PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! סוללות לטיסן

Guy Peled
29-06-2013, 12:21:53
היי,
אני מזימן את הסוללות האלו:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8932__Turnigy_2200mAh_3S_20C_Lipo_Pack.html
בתאכלס, מה עוד צריך להוסיף, מדבר על קונקטרים עד שרינקים קטנים..
תודה

אננס
29-06-2013, 12:34:52
הסוללות מגיעות מוכנות לשימוש רק להטעין ולהטיס.
אבל צריך להזמין טיסן, מטען, שלט וכדומה כדי שיהיה אפשר להשתמש בהם.

wind556
29-06-2013, 12:58:30
לפני שאתה מזמין תבדוק את המשקל שמסדר לך את מרכז הכובד בטיסן
סביר להניח שזה הגודל הנכון, אבל הטיסן כבר בידיים שלך, אז זו ההזדמנות לאמת את המשקל הנחוץ לאיזון ולפי זה להזמין סוללה
בכל מקרה לא הייתי מזמין את הסוללה הזאת, לאחרונה נוכחתי לראות שהסוללת קומפקט הכי טובות מבין הסוללו של הסיני
כמו כן תקנה חבילה של קונקטורים EC3 ותלחים אותם לכל מקום שצריך
קונקטורים כאלה לא צריכים שרינק והם הכי טובים שיש היום, אבל אולי תזדקק לשרינק למקומות אחרים, תקנה במידות 5+6 מ"מ שיהיה לך בבית.
כמו כן ממליץ לך לבדוק אם הסרוואים שלך ממתכת או פלסטיק, אם הם מפלסטיק תקנה סרוואים ממתכת
ובנוסף תקנה גם סנפ קונקטורים, גם זה משהו שיש סיכוי שתזדקק לו מאד מהר
כל הקישורים נמצאים ברשימה שכבר קיבלת ממני.
ועוד דבר, אתה חייב מטען טוב. אני לא יודע איזה מטען יש לך, אבל המינימום זה אקוסל 6

Guy Peled
29-06-2013, 14:17:42
לפני שאתה מזמין תבדוק את המשקל שמסדר לך את מרכז הכובד בטיסן
סביר להניח שזה הגודל הנכון, אבל הטיסן כבר בידיים שלך, אז זו ההזדמנות לאמת את המשקל הנחוץ לאיזון ולפי זה להזמין סוללה
בכל מקרה לא הייתי מזמין את הסוללה הזאת, לאחרונה נוכחתי לראות שהסוללת קומפקט הכי טובות מבין הסוללו של הסיני
כמו כן תקנה חבילה של קונקטורים EC3 ותלחים אותם לכל מקום שצריך
קונקטורים כאלה לא צריכים שרינק והם הכי טובים שיש היום, אבל אולי תזדקק לשרינק למקומות אחרים, תקנה במידות 5+6 מ"מ שיהיה לך בבית.
כמו כן ממליץ לך לבדוק אם הסרוואים שלך ממתכת או פלסטיק, אם הם מפלסטיק תקנה סרוואים ממתכת
ובנוסף תקנה גם סנפ קונקטורים, גם זה משהו שיש סיכוי שתזדקק לו מאד מהר
כל הקישורים נמצאים ברשימה שכבר קיבלת ממני.
ועוד דבר, אתה חייב מטען טוב. אני לא יודע איזה מטען יש לך, אבל המינימום זה אקוסל 6

תודה רבה עודד :) המשקל של הסוללה שקיבלתי, 170 גרם.. הסוללה קומפקט 179 :) http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__21346__ZIPPY_Compact_2200mAh_3S_25C_Lipo_Pack.ht ml
וכן אזמין מטען שהמלצת לי :)
שוב תודה רבה על העזרה..
וכנראה אזמין גם סרוואים ואת הדברים הנלווים :)

wind556
29-06-2013, 15:36:56
לא הבנת את מה שאמרתי
לא מעניין כמה שוקלת הסוללה, מעניין כמה היא צריכה לשקול

Guy Peled
29-06-2013, 15:42:41
לא הבנת את מה שאמרתי
לא מעניין כמה שוקלת הסוללה, מעניין כמה היא צריכה לשקול

20גרם + - מ-170 גרם