V-tail בצלילה... והיות כשאין צלע אחת, אין הגה גובה - הוא אמשיך לוך הקרקע :-)... דאון לא ממש נשאר.

מ

שאלה קטנה, למה אתה (ועוד רבים אחרים) קונים טיסן אחד אבל מתכוונים לטיסן אחר. כשאתה קונה דאון תתכונן לקבל דאון!!! לא טיסן מרוץ ולא Hotliner ! דאון זה בדיוק הדבר הזה שמסתובב בטרמיקות לאט ומנסה להשאר הרבה זמן באויר, הוא בדרך כלל לא בנוי לגלגולים ולשריקות ולמעברים מהירים בגובה נמוך במדידה נגד השעון. הוא לא משעמם - הוא לא מתאים למטיס כמוך שמחפש כניראה משהו אחר (וזה בסדר גמור) אין טיסן משעמם, יש טיסנאי משועמם !

mixerfix
06-06-2013, 20:57:38
חצי מסכים איתך.

הדאון הוגדר כ- warmliner והוא לא. הוא sloper. אולי אפילו דאון שהיה. אותי שהיה לא מדליקה - וניסיתי "להשריק" אותו. לזה הוא ממש לא מתאים. אני משתדל לא לקנות טיסן ולהתכוון לאחר אבל זה היה הדאון הראשון שלי. שגיתי. פשעתי. חטאתי. נא להלקות אותי בדאון! (אמממ.... בעצם - הוא די איננו :-))...

שאלה קטנה, למה אתה (ועוד רבים אחרים) קונים טיסן אחד אבל מתכוונים לטיסן אחר. כשאתה קונה דאון תתכונן לקבל דאון!!! לא טיסן מרוץ ולא Hotliner ! דאון זה בדיוק הדבר הזה שמסתובב בטרמיקות לאט ומנסה להשאר הרבה זמן באויר, הוא בדרך כלל לא בנוי לגלגולים ולשריקות ולמעברים מהירים בגובה נמוך במדידה נגד השעון. הוא לא משעמם - הוא לא מתאים למטיס כמוך שמחפש כניראה משהו אחר (וזה בסדר גמור) אין טיסן משעמם, יש טיסנאי משועמם !

דוד פלד
06-06-2013, 22:00:21
הרפטור הוא טיסן\דאון. אגרסבי . מהיר. משוגע. ומהנה! מנסיוני האישי. לא הייתי קורא לו דאון בשום אופן.

דויד רג'ואן
06-06-2013, 22:42:40
בסוף החלטתי ללכת על הרפטור :)
אני כרגע רוצה דאון לטרמיקות ושהייה, משהו רגוע.
בשביל משהו עצבני יותר יש לי את הבליזארד שבינתיים המהירות שלו מספקת אותי :cool: