PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוף! החבילה לא מגיעה

BITONY
03-07-2013, 14:05:05
הזמנתי חבילה מהוביקינג לפני כחודשיים.
עד עכשיו אני בבירורים כושלים איתם דרך מיילים ולייב צאט שמשום מה נעלם.
כשאני מאתר את החבילה שלי הם אומרים שהיא חזרה לסינגפור כדי לחזור לשולח.
אני שואל את הוביקינג כמעט כל שבוע עם החבילה הגיע אליהם והם לא עונים לי או אומרים שכשהיא תגיע אליהם הם יחזרו אליי (כבר עבר חודש מהמייל הזה).
אין לי מושג מה לעשות כתבתי להם שוב שוב שיחזירו לי את הכסף ושלא צריך ליביאו את החבילה אבל כשאני כותב החזר כספי הם לא עונים או מחזירים מייל.
למשהו קרה משהו דומה? מה לעשות איתם? אני משתגע לא הטסתי כבר הרבה זמן בגלל זה.

AmitB
03-07-2013, 16:45:38
לאחרונה היתה לי חבילה שבילתה שלושה חודשים בדרכים...
התחלתי להתכתב עם הוביקינג, ההתכתבות ארכה כשלושה שבועות, ופתאום באורח פלא הגיעה החבילה.
באתר דואר ישראל לא היה שום איזכור של מספר המעקב, לדעתי היא פשוט שכבה במחסן דואר איפשהו בחו"ל או בארץ, ורק כשהוביקינג התחילו בבירורים היא נמצאה והועברה אלי

לדעתי חכה בסבלנות, אין הרבה מה לעשות מעבר לזה הם עובדים בקצב שלהם. אין הרבה מה לעשות נגד.
רוב המוכרים ובכללם הוביקינג לא מחזירים כסף לפני שהם משלימים את הבירור שלהם מול סוכנויות הדואר השונות.

BITONY
03-07-2013, 18:03:04
לאחרונה היתה לי חבילה שבילתה שלושה חודשים בדרכים...
התחלתי להתכתב עם הוביקינג, ההתכתבות ארכה כשלושה שבועות, ופתאום באורח פלא הגיעה החבילה.
באתר דואר ישראל לא היה שום איזכור של מספר המעקב, לדעתי היא פשוט שכבה במחסן דואר איפשהו בחו"ל או בארץ, ורק כשהוביקינג התחילו בבירורים היא נמצאה והועברה אלי

לדעתי חכה בסבלנות, אין הרבה מה לעשות מעבר לזה הם עובדים בקצב שלהם. אין הרבה מה לעשות נגד.
רוב המוכרים ובכללם הוביקינג לא מחזירים כסף לפני שהם משלימים את הבירור שלהם מול סוכנויות הדואר השונות.

זו בדיוק הבעיה
הם מודים בכך שהם סיימו עם הבירורים והם מחכים שהחבילה תחזור אליהם. אבל הם מחכים יותר מחודש לחבילה.

T_A
03-07-2013, 18:14:59
אין מה לעשות. היית צריך לפתוח נגדם דיספיוט בפייפל כבר ב 45 יום לכל היותר

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

avigr2
05-07-2013, 07:43:11
הזמנתי חבילה מהוביקינג לפני כחודשיים.
עד עכשיו אני בבירורים כושלים איתם דרך מיילים ולייב צאט שמשום מה נעלם.
כשאני מאתר את החבילה שלי הם אומרים שהיא חזרה לסינגפור כדי לחזור לשולח.
אני שואל את הוביקינג כמעט כל שבוע עם החבילה הגיע אליהם והם לא עונים לי או אומרים שכשהיא תגיע אליהם הם יחזרו אליי (כבר עבר חודש מהמייל הזה).
אין לי מושג מה לעשות כתבתי להם שוב שוב שיחזירו לי את הכסף ושלא צריך ליביאו את החבילה אבל כשאני כותב החזר כספי הם לא עונים או מחזירים מייל.
למשהו קרה משהו דומה? מה לעשות איתם? אני משתגע לא הטסתי כבר הרבה זמן בגלל זה.

לפני שבועיים הגיע לי חבילה מהסיני שהוזמנה בתחילת מרץ , כלומר לאחר 3 וחצי חודשים. בסוף הכל מגיע.

mixerfix
25-07-2013, 05:41:12
בסוף לא הכל מגיע. אחרי 44 יום יש לפתוח תלונה בפייפל וזהו.

---MAV
Marc A Volovic
marc@bard.org.il

flatspin
25-07-2013, 18:25:02
לי משום מה לא היה 'מזל' כמו לכם.
תמיד חיכיתי בסבלנות ותמיד החבילה הגיעה. פעם מהר ופעם לאט יותר.
אני מדבר על מספר שנים והרבה מעל 100 משלוחים.
היות וכך, אני מניח שהבלגן והעיכוב קורה כאן, בארץ, ומקורו במערכת הדואר האיזורית.
המעקב בארץ אינו מתעדכן ולפיכך לא פלא שלסיני אין תשובות.

mixerfix
25-07-2013, 18:52:40
גדעון - אצלי מתוך כ- 100 הזמנות לא הגיעו 2

flatspin
25-07-2013, 19:58:08
בכל מקרה אני נוהג לפצל את ההזמנות כך שעלות כל אחת תהיה בסדר גודל כזה, שאובדנה לא יעיק עלי מבחינת הסכום. לשמחתי, כמו שכתבתי קודם, טרם חוויתי את חווית האובדן. הפעם היחידה שחשבתי שכמעט הצטרפתי ל'מועדון' היתה כאשר החבילה בוששה להגיע. בסופו של דבר, אחרי חודשיים וחצי נחתה בביתי.
מעניין שמספר חבילות קטנות, שנשלחו אלי ללא רישום ומעקב, הגיעו במהירות שיא.
אין לי ספק שהבלגן אצלנו בדואר ישראל.

BITONY
25-07-2013, 20:17:13
לאחר מספר מיילים עם הסיני , וביצע את כל הבדיקות שלו
הוא החליט לזכות אותי בכל הסכום

ובא לציון גואל